Šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks rugpjūčio 20-22 dienomis

Palangos tiltas, 2021-08-11
Peržiūrėta
2036
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks rugpjūčio 20-22 dienomis

Jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks Palangoje rugpjūčio 20-22 dienomis. Palangos žiemos aikštė trims dienoms virs juoko ir geros nuotaikos oaze. Apie 50 dalyvių, lektorių, trenerių, edukatorių ir atlikėjų iš Lietuvos ir svetur, bei per pusšimtis įvairiausių veiklų suburs aktyviai ir prasmingai praleisti priešpaskutinį vasaros savaitgalį. 

Festivalis suskirstytas į keletą kūrybiškai pavadintų erdvių, kuriose planuojamos įvairiausios veiklos tiek sporto mėgėjams, sveikatingumo šalininkams, tiek šeimoms su vaikais ar naujų atradimų ieškantiems smalsuoliams. 

Būtent erdvėje „Užtaisas visiems metams“ įvyks daugelis aktyvių sportinių veiklų, „Vaikų pievoje“ – įvairios edukacijos. Palapinėje „Panirti į bangas“ kviesime atsipalaiduoti ir įgyti naujų žinių. Baltame kupole įrengtoje scenoje vyks muzikiniai susitikimai, pokalbiai, o šeštadienį ir sekmadienį 12 val. tradiciškai kviesime visus festivalio dalyvius atlikti saulės pasveikinimus. Taip pat festivalyje įsikurs žavingas Vinetų kaimo tipis.

Šie metai taip pat ypatingi dėl didelio dėmesio judėjimui, mat festivalį remia Sporto rėmimo fondas su šūkiu „Įkvėpti judėti.“ 

Bus galima dalyvauti šokio-judesio terapijos dirbtuvėse, eksperimentinio judesio FOM užsiėmimuose, ekstatiniuose šokiuose, jėgos su šokio elementais fizinėje veikloje, jogos pamokose, funkcinėse ir kitose mankštose bei įvairiose treniruotėse. Kai kurios iš veiklų veiklų integruos judėjimą - nuo patyriminių žygių miške auštant iki stovėjimo ant galvos.

Festivalio lektoriai kvies ieškoti motyvacijos ir suvokti kas gali padėti siekti tikslų bei reguliariai skirti dėmesį judėjimui ir sportui. Apie tai papasakos  keturiskart čempionas Amandas Paulauskas ir trenerė bei motyvatorė Rita Girdvainytė. Apie ryžtą ir judėjimą savo tikslų link taip pat pasidalins projekto „The Hero Inside“ nariai.

Kuriant festivalio programą buvo bendraujama su Palangos jaunuoliais ir bendruomene. Atsižvelgdami į jų pasiūlymus surengėme oro jogos veiklą, riedlenčių treniruotę pradedantiesiems, taip pat vyks muzikinės grupės Baltasis kiras akustinis koncertas, apsilankys žinoma atlikėja Migloko. Pasirodys ir daug kitų įdomių atlikėjų iš Lietuvos ir net tolimosios Meksikos. Tradiciškai bus galima pasimėgauti gongų garsais.

Projektas „1000 saulių“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Festivalį dalinai finansuoja Palangos miesto savivaldybė. Projekto partneriai - Palangos kultūros ir jaunimo centras.

Tikime, kad apsilankius festivalyje „1000 saulių“ bus galima pasikrauti energija ir noru judėti visiems metams. Pilna festivalio programa internete: 1000 saulių.

 

PKJC info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! Jau rugpjūčio 11-13 dienomis aštuntus metus puoselėjamas renginys vėl įsilies į aktyvų pajūrio gyvenimą Palangoje ir Šventojoje.


Projekto metu 2021 ir 2022 metų vasarą surengti nemokami festivaliai „1000 saulių“, kurių metu įvyko virš 100 įvairių sveikatingumo, sportinių ir meninių veiklų. 


Priešpaskutinis rugpjūčio savaitgalis palangiškiams ir kurorto svečiams pažers kelis skambius ir įsimintinus renginius.


Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! 


Atokiau nuo miesto bruzdesio, medžiais apsuptoje Palangos Žiemos aikštės pievoje vyksiantis sveikatingumo ir meno festivalis  „1000 saulių“ - ypatinga erdvė įgyti energijos ir naujų patirčių. Pušų kvapas, ošianti jūra, saulės spinduliai – kiekvienam padės nusiteikti šventiškai.


Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis Palangoje įvyks spalio 30 dieną.


Jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks Palangoje rugpjūčio 20-22 dienomis. Palangos žiemos aikštė trims dienoms virs juoko ir geros nuotaikos oaze. Apie 50 dalyvių, lektorių, trenerių, edukatorių ir atlikėjų iš Lietuvos ir svetur, bei per pusšimtis įvairiausių veiklų suburs aktyviai ir prasmingai praleisti priešpaskutinį vasaros...


Šią vasarą sveikatingumo festivalis rengiamas jau penktą kartą, net dvi dienas - rugpjūčio 8 - 9 d., Šventojoje, prie lankytinos vietos - „Žemaičių Alkos“. Šiais metais festivalio organizatoriai su šūkiu - „Atvira širdimi“ tikisi atliepti po epidemines nuotaikas ir suteikti erdvę naujiems atradimams, galimybei nusiteikti viltingai...


Šventojoje, rugpjūčio 11 d., nauju laiku ir naujoje vietoje, prie Žemaičių Alkos, jau trečią kartą vyks sveikatingumo, jogos ir meno festivalis „1000 saulių“. Festivalyje dalyvauja jaunimas, šeimos, aktyvaus laisvalaikio mėgėjai bei sporto profesionalai. Renginyje bus galima išbandyti įvairias sveikatingumo terapijas, akių, hatha, aštanga jogos...


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius