Skriaudžia palangiškius

Edvardas SKRITULSKAS, 2013-04-25
Peržiūrėta
0
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Skriaudžia palangiškius

Nebe pirmą kartą kreipiuosi į miesto valdžią, kad Savivaldybės juristai savo ruožtu kreiptųsi į prokuratūrą dėl bendrovės „Palangos butų ūkis“, kuri, mano nuomone, skriaudžia palangiškius pasipinigaudama.
Gudriai sudarytas didžiulis eksploatavimo darbų sąrašas, tačiau šių darbų bendrovė nedaro ir nedarys. Pavyzdžiui, už stogo remontą, kuris taip pat sąraše, pateikiamos atskiros sąskaitos (700 Lt mėn.). Nors šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra yra sąraše, gaunamose sąskaitose įtraukta tam skirta atskira eilutė ir mokame 7,44 Lt.
Kai norėjome užsandarinti savo laiptinės duris, turėjome irgi atskirai susimokėti, nors šie darbai įtraukti į eksploatacines išlaidas. Stebina, kad į jas įtrauktas ir personalo apmokymas.
Be to, neaišku, pagal kokią metodiką apskaičiuojamos eksploatacinės išlaidos. Pavyzdžiui, mano butui jos siekia 12,31 Lt, o šiek tiek didesniam kaimyniniam butui – 9 Lt. Abiejuose butuose gyvename po vieną pensininką.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB „Palangos komunalinis ūkis“ jau pradėjo bendrovės administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių dezinfekavimą. Darbų grafikas ir kita aktuali informaciją skelbiamas čia: http://www.palkom.eu/dezinfekcija.html


Jau trejus metus Palangoje veikianti vaikų futbolo komanda „Gintaras“, skinanti pergales įvairiose varžybose, savo amžiaus grupėje iškovojusi Vakarų Lietuvos čempionų titulą, kviečia jaunuosius palangiškius į savo būrį. Kodėl verta rinktis futbolą ir kodėl būtent šioje komandoje, pasakoja klubo vadovas Marselis Balasanovas.


Pagreitį įgaunančiam UAB „Palangos butų ūkis“ administruojamų daugiabučių perėjimo į savivaldybės įmonę „Palangos komunalinis ūkis“ vyksmui sustabdyti, UAB „Vitės valdos“, valdanti UAB „Palangos butų ūkis“, kaip gelbėjimosi šiaudo griebėsi politiko – įmonės direktoriumi paskyrė Palangos miesto Tarybos narį, Lietuvos...


Skriaudžia palangiškius

Edvardas SKRITULSKAS, 2013 04 25 | Rubrika: Nuomonės

Nebe pirmą kartą kreipiuosi į miesto valdžią, kad Savivaldybės juristai savo ruožtu kreiptųsi į prokuratūrą dėl bendrovės „Palangos butų ūkis“, kuri, mano nuomone, skriaudžia palangiškius pasipinigaudama.


Kažin ar kurorte yra kita ūkinė sritis, kuri sukeltų daugiau miestiečių purkštavimų ir politikavimo kas – geriau, o kas – blogiau negu miesto daugiabučių administravimas. Vasara yra įkarštis tokią prievolę atliekančioms įmonėms, bet prasukus pro UAB „Palangos butų ūkis“ ir savivaldybės bendrovės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruojamus...


Baigiantis metams, juos aptaria ir miesto įmonės bei organizacijos. Kai kurios jų, tokios kaip UAB „Palangos butų ūkis“ – itin svarbios, gerinant miesto gyventojų gyvenimo kokybę, kad visi gyventume patogiau ir maloniau. Apie praeinančius 2011-uosius ir apie tai, ką Butų ūkis žada miestelėnams Naujaisiais, „Palangos tiltas“ susitiko pasikalbėti su UAB...


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Kokie buvo praeinantys metai  UAB „Palangos butų ūkis“? Su kokiomis viltimis Naujuosius sutinka butus administruojanti, prižiūrinti ir valdanti bendrovė? Kokių naujovių ji pasiūlys 2011-aisiais? Apie tai „Palangos tilto“ korespondentė šnekėjosi su UAB „Palangos butų ūkis“ direktoriumi Raimundu Juodzevičiumi ir  UAB „Vitės valdos“, kuri valdo ir UAB „Palangos butų ūkis“...


Praėjusį ketvirtadienį palangiškius susiburti į Palangos miesto viešąją biblioteką paskatino iš Šilutės atvykęs Lietuvoje žinomas renginių vedėjas, komentatorius, dainų tekstų autorius Marijus Budraitis, pristatęs savo pirmąją poezijos knygą „Naktigonė“.


„Grubusis“ teatras pasveikino palangiškius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 06 | Rubrika: Miestas

Prieš didžiąsias metų šventes savo tradiciniu prieškalėdiniu spektakliu „Pasaka apie angelus“ „Grubiojo“ teatro aktoriai pasveikino palangiškius su artėjančiomis ir šiuo metu jau tik prisiminimuose džiuginančiomis šventėmis, sukurdami šventinę atmosferą ne tik Senosios gimnazijos salėje, bet ir visų susirinkusiųjų žiūrovų širdyse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas