„Sodra“ patvirtino naują tvarką

„Palangos tilto“ informacija, 2009-12-29
Peržiūrėta
1946
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prieš šv. Kalėdas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba patvirtino naują tvarką, kurioje numatyta, kad draudėjai pranešimus apie apdraustuosius ir socialinio draudimo įmokas turės pateikti kiekvieną mėnesį.

 

Kaip informavo „Sodros“ Palangos teritorinio skyriaus specialistės, draudėjai pranešimus apie apdraustuosius turi pateikti už praėjusį mėnesį iki kito mėnesio 15 dienos. Pasak jų, pavyzdžiui, už sausio mėnesį duomenis reikės pateikti iki kito mėnesio 15 dienos. Taip pat specialistės atkreipė dėmesį, kad draudėjai iki sausio 15 dienos turi pateikti pranešimus apie dirbančių pensininkų draudžiamąsias pajamas. Šiuos duomenis privalu pranešti už gruodžio mėnesį, o  nuo kitų metų vasario mėnesio apie dirbančių pensininkų draudžiamąsias pajams bei gaunamas socialines išmokas  už 2010 metų sausį ir vėlesnius laikotarpius.

Specialisčių teigimu, draudėjai, turintys 10 ir daugiau apdraustųjų, pranešimus gali teikti su elektroniniu parašu, o jei 9 ir mažiau apdraustųjų, tuomet galimi ir kiti būdai: pateikiant popierinį dokumentą  „Sodros“ teritoriniam skyriui, siunčiant paštu, faksimiliniu ryšiu bei per elektroninę draudėjų aptarnavimo sistemą. „Sodros“ darbuotojos pažymėjo, kad visų pranešimų originalai skyriui turi būti pateikti per 2 darbo dienas, o ne kaip anksčiau, kai reikėjo duomenis pateikti per 5 dienas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atostogaujanti Lietuva plūsta į pajūrį - Mokesčių inspekcija, atsižvelgdama į tai, laikinai keičia klientų aptarnavimo tvarką.


Įsibėgėjus vasaros atostogoms gyventojai dažnai renkasi poilsį ir keliones Europos šalyse. Ligonių kasų specialistai ragina nepamiršti Europos sveikatos draudimo kortelės – ją paprasta užsisakyti ir gauti prieš išvykstant. 


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad likus 7 valandoms iki balsavimo rinkimų dieną pradžios įsigalioja rinkimų agitacijos draudimo laikotarpis.  


Šventosios pagrindinė mokykla skelbia atranką socialinio pedagogo ir psichologo pareigoms užimti.


Nuo penktadienio, spalio 22 d., įsigalioja papildomi ribojimai prekyvietėms, dirbančioms be galimybių paso. Jose turės būti reguliuojami pirkėjų srautai, užtikrinant 30 kv. m vienam klientui. „Lidl“ jau pranešė, kad nuo penktadienio, spalio 22 d., visose parduotuvėse aptarnaus pirkėjus tik su galimybių pasais.


Palangoje viešąją tvarką palaiko ir raitoji policija

"Palangos tilto" redakcija, 2021 06 23 | Rubrika: Miestas

Viešąją tvarką Palangoje šią vasarą padės užtikrinti ir raitoji policija - žirgais bus patruliuojama ten, kur sudėtinga privažiuoti.


Palangos senoji gimnazija skelbia atranką socialinio specialiojo pedagogo pareigoms užimti. Darbo sutarties rūšis – neterminuota, darbo laiko trukmė - 36 val. per savaitę, darbo apimtis -1 etatas. Darbo užmokestis – priklausomai nuo pedagoginio darbo stažo, įgytos kvalifikacinės kategorijos (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo5,89 iki 7,48. Pretendentas...


Senoji gimnazija neranda specialiojo socialinio pedagogo

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 05 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija skelbia atranką socialinio specialiojo pedagogo pareigoms užimti. Darbo sutarties rūšis – neterminuota, darbo laiko trukmė - 36 val. per savaitę, darbo apimtis -1 etatas. 


Praėjusių metų pradžioje įsigaliojus naujam Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymui, kuriuo buvo sugriežtinti ankstesni reikalavimai, pastebima, jog daugelyje šalies savivaldybių gerokai sumažėjo laukiančiųjų socialinio būsto žmonių eilės. Pagrindinė priežastis – privaloma deklaruoti pajamas ir turtą. Palangoje laukiančiųjų eilė sumažėjo perpus.


„Sodra“ patvirtino naują tvarką

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 29 | Rubrika: Miestas

Prieš šv. Kalėdas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba patvirtino naują tvarką, kurioje numatyta, kad draudėjai pranešimus apie apdraustuosius ir socialinio draudimo įmokas turės pateikti kiekvieną mėnesį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius