Suklaidino bilietų kasos adresas

Rasa GEDVILAITĖ, 2018-08-10
Peržiūrėta
1431
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Suklaidino bilietų kasos adresas

Į redakciją užsukęs palangiškis atkreipė dėmesį į centrinėje miesto aikštėje esančiame stende pateiktą informaciją. „Didžiuliame stende reklamuojami renginiai, vyksiantys Palangos koncertų salėje, ir pateiktas neteisingas adresas, kur galima įsigyti bilietus. Kokį įspūdį tai sudaro atvykstantiems poilsiautojams, kai tokioje vietoje ir tokia informacija pateikiama klaidingai“, – stebėjosi jis.
Palangiškis papasakojo, kaip jam sekėsi ieškoti nurodyto adreso – Vytauto g. 93, neva Palangos turizmo informacijos centre. Palangos turizmo informacijos centras yra įsikūręs adresu Vytauto g. 94.
„Ieškojau visur tokio adreso ir niekur neradau. Radau Vytauto g. 93A, 91, bet 93 numerio neradau. Čia, Palangoje, pagrindiniame stende prie fontano ir skelbiama pačiu aktyviausiu laikotarpiu tokia klaidinanti informacija. Man asmeniškai net gėda, prieš visą pasaulį taip pasirodome“, – apmaudavo palangiškis.
Jis atkreipė dėmesį į tai, jog nurodytas darbo laikas be pertraukų, nors kai galiausiai jis suprato, kad adresas pateiktas neteisingai ir rado, kur nusipirkti bilietų, to padaryti negalėjo, nes kasininkė buvo išėjusi ... pietauti.
Palangos koncertų salės vykdančioji direktorė Rasa Aleksandrienė patikino, jog apie šią klaidą jie žino ir būtinai spręs šią problemą.
„Tokią informaciją mums atsiuntė bilietų platintoja „Tiketa“, tokią ir paskelbėme, pasitikėjome jais, kad nesuklys. O paskui pamatėme, jog adresas nurodytas klaidingai. Tuoj pat imsimės taisyti šią klaidą – planuojame užklijuoti neteisingą adresą. Atsiprašome visų, kurie susidūrė su šia problema. Žmonėms tai sukėlė nepatogumų, nes Vytauto gatvėje toji numeracija gali ir suklaidinti“, – teigė vykdančioji direktorė R. Aleksandrienė, padėkojusi už pastabumą.

Jūsų komentaras:

„patikino, jog apie šią klaidą jie žino“ 2018-08-12 06:21 (IP: 86.100.63.99)
Jei žinojo, kad klaida, tai ko laukė? Gėda.

Taip pat skaitykite

Pacientai piktinasi, kad kai kuriose gydymo įstaigose, teikiančiose šeimos medicinos paslaugas, jas pasirinkusių pacientų prašoma mokėti metinį mokestį arba už atskirus apsilankymus pas šeimos gydytoją. 


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Suklaidino bilietų kasos adresas  1

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 08 10 | Rubrika: Miestas

Į redakciją užsukęs palangiškis atkreipė dėmesį į centrinėje miesto aikštėje esančiame stende pateiktą informaciją. „Didžiuliame stende reklamuojami renginiai, vyksiantys Palangos koncertų salėje, ir pateiktas neteisingas adresas, kur galima įsigyti bilietus. Kokį įspūdį tai sudaro atvykstantiems poilsiautojams, kai tokioje vietoje ir tokia informacija pateikiama...


Atgimusiam Kurhauzui suteiktas naujas adresas

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 12 16 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį Palangoje vyko dviguba šventė – atidarytas po vienuolikos metų iš nuodėgulių pakilęs Kurhauzas, kuriam suteiktas naujas adresas – Grafų Tiškevičių alėja Nr. 1. Šitaip mūsų miestas įamžina kurorto kūrėjų atminimą.  


N uo 2012 metų gegužės 1 dienos Gariūnų ir visų kitų turgaviečių prekybininkai, prekiaujantys dengtose patalpose, Vyriausybės sprendimu, privalės naudoti kasos aparatus. Tokį ryžtingą žingsnį Vyriausybė žengė po kratų Gariūnuose, kuomet buvo išaiškinti milijonai turgaus prekeivių neapskaitytų pajamų. Toks sprendimas sujaudino ir Palangos turgaus „Klevas“...


Valstybinės ligonių kasos atstovai susitiko su vietos medikais aptarti opiausių problemų

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 06 30 | Rubrika: Miestas

Antradienį, Klaipėdos Jūrininkų ligoninės (KLJ) Palangos departamente lankėsi bei opiausias problemas aptarė Valstybinės ligonių kasos (VLK) atstovai. Su KLJ Palangos departamento vedėju Remigijumi Kirstuku, skyriaus vedėja Laimute Ežerinskiene bei S. Kulikauskienės bendrosios praktikos gydytojų centro savininke Sondra Kulikauskiene susitiko VLK Sveikatos priežiūros paslaugų departamento...


Nesuvaldoma Afrikos šalių kova su įsigalėjusiais režimais itin dideliu tempu privertė kelti naftos, o kartu ir degalų kainas. Šiuo metu Lietuvos degalinėse litras A-95 rūšies benzino jau kainuoja daugiau nei 4,5 lito. Nors  augančios degalų kainos gąsdina visos Europos vairuotojus, tačiau pastarųjų dienų pokyčiai lietuvių kišenei atsiliepia ypač skaudžiai. Nuo praėjusios savaitės...


Valdžia ir vėl bando taupyti ne ten, kur reikia – šį kartą sąskaita turgaviečių darbuotojų, kuriems bandoma „įpiršti“ kasos aparatus. Vyriausybė šią savaitę ketina priimti principinį sprendimą dėl kasos aparatų įrengimo prekyvietėse ir jų įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos. Tačiau šis sprendimas gali tiesiog negrįžtamai sužlugdyti mažųjų miestų turgelius. „Per dieną užsidirbame iki...


Ieškoti laimės – loterijos bilietuose

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 30 | Rubrika: Miestas

Lietuvoje sklando kone legendos apie tai, kad Žemaitijos kraštas, o ypač pajūris, – laimingų bilietų loterijos Meka. Sunkmetis ir mintys apie išgyvenimą žmones verčia vis dažniau išbandyti savo fortūną. Įvairiausių loterijos bilietų pastaruoju metu kurorte parduodama vis daugiau.


Turguje – sumaištis

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 13 | Rubrika: Miestas

Žemės ūkio ministerija, kartu su Finansų ministerija bei Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba pasėjo nerimo sėklą tarp turgaus prekeivių. Bus siekiama, jog nuo vasario 1 d. turgaviečių prekeivių darbo vietose būtų įrengti kasos aparatai. Esą taip siekiama riboti prekybą įvežtine, daugiausia lenkiška produkcija: vietiniams ūkininkams turguje kasos aparatų nereikės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius