Šventojoje paminėta Vasario 16-oji

Palangos tiltas, 2015-02-19
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Šventojoje paminėta Vasario 16-oji

Aktyviausi Šventosios visuomenės nariai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės dieną. Po šv. Mišių aukos dalyviai susirinko prie „Atminimo kryžiaus“, skirto tremtiniams ir kovotojams už laisvę pagerbti. Sveikinimo žodį tarė Šventosios seniūnijos tarybos narė Irena Galdikienė, taip pat kraštotyrininkas Mikelis Balčius, kuris priminė apie paminklo istoriją ir atsiradimo priežastis. Kartu su ansambliu „Eldija“ dalyviai užtraukė ir keletą patriotinių dainų.
Susirinkę į mokyklos salę dalyviai išgirdo moksleivių skaitovų konkurso nugalėtojų – Viktorijos Šeižytės, Paulinos Sumaryuk ir Motėjaus Dagilio – deklamuojamas garsių autorių eiles. Be to, žiūrovai galėjo susipažinti su atvirukų, skirtų Šventajai, kolekcija, kurią sukūrė Gintaras Daugirdas bei Daumantas ir Ieva Každailiai. Šventosios gyventojus pasveikimo ir svečiai iš Klaipėdos – jaunatviško „folko“ grupė „Varnos“. Atlikėjai koncerto metu savo dainų turiniu ir skambesiu lyriškai priminė apie senovės lietuvių kovas dėl tėvynės ir leido suprasti, kokia brangi yra mūsų nepriklausomybė ir taika.

Palangos kultūros centro inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Palangoje paminėta Tarptautinė miškų diena – kelkime inkilus

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 31 | Rubrika: Miestas

Apie šimtas gamtos mylėtojų, tarp kurių – ir bendruomenės „Palangos santarvė“ atstovai, rinkosi Nemirsetoje, kur prasmingai paminėta Tarptautinė miškų diena. Šia proga VĮ Valstybinių miškų urėdija pakvietė į šventę „Paukščiai grįžta namo“ bei paragino visus norinčius prisidėti prie pasirengimo šiltajam sezonui ir...


Saugumo jausmas kiekvienam žmogui yra vienas iš svarbiausių poreikių. Jo siekiame šeimose, mokyklose, darbo vietose ir, žinoma, gatvėse. Palangoje paminėta Saugaus eismo diena renginiais ir priemonėmis. Eismo dalyviai buvo raginami visada būti kultūringais, atidžiais ir sąmoningais kelyje.


Sausio 12 dieną kartu su visa Lietuva Šventosios gyventojai minėjo Laisvės gynėjų dieną. Šiais metais pradėta nauja tradicija atminimo laužą įžiebti išvakarėse – sausio 12 dieną pilietinės akcijos „Būkime kartu“ metu.


Aktyviausi Šventosios visuomenės nariai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės dieną. Po šv. Mišių aukos dalyviai susirinko prie „Atminimo kryžiaus“, skirto tremtiniams ir kovotojams už laisvę pagerbti. Sveikinimo žodį tarė Šventosios seniūnijos


Šventojoje po griuvėsiais žuvo žmogus

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 25 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio popietę Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, po apleistų dirbtuvių nuolaužomis, žuvo žinomas Šventosios verslininkas Vytautas Grišinas.


Pradinėje mokykloje paminėta Teatro savaitė

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 04 18 | Rubrika: Miestas

Visą besibaigiančią savaitę Palangos pradinėje mokykloje šurmuliavo itin pakiliai nusiteikę vaikai, mat buvo minima jau tradicine tapusi Teatro savaitė. Šiom dienom ypatingai pasireiškia ir vaikų, ir pedagogų kūrybiškumas. O ir dienos tampa kur kas linksmesnės, kai kiekvieną dieną laukia staigmena – naujas spektaklis.


„Pasakoje“ paminėta Kovo 11-oji

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 03 09 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos mokykloje-darželyje „Pasaka“ itin smagiai buvo paminėta artėjanti Kovo 11-oji. Žinoma, nepamirštant ir tai, jog buvo švenčiama ir Tarptautinė moters diena, šia proga visos susirinkusios moterys buvo apdovanotos niekada nenuvysiančiomis gėlytėmis, priminsiančiomis gražią pavasario dieną.


Praėjusią savaitę Šventojoje siautė būrys jaunuolių, atvykusių iš įvairių Lietuvos miestų. Nusiteikę šėlioti ir daug sužinoti, jie aktyviai dalyvavo jau penktąjį kartą rengtoje Žemaitijos akademijoje, įgavusioje optimistišką pavadinimą „Kartu mes galime daug“. Šiemet renginyje, vykusiame būtent Šventojoje, dalyvavo 334 dalyviai, panorę praleisti tris dienas itin naudingai ir be abejo...


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas