„Šventosios investicijos“ atidarytoje degalinėje degalų bus galima įsigyti pigiau

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-06-21
Peržiūrėta
3119
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Šventosios investicijos“ atidarytoje degalinėje degalų bus galima įsigyti pigiau

Važiuojant į Šventąją, nuo šiol degalų – ir dyzelino, ir dujų, ir įvairių rūšių benzino – bus galima įsigyti visą parą, adresu Miško takas 10b, įvažiuojant į Šventąją. Ir ne tik: UAB „Šventosios investicija“ steigėjai Rimvydas Grikšas ir Vytautas Kryževičius žada, kad degalinėje, kuriai jie vadovaus pagal sutartį su UAB „Baltic Petroleum“, degalų bus galima įsigyti pigiau.

„Vienu ar dviem centais negu sankryžoje įvažiuojant į Palangą tikrai. Kad šventojiškiai ir Šventosios svečiai nedvejotų, kur visada piltis kuro“, – šypsosi R. Grikšas, kuris yra architektas, UAB „Vakarų regiono projektai“ vadovas.

Šventosios bendrovė sklypą įsigijo prieš ketverius metus, du metus darė detalųjį planą, kurį patvirtino Palangos miesto savivaldybės praėjusi Tarybos kadencija.

R. Grikšas teigė, kad projektą galbūt buvo galima įgyvendinti ir anksčiau, bet verslininkams nerimo kėlė ekonominė krizė.

„Kai pagaliau pasiryžome, projektą pasidarėme per pusmetį, o per kitą pusmetį pastatėme ir degalinę“, – sakė R. Grikšas.

Jis neslėpė, kad visa investicija kainavo apie 1 milijoną litų.

Anot verslininko, investicija turėtų atsipirkti per 10 metų.

„Juk kitos degalinės Šventojoje nėra. Tikimės joje sulaukti įvairiausių klientų: nuo žvejų, važiuojančių į žvejybą iki užsienio poilsiautojų“, – sakė jis.

Ir R. Grikšas, ir jo verslo partneris V. Kryževičius, kuris teikia apgyvendinimo paslaugas Šventojoje, teigia, kad „norėjosi išbandyti“ ir kitokį verslą.

„Juolab, kad matėme, jog degalinės Šventojoje labai trūksta“, – sakė V. Kryževičius.

Arčiausia degalinė šventojiškiams iki šiol buvo Darbėnuose ir Palangoje.

Degalų Šventosios degalinėje jau nuo šiandien galima piltis, o plovyklos paslaugas degalinė pasiūlys nuo liepos 1 dienos.

Degalinė klientams pasiūlys ir nuolaidų kortelę.

„Turint ją, degalų bus galima įsigyti iki 10 centų pigiau“, – teigė verslininkas.

Degalinėje veiks ir „Baltic Petroleum“  bei „Lukoil“ nuolaidų kortelės.

Verslininkai degalinėje įdarbino 6 darbuotojus – 3 iš Šventosios ir tiek pat iš Palangos.

Palangos miesto savivaldybė jau įvertino UAB „Šventosios investicija“ indėlį į Šventosios infrastruktūros plėtimą – atidarant degalinę, vicemeras Saulius Simė įteikė bendrovės savininkams tai žymintį diplomą. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“, reaguodamas į energetikos išteklių krizę ir infliaciją, ketvirtadienį dalyje Europos šalių trims valandoms sumažino degalų kainas.


Praėjusius metus galima vadinti antrojo būsto įsigijimo proveržio laikotarpiu. Lietuviai pirko po antrą, trečią butą ne tik didmiesčiuose, bet ir kurortuose. Populiariausiu jų pasirinkimu buvo šalies pajūris. Tačiau kiek apsukresni ir saulės išsiilgę tautiečiai ėmė domėtis NT šiltuose kraštuose. Kaip teigia Ispanijoje NT brokeriu dirbantis Dainius Markevičius, lietuviai čia pirko ir kelis...


Lietuvos oro uostų skelbtą tarptautinį aviacinių degalų tiekimo infrastruktūros (kuro bazių) valdymo konkursą Vilniaus ir Palangos oro uostuose laimėjo kompanija „Baltjet“.


Ne paslaptis, kad būtent kvepalai atlieka labai daug svarbių funkcijų – tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad jie jus pakvėpina, tačiau iš tiesų jų teikiama nauda yra gerokai didesnė: kvepalai padeda formuoti įvaizdį, išreikšti asmenybę, gerina nuotaika ir t.t. Be to, tai gali būti nuostabi dovana. Tačiau ir tai dar ne viskas – daugėja mokslinių...


Palangos krepšinio klubas informuoja, kad jau nuo 2016 m. rugpjūčio mėn. 1 dienos bus galima įsigyti 2016–2017 m. krepšinio sezono abonementus. Jie galios visoms reguliaraus Nacionalinės krepšinio lygos sezono rungtynėms, kuriose žais Palangos komanda. Sirgaliams siūlome įsigyti sezono abonementus, kurių kaina – 50 eurų. Studentams, moksleiviams bei senjorams...


  Palangoje nėra sudėtinga gauti vadinamosios žolės. Taip kalba vietinis jaunimas. „Man mokykloje yra siūlę žolės. Sakė, kad pažįstami gali parduoti. Tačiau tokie dalykai manęs visiškai nedomina”, – pasakojo kurorte besimokanti mergina. Ji pati girdėjusi, kad žolės Palangoje galima įsigyti už 35-50 litų.


Važiuojant į Šventąją, nuo šiol degalų – ir dyzelino, ir dujų, ir įvairių rūšių benzino – bus galima įsigyti visą parą, adresu Miško takas 10b, įvažiuojant į Šventąją. Ir ne tik: UAB „Šventosios investicija“ steigėjai Rimvydas Grikšas ir Vytautas Kryževičius žada, kad degalinėje, kuriai jie vadovaus pagal sutartį su UAB...


Siaučiantys žieminiai vėjai ir drėgni orai dažną mūsų „įsuka“ į peršalimo ligų verpetą. Kad taip neatsitiktų ir išliktume sveiki bei gyvybingi, reikia stiprinti imuninę sistemą. Ji – galingiausias žmogaus organizmo ginklas nuo įvairių virusų, bakterijų, kitų ligų sukėlėjų. „Palangoje sergančiųjų viršutinėmis kvėpavimo takų ligomis yra, tačiau dėl...


Palangos oro uoste vykdomas ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Tarptautinio Palangos oro uosto degalų bazės modernizavimas- projektavimas“. Kaip pasakojo Palangos oro uosto direktoriaus pavaduotojas Edmundas Vaišnoras, jau pabaigti tvarkyti visi reikalingi dokumentai ir yra pradėti  darbai. „Jau gavome statybos leidimus ir yra pradėti vykdyti statybos darbai. Šiuo metu...


Palangos aerouostas susilaukė gerų žinių iš Europos Sąjungos paramą skirstančių agentūrų – visiškai nusidėvėjusiai, dar sovietmečiu statytai aviacinių degalų bazei atnaujinti šią savaitę skirta 8 milijonai litų ES paramos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius