Taryba atleido lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorę Iloną Milkontę

"Palangos tilto" informacija, 2019-09-27
Peržiūrėta
1121
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiandien, rugsėjo 27 d., miesto savivaldybės Taryba atleido „Gintarėlio“ direktorę Iloną Milkontę iš direktorės pareigų. Tačiau direktorė tikina turinti jai palankų Darbo inspekcijos sprendimą ir jau kreipėsi į prokuratūrą dėl jos atleidimo. Prieš balsavimą dėl I. Milkontės "susikibo" meras Šarūnas Vaitkus su opozicijos nariu Eugenijumi Simučiu. Pirmasis norėjo jai leisti pasisakyti po balsavimo, antrasis – prieš. „Iškvieskite policiją. Leiskite jai pasisakyti prieš balsavimą,“ – reikalavo E. Simutis. „Išjunkite mikrofoną,“ – meras E. Simutį paragino bene penkis kartus. I.Milkontė ugningą kalbą pasakė po Tarybos jai nepalankaus balsavimo.

Jūsų komentaras:

Kodėl? 2019-09-30 17:05 (IP: 78.58.48.24)
Kodėl direktoė atleista, jeigu Darbo inspekcijos sprendimas jai palankus?

Auklytė 2019-09-28 23:31 (IP: 84.15.189.239)
Zebriuko kailyje slypi velnias

Tiesiog as 2019-09-28 21:54 (IP: 82.140.177.28)
Tikiuosi ponia I. Milkonte laimės šį karą prieš savivaldybė ir poną merą

Mija 2019-09-28 21:46 (IP: 82.140.177.28)
Būtų ir toliau galėjusi dirbti darželį jei ne mūsų ponas meras, kuriam netiko darželio direktorė.

Eks 2019-09-28 21:41 (IP: 82.140.177.28)
Kaip vadovas ji buvo nuostabi

Rokas 2019-09-28 19:17 (IP: 84.15.187.236)
Niekas neatleido, pati išėjo savo noru,, prašymą parašius, o dabar bando skandalą sukelti, nepavyko planas kartu su Švietimo skyriaus vedėja Valužiene ? Ir jos broleliu tarybis nariu ? Žmonės viską žino ir mato.

Eurelija 2019-09-28 16:01 ([email protected] / IP: 176.26.195.27)
I sita darzeli veziau savo vaika. Palikome darzeli tik del to kad issikrausteme i Kauna. Iki siu dienu tokio darzelio kaip Lopselis-Darzelis Gintarelis dar neradome. Tokios nuostabios auklytojos o direktore buvo tiesiog tikras pavyzdys kitiems vadovams, matesi kad savo sirdi I ta darzeli sudejo. Labai idomu ir kodel gi ja dabar cia taip eme ir atleido? Atsimenu ji dar atsisveikindama sake - 'o gal dar grysit, as juk niekur is cia eit nesiruosiu'…. Ir kodel gi jai cia neleido per poseki pasisakyti. Gal kas zinot kur rasti jos ta ugninga kalba?

Viena is posediu stebetoju 2019-09-27 21:05 (IP: 176.251.47.184)
Tokio posedzio dar nebuvau maciusi, kuris ivyko siandien del Ilonos Milkontes atleidimo - buvau sokiruota, Direktorei net nebuvo leista pasisakyti pries balsavima , kai tuo tarpu pries tai kalbejusiam buvo leista. Kokioj sali mes gyvename?- Tiesiog buvo slykstu klausyti kai meras saukdamas neleido pasisakyti posedzio nariams,. Geda Palangai ir valstybei . Ir kuris dabar bus sekantis ?

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ vaikai ir jų mokytojos Rita Nenartėnienė bei Snieguolė Bogužienė tapo respublikinio, Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuoto, kūrybinio-edukacinio konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais.


Spalio 26 d. Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ,,Boružėlių“ ir ,,Žiogelių“ grupės ugdytiniai, su dviem autobusais išvyko į Baltų mitologijos parką bei japonišką sodą, esančius Kretingos rajone.


Ar ne anekdotas? Šiandien, balandžio 30-ąją, miesto Taryba patvirtino praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų atleistos Ilonos Milkontės veiklos ataskaitą už 2019 metus.


Balandžio 9 d. nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktore, nors visi Tarybos komitetai anksčiau balsavo už jos kandidatūrą.


Praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų miesto Tarybos atleista Ilona Milkontė bylinėjasi su miesto Taryba ir prašo teismo priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis", atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos...


Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, priėmė 2020 metų nelauktus koronaviruso pandemijos iššūkius: nuotolinio ugdymo organizavimą ir kovos su COVID-19 priemones.


Šiandien, rugsėjo 27 d., miesto savivaldybės Taryba atleido „Gintarėlio“ direktorę Iloną Milkontę iš direktorės pareigų. Tačiau direktorė tikina turinti jai palankų Darbo inspekcijos sprendimą ir jau kreipėsi į prokuratūrą dėl jos atleidimo.


Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė ramiai atostogauti negali – Savivaldybės administracija dėl jos veiklos vykdo tyrimą, tačiau administracija detalių apie jį neteikia. „Kadangi klausiate pirmieji, būsite pirmieji, kuriems kitą savaitę atsakysime,“ – prieš dvi savaites „Palangos tiltui“ sakė mero patarėja...


Paskutinį rugsėjo penktadienį į Palangos vaikų lopšelį-darželį „Gintarėlis” rinkosi ikimokyklinėse mūsų miesto, Klaipėdos, Kauno bei Mažeikių įstaigose dirbantys pedagogai. Čia vyko respublikinė konferencija „Tautiškumo ugdymas ikimokyklinėse įstaigose”, kuri tapo gražiu ir prasmingu pusmetį „Gintarėlyje” trukusio pilietinio ir tautinio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius