Taryba nustatė šventes, kuomet kurorte draus prekybą alkoholiu

Linas JEGELEVIČIUS, 2015-10-22
Peržiūrėta
1929
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Taryba nustatė šventes, kuomet kurorte draus prekybą alkoholiu

Vakar įvyko Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis. Jame dalyvavo 19 kurorto politikų, nebuvo tik Edmundo Krasausko ir Broniaus Vaitkaus. Rinkliavų skyriaus vedėja Loreta Žulkuvienė vėl pristatė sprendimo projektą dėl prekybos alkoholiu švenčių metu. „Projekte pakeitimų, palyginti su praėjusiu posėdžiu, nėra, tik komitetams buvo išaiškinta labiau kas siūloma“, – sakė pranešėja.
Taryba balsavo už projektą, kuriuo ji uždraudė prekiauti alkoholiu Palangos miesto renginiuose pirmąją mokslų metų dieną, Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną (Vasario 16-ąją), Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną (Kovo 11-ąją), Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną (Liepos 6-ąją) ir per Žolinę.
Diskusijų sukėlė ir klausimas dėl miesto bendruomenės sveikatos Tarybos sudarymo. Kai kurie Tarybos nariai, pavyzdžiui, Elena Kuznecova, pasigedo Sondros Kulikauskienės vadovaujamo pirminės sveikatos priežiūros centro joje. Eimutis Židanavičius – kurorto neįgaliųjų draugijos pirmininko Antano Šiupinio. Pranešėja teigė, kad Tarybą norima atnaujinti kitais nariais, bet Saulius Simė pastebėjo, kad Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos filialas dalyvavo ir ankstesnės Tarybos veikloje.
Pastebėjęs, kad į Tarybą siūlomos kelios Klaipėdos įstaigos, Eugenijus Simutis stebėjosi, ar Palangoje „trūksta savo“ gydymo įstaigų.
Balsuojant dėl E. Kuznecovos pasiūlymo, Taryba balsavo, kad į Tarybą būtų įtrauktas S. Kulikauskienės centras, bet balsavo prieš, kad į ją pakliūtų A. Šiupinys.
Taryba patvirtino detaliuosius planus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos valdžia jau kuris laikas kovoja, su, kaip aiškina, vienu garsiausiu miesto triukšmadariu – Palangos naktiniu klubu „Salūnas“. 


Nuo rytojaus, 2022 m. kovo 1 d. Lietuvos paštas stabdo prekybą „Respublika“ grupės leidiniais – nuo minimos datos laikraščių „Respublika“ ir „Vakaro žinios“ nebebus galima įsigyti nei pašto skyriuose, nei pas laiškininkus. Dėl šių leidinių prenumeratos sprendimų bus ieškoma kartu su atsakingomis institucijomis.


„Karšti čeburekai, šaltas alus“, – prieš dešimtmetį ši frazė buvo neatsiejama Palangos dalis. Čeburekai liko, o alus išnyko, rašo 15min.lt žurnalistė Viktorija Karsokaitė. Tačiau sugriežtinus prekybą alkoholiu tokie prekeiviai grįžo, 15min sakė Palangos gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pasipiktino nuo šių metų įsigaliojusiu draudimu prekiauti alkoholiu nestacionariose lauko kavinėse. Tarp jų – ir įsikūrusios pajūryje, tad padaugėjo tokių poilsiautojų, kurie svaigiuosius gėrimus prie jūros nešasi patys. Negana to, suklestėjo ir nelegali prekyba alkoholiu.


Dvigubi standartai ar įstatymo spragos? – klausia paplūdimių kavinių savininkai. Nestacionarių kavinių savininkams uždrausta prekiauti alkoholiu, o štai paplūdimiuose esančios nuolatinės kavinės prekybą juo vykdo be jokių apribojimų, rašo lrytas.lt


Klaipėdos apygardos teismas administracinio nusižengimo byloje šiandien priėmė nutartį, kurioje konstatavo, jog byloje yra surinkta pakankamai duomenų, kurie leidžia patikimai spręsti dėl vaikino kaltės. Jaunuolis buvo nubaustas 200 Eur bauda už tai, kad 2019 m. vasarą, dirbdamas bare Palangoje, po 1 val. nakties kontrolinio pirkimo metu policijos pareigūnui pardavė 0,5 l talpos...


Kai kurių parlamentarų siūlymai atšaukti arba atidėti draudimus dėl prekybos alkoholiu yra nepamatuoti, sako „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. „Siūlymai atidėti, panaikinti, yra nepamatuoti. Vakar buvo toks argumentas, sakoma, nuskendo Baltijos jūroje tik du žmonės, jie buvo blaivūs. Bet žinome, jog skendo tai apie 150 žmonių ir dauguma jų buvo...


Vakar įvyko Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis. Jame dalyvavo 19 kurorto politikų, nebuvo tik Edmundo Krasausko ir Broniaus Vaitkaus. Rinkliavų skyriaus vedėja Loreta Žulkuvienė vėl pristatė sprendimo projektą dėl prekybos alkoholiu švenčių metu. „Projekte pakeitimų, palyginti su praėjusiu posėdžiu, nėra, tik komitetams buvo išaiškinta labiau kas...


Ar tarybai užteks ryžto prekybą alkoholiu suvaržyti iš esmės?

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2010 09 05 | Rubrika: Miestas

Rugsėjo 1-osios dienos popietę mokslų pradžią švenčiantys Palangos vyresniųjų klasių mokiniai J.Basanavičiaus gatve traukė link jūros tilto nešini šampano ir rimtesnių alkoholinių gėrimų buteliais. Iš kur jie gavo pirkti svaigiųjų gėrimų, jei rugsėjo pirmą dieną prekyba alkoholiu visoje šalyje yra uždrausta? Toje pačioje J.Basanavičiaus gatvėje veikia barui prilyginta alkoholio...


„Alynas“ neteko licenzijos prekiauti alkoholiu

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 08 10 | Rubrika: Miestas

„Palangos tiltas“ praėjusį trečiadienį rašė apie atvirą alaus barą „Alynas“ J. Basanavičiaus gatvėje. Susizgribus valdininkams patikrinti aludę, paaiškėjo, kad jos savininkai grubiai pažeidžia įstatymus – be projekto buvo suręstas metalinis paviljonas J. Basanavičiaus gatvėje. Be to, paaiškėjo, kad nelegaliai pastatyta aludė pažeidžia pačios savivaldybės Tarybos nustatytus reikalavimus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius