„Tele2“ pasiūlymai vasaros pradžiai: nuo ypatingų nuolaidų telefonams iki naujų paspirtukų modelių ir turto draudimo

Palangos tiltas, 2020-06-09
Peržiūrėta
286
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prasidėjus vasarai „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų „Samsung“ gerbėjams, elektrinių paspirtukų fanams ir visiems, norintiems apdrausti savo turtą. Jais pasinaudoti galima operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Samsung“ telefonai – vos nuo 12,41 Eur/mėn
„Samsung“ gerbėjai turėtų suskubti – šiuo metu sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu, net tris pasiūlyme dalyvaujančius išmaniuosius galima įsigyti už simbolinę 1 Eur pradinę įmoką.
Vienas tokių – stilingas ir lengvas „Samsung“ modelis „Galaxy A51“. Šis išmanusis išsiskiria galinga keturguba kamera, ryškiu 6,5 colių įstrižainės ekranu ir aštuonių branduolių procesoriumi. Rinktis galima iš trijų veidrodinio efekto spalvų: juodos, baltos ir mėlynos.
Patrauklus pasiūlymas taikomas ir elegantiškam „Samsung Galaxy A71” telefono modeliui, kuris pasižymi subtiliu dizainu, 6,7 colių įstrižainės „Infinity-O“ ekranu ir 32 MP asmenukių kamera.
Speciali nuolaida taip pat suteikiama galingam ir ryškiam „Samsung Galaxy S10” išmaniajam telefonui. Jis vertinamas dėl 6,1 colių „Super Amoled“ ir „2K“ raiškos ekrano, trigubos, itin plačios pagrindinės kameros su dirbtiniu intelektu ir galingos 3400 mAh baterijos.
319 eurų vertės išmanusis laikrodis dovanų už 1 ct
Dar viena gera žinia tiems, kurie renkasi naują „Samsung“ telefono modelį – šiuo metu visiems, perkantiems „Samsung Galaxy S20“, „Samsung Galaxy S20+“, „Samsung Galaxy S20 Ultra“ arba „Samsung Galaxy Z FLIP“ telefoną, bus įteikta ypatinga dovana – patogus, patvarus ir stilingas išmanusis laikrodis „Samsung GW Active2 Aluminum 44m”.
Pasiūlymas galioja perkant minėtus telefonus su bet kuriuo „Tele2“ planu ir 24 mėn. sutartimi arba perkant be sutarties ir mokant visą sumą iš karto. Dovanos vertė – net 319 eurų. Išmanusis laikrodis prie užsakymo bus pridėtas automatiškai už 0,01 Eur priemoką.

Naujiena – būsto ir gyventojų turto draudimas
Klientų patogumui „Tele2” pristato būsto ir namų turto draudimo paslaugas. Būsto iki 50 kv. m draudimo kaina prasideda vos nuo 3,20 Eur/mėn.
Klientai galės pasirinkti paties būsto draudimą, namuose esančio turto draudimą arba bendrą būsto ir namų turto draudimo kompleksą. Draudimo kainas, sąlygas ir planus rasite www.tele2.lt.

Elektriniai paspirtukai – vėl „ant bangos“
Ir šią vasarą savo aktualumo bei populiarumo nepraranda miestiečių pamėgta, itin patogi ir greita susisiekimo priemonė – lengvi ir manevringi elektriniai paspirtukai. Jie šį sezoną tapo perkamiausia „Tele2” preke tarp išmaniųjų įrenginių.
Taip pat jau nuo birželio 5 d. „Tele2” salonuose ir internetinėje parduotuvėje pasirodys naujas patvarus paspirtuko modelis – „Ninebot by Segway Kickscooter E22E“. Jis išsiskiria LED prietaisų skydeliu, pasiekia iki 20 km/h greitį, turi dvigubo tankumo padangas, atšvaitus, LED šviesas ir modernią stabdžių sistemą.
Daugiau apie pasiūlyme dalyvaujančius įrenginių modelius, taip pat nuolaidų sąlygas, mokesčius ir taisykles sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose ar paskambinus 117.
Telefonams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių ir dovanų kiekis – riboti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dirbant ir mokantis namuose ypatingai svarbus greitas ir kokybiškas interneto ryšys. „Tele2“ parengė daug naujų išskirtinių pasiūlymų neribotam internetui. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt


Dirbant ar mokantis namuose svarbu skirti laiko poilsiui bei malonioms pramogoms. Nauji „Tele2“ pasiūlymai visai šeimai jau laukia jūsų internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu svarbiausia išlikti saugiems. Geriausias būdas tai padaryti – leisti laiką namuose su savo šeima. Todėl siūlome ypač patrauklias sąlygas naujiems...


Ilgėjantys vakarai ir vėstantis oras pramogas ir poilsį perkelia į namus. Pasitelkę tinkamus išmaniuosius įrenginius ir sprendimus ne tik paįvairinsite šias veiklas, bet ir sutaupysite. „Tele2“ pasirūpino naujais pasiūlymais, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Mūsų klientai vertina patogumą...


Vasarą norisi savęs neriboti ir naudotis internetu tiek, kiek reikia, ten, kur tik bebūtum. Neribotą mobilųjį internetą, „Laisvą internetą“ ir „iPhone“ išmaniuosius šiuo metu galima įsigyti itin patraukliomis kainomis. Pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Prasidėjus vasarai „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų „Samsung“ gerbėjams, elektrinių paspirtukų fanams ir visiems, norintiems apdrausti savo turtą. Jais pasinaudoti galima operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Kauno savivaldybės Eismo saugumo komisijos sudaryta komisija apsisprendė Palanga nesekti: elektrinių paspirtukų eismas Kaune nebus ribojamas. Toks sprendimas priimtas po to, kai rugsėjo viduryje komisijos posėdyje buvo pateiktas gyventojų prašymas riboti elektrinių paspirtukų eismą Kalniečių parko pėsčiųjų zonoje. „Dviračiai ir šiuo metu žaibiškai populiarėjantys...


Prasidėjus pavasariui, „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų populiariesiems „Samsung“ ir „iPhone“ telefonams įsigyti. Nuolaidos siekia net iki 45 proc., o jomis pasinaudoti galima visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Pavasarį dažnai norisi atsinaujinti, todėl savo klientams paruošėme puikių...


Artėjant vasaros sezonui, artėja ir atostogų įspūdžiai, kuriuos norėsis įamžinti. Todėl technologijų lyderė „Tele2“skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems, galintiems atstoti ir fotoaparatą. Viliojantys pasiūlymai paruošti ir besirenkantiems naujus planus – visa tai klientų laukia operatoriaus salonuose beiinternetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Bundančio pavasario proga, technologijų lyderė „Tele2“ siūlo atsinaujinti ir skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems telefonams. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Prasidėjus kalendoriniam pavasariui,„Tele2“ siūlo atsinaujintisavo telefonusir skelbia nuolaidas.Visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.ltklientų laukia itin viliojantys pasiūlymai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius