„Tele2“ užtikrina nemokamas ryšio paslaugas ukrainiečiams: išdalinta jau virš 24 tūkst. SIM kortelių

Palangos tiltas, 2022-03-23
Peržiūrėta
1976
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Tele2“ užtikrina nemokamas ryšio paslaugas ukrainiečiams: išdalinta jau virš 24 tūkst. SIM kortelių

Iš Ukrainos į Lietuvą atvykstantiems pabėgėliams „Tele2“ suteikia „Pildyk“ SIM korteles, kurios tris mėnesius užtikrina nemokamą interneto ryšį, pokalbius ir SMS žinutes tiek šalies viduje, tiek į Ukrainą. Kartu su įvairiomis pagalbą ukrainiečiams teikiančiomis organizacijomis jau išdalinta virš 24 tūkst. SIM kortelių.

„Į mūsų šalį atvykstantiems ukrainiečiams kiekvienas turime padėti taip, kaip geriausiai galime. Tokiose situacijose galimybė naudotis ryšio paslaugomis nemokamai yra itin svarbi. Kviečiu visus susivienyti ir prisidėti prie reikalingos pagalbos Ukrainos žmonėms“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ perduoda „Pildyk“ korteles „Lietuvos Šaulių sąjungai“, „Raudonojo Kryžiaus“ bei „Stiprūs kartu“ organizacijoms, kurios pasirūpina, kad jos operatyviai pasiektų į Lietuvą atvykusius ukrainiečius. SIM korteles gavę žmonės gali tris mėnesius nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes ir naudotis neribotu internetu Lietuvoje. Šiuo metu visiems „Tele2" ir „Pildyk“ klientams skambučiai ir SMS į Ukrainą taip pat yra nemokami.

Operatoriaus „Tele2“ duomenimis, įvairiuose miestuose išdalinta 24,5 tūkst. „Pildyk“ SIM kortelių, iš kurių aktyvuota jau 38 proc. (9316 kortelės). Iš jų 30 proc. ukrainiečių nemokamomis ryšio paslaugomis naudojasi Vilniuje, 13,4 proc. Kaune, 9,18 proc. Klaipėdoje ir 4,11 proc. Šiauliuose. 

Korteles dalinantys savanoriai tikina, kad ukrainiečiams suteiktos nemokamos operatoriaus paslaugos itin praverčia, o SIM kortelės dalinamos labai operatyviai. 

Šiuo metu nemokamos SIM kortelės ukrainiečiams yra dalinamos įvairių organizacijų įsteigtuose pagalbos centruose. Informacija ant „Pildyk“ pakuočių ir Pildyk.lt internetiniame puslapyje yra pateikiama ukrainiečių kalba. 

Pagalba Ukrainos žmonėms

Mobiliojo ryšio operatorius kviečia visus Lietuvos gyventojus paaukoti veikiančius, tačiau nebenaudojamus telefonus ir planšetinius kompiuterius. Juos atnešti galima į bet kurį artimiausią „Tele2“ saloną. Operatorius užtikrina  jų surinkimą, patikrinimą ir tiekimą Ukrainos žmonėms padedančiam „Raudonajam Kryžiui“. 

„Stiprūs kartu“ draugijai operatorius skyrė mobiliųjų telefonų su SIM kortelėmis. „Raudonajam Kryžiui“ „Tele2“ suteikė paramą darbui reikalingais įrenginiais. 

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą bendravimą, telekomunikacijų bendrovė taip pat kompensuoja tarptinklinio ryšio paslaugų kainą privatiems ir verslo klientams, esantiems Ukrainoje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ iki metų galo pratęsia specialius tarifus ir toliau kompensuoja patirtas tarptinklinio ryšio išlaidas į Ukrainą su misija vykstantiems žmonėms ir organizacijoms. 


Ketvirtadienį Seime registruotas Elektroninių ryšių įstatymo pakeitimo projektas, kuriuo siūloma nustatyti mobiliojo ryšio operatoriams pareigą kaupti išankstinio mokėjimo SIM kortelių savininkų duomenis.


Esate itin svarbi bendruomenė, kuri mums visiems užtikrina saugumo jausmą. Jūsų darbas reikalauja ne tik didžiulės fizinės, bet ir dvasinės ištvermės, neišsenkančių jėgų ir kantrybės. Linkiu, kad šios profesijos reikšmė ir kilnumas atsvertų darbo įtampą bei sudėtingumą. Ir toliau būkite tvirti, atsakingi, drąsūs, telydi Jūsų darbus visuomenės pagarba ir artimųjų palaikymas.


Apie 1000 – tiek naudotų įrenginių jau perduota į šalį atvykusiems ukrainiečiams. Vasario pabaigoje startavusiai mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ iniciatyvai lietuviai neliko abejingi – aukoja net ir naujus telefonus. Salonuose surinktus prietaisus įmonės darbuotojai kruopščiai atrenka, patikrina ir perduoda Ukrainos žmonėms padedančioms organizacijoms. 


Iš Ukrainos į Lietuvą atvykstantiems pabėgėliams „Tele2“ suteikia „Pildyk“ SIM korteles, kurios tris mėnesius užtikrina nemokamą interneto ryšį, pokalbius ir SMS žinutes tiek šalies viduje, tiek į Ukrainą. Kartu su įvairiomis pagalbą ukrainiečiams teikiančiomis organizacijomis jau išdalinta virš 24 tūkst. SIM kortelių.


Palangiškio kortelių nuolaidos lapkričiui


Šiaulių apylinkės prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje vienas asmuo kaltinamas iš vartojimo kreditų įmonių apgaule pasisavinęs beveik 23 tūkst. eurų, o kitas – ėmęs kreditus žmonėms sukčiaudamas.


119 tūkst. 520 eurų per metus, arba 9 tūkst. 960 eurų per mėnesį – tiek pinigų už buvusios sovietmečio nomenklatūros vilos „Auska“ nuomą norėtų gauti pernai lapkritį iš Turto banko savo nuosavybėn ją nusprendusi perimti Palangos miesto savivaldybė. Vakar posėdžiavusi kurorto Savivaldybės taryba priėmė sprendimą išnuomoti šį turtą viešojo konkurso...


Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ragina savo privačius ir verslo klientus reikalingas prekes ir paslaugas užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.tele2.lt. Čia tai galėsite padaryti saugiai, greitai ir paprastai. „Rūpindamiesi savo klientų saugumu, rekomenduojame kuo daugiau kasdienių reikalų ir darbų atlikti nuotoliniu būdu. Patogiai planuotis savo pirkinius ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius