Telefono ekrano draudimas: vos per kelias minutes ir tik nuo 1,50 Eur/mėn

Palangos tiltas, 2018-10-25
Peržiūrėta
626
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Telefono ekrano draudimas: vos per kelias minutes ir tik nuo 1,50 Eur/mėn

Ekrano dužimas yra viena dažniausių išmaniųjų gedimo priežasčių, o jo keitimas – ir viena brangiausių telefono remonto paslaugų. Šių išlaidų nepadengia garantija, todėl vienintelis užtikrintas būdas apsaugoti savo piniginę – iš anksto apdrausti ekraną.
Nuo šiol tai padaryti ir itin paprasta – užtenka vos kelių mygtukų paspaudimų nemokamoje „Mano Tele2“ programėlėje. Beje, jojeapdrausti galima ne tik naujo, bet ir jau naudototelefono ekraną.
„Siekiame pasiūlyti tokius sprendimus, kurių labiausiai reikia mūsų klientams. Todėl programėlę papildėme funkcija, padedančia jiemsiš anksto apsisaugoti nuo išlaidųdėl ekrano dūžio – jojepatogiai ir greitai galima apdrausti net ir ne naujo telefono stiklą, svarbiausia, kad jis būtų nepažeistas“, –sakė „Tele2“ prekybos vadovėVaida Burnickienė.
Be to, ekrano draudimo paslauga pasinaudoti gali visi „Tele2“ klientai, nesvarbu, ar telefoną įsigijo iš operatoriaus, ar kito įrenginio gamintojo autorizuoto pardavėjo.

Ekrano draudimas – nuo 1,50 Eur/mėn
Apdrausti telefono ekraną galima bet kuriuo metu – tereikia į išmanųjį atsisiųsti nemokamą savitarnos programėlę „Mano Tele2“. Be to, klientas, turintis prisijungimą prie šios aplikacijos, apdrausti gali neribotą kiekį įrenginių – tai ypač aktualu norintiems nuo nepageidaujamų išlaidų apsaugoti ir savo artimuosius.
Programėlės meniu skiltyje pasirinkus paslaugą „Draudimas“ ir paspaudus mygtuką „Drausti šį įrenginį“, aplikacija patikrina, ar telefono modeliuigali būti teikiamos „Tele2“ ekrano draudimo ir autorizuoto remonto paslaugos, ar nėra susidariusi skola už ryšio paslaugas. Jei viskas gerai, toje pačioje programėlėje galima atlikti ekrano įvertinimo testą.
Dviejų etapų testastrunka tik keletą akimirkų. Iš pradžių, braukiant pirštu per telefono ekraną, reikia pažymėti visą jo plotą, o po to – atsukti ekraną į veidrodį ir stabiliai laikyti, kol sistema jį nufotografuos. Kaip tiksliai abu šiuos veiksmus atlikti, yrapaaiškinamair animuotuose programėlės vaizdo įrašuose.
Jei po šio įvertinimo nustatoma, kad ekranas nėra pažeistas – klientui iš karto yra pateikiamasekrano draudimo pasiūlymas. Šiuo metu jie itin patrauklūs – vos nuo 1,5 Eur/mėn. Jie galioja visiems „Tele2“ (išskyrus„Pildyk“) klientams, kurių įrenginys, atlikus testą, atitinka reikalavimus. Įrenginio ekranas yra draudžiamas nuo netyčinės žalos, kai pažeidimas turi įtakos įrenginio veikimui.
Mėnesinė draudimo įmoka yra pridedama prie „Tele2“ paslaugų mėnesio sąskaitos. Įvykus draudžiamajam įvykiui, taikoma išskaita nuo 15 Eur.Draudimo sutartį nutraukti galima bet kada, paskambinus nemokamu numeriu 117.
„Tele2“ ekrano draudimu gali būti apdrausti visų telefonųgamintojų modeliai, kuriems „Tele2“ Telefonų priežiūros centras teikia autorizuoto remontopaslaugas: „Huawei“, „Samsung“, „Sony“, „Nokia“ bei„LG“.

Žalos registravimastelefone: greita ir patogu
Sudaužius ekraną,įvykįužregistruoti galima svetainėje draudimas.tele2.lt.Gavus patvirtinimą iš draudimo kompanijos, apdraustasis savo telefoną turėtų atnešti į artimiausią, bet kuriame mieste esantį „Tele2“ saloną. Darbuotojai pasirūpins, kad įrenginys pasiektų „Tele2“ Telefonų priežiūros centrą sostinėje.
Standartiniu atveju klientas atgauna savo telefoną per 3-5 darbo dienas nuo atidavimo taisymui, nesvarbu kokioje vietovėje Lietuvoje begyventų.
Po pirmo atlyginto ekrano keitimo – jo draudimo paslauga lieka galioti. Tiesa, per 12 mėnesių laikotarpį galima registruoti tik vieną draudžiamąjį įvykį. Pirmasis laikotarpis yra pradedamas skaičiuoti nuo sutarties pasirašymo dienos.
Draudimo paslaugos teikėjas – „Canopius Managing Agents Limited“.
Daugiau apie „Mano Tele2“ programėlę sužinoti galima čia:https://tele2.lt/privatiems/programele-tavo-telefone.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 5 dieną kviečiame į žygį „Gintaro kelias“ Palanga – Šventoji.


Palangos savivaldybė teigia gavusi penkių iš maždaug 250-ies daugiabučių prašymus apriboti rūkymą balkonuose, pirmajame jų draudimas įsigalios kitą ketvirtadienį.


Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ šiemet bus surengta jau 21-ą kartą. Šios akcijos metu, kaip ir kasmet, didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Palangos miesto savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose: visi...


Užpultas palangiškis pasigedo telefono ir dokumentų

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 13 | Rubrika: Miestas

Po užpuolimo sekmadienį, sausio 12 d., maždaug 40-ies metų vyras suprato likęs be svarbių daiktų.


Ekrano dužimas yra viena dažniausių išmaniųjų gedimo priežasčių, o jo keitimas – ir viena brangiausių telefono remonto paslaugų. Šių išlaidų nepadengia garantija, todėl vienintelis užtikrintas būdas apsaugoti savo piniginę – iš anksto apdrausti ekraną.


Rugsėjo 25 dieną Palangos senosios gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras įsijungė į Tarptautinės komisijos sekretoriato siūlomą pilietinę iniciatyvą „Atminties kelias“. Šia pilietine iniciatyva siekėme prisiminti per holokaustą sunaikintą Palangoje gyvenusią žydų bendruomenę.


Rugsėjo mėnesį visoje Lietuvoje vyks jau tradicija tapusi saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“. Jos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Palangos miesto savivaldybe skatins eismo dalyvius būti atsargius. Savivaldybė prie Palangos miesto mokyklų esančias perėjas pažymėjo specialiu „Apsaugok mane“ ženklu, o „Lietuvos draudimas“...


Savaitė be mobilaus telefono – įmanoma?

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 05 13 | Rubrika: Miestas

Naujosios technologijos mokykloje vis labiau randa savo vietą. Šiandien net pats mažiausias mokinukas nebeįsivaizduojamas be mobiliojo telefono rankose. Neabejojama – tai reikalinga susisiekimo priemonė, tačiau dažniausiai telefonas mokykloje naudojamas ne pagal paskirtį ir neprotingai naudojantis netgi gadina mokymosi procesą. Tad Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos...


Trečiadienį, kovo 23 dieną, Palanga tapo dar vieno istorinio įvykio liudininke: Palangos oro uoste nusileido pirmasis pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air“ lėktuvas iš Londono Lutono oro uosto. Pradedami nauji skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Klientų dieną oro uoste...


Paplūdimio gelbėtojų profesijai Holivudo filmai iki šiol suteikia daug žavesio. Todėl nenuostabu, kad dalis Palangos jaunų atostogautojų paplūdimyje skuba prie patikusio gelbėtojo ar gelbėtojos „asmenukei“ pliaukštelėti. Ne vienam, matyt, teko karčiai nusivilti – gelbėtojams su uniformomis fotografuotis „asmenukėms“ draudžiama. „Mano darbas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius