„Tikslo link. Olimpas“: žvilgsnis į varžovą ir lygos grandą – „Sūduvos-Mantingos“ klubą

Palangos tiltas, 2024-02-14
Peržiūrėta
949
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Tikslo link. Olimpas“: žvilgsnis į varžovą ir lygos grandą – „Sūduvos-Mantingos“ klubą

Dokumentinis serialas „Tikslo link. Olimpas“ pasakoja apie Palangos „Olimpo“, prie kurio vairo 2023-iųjų vasarą stojo Gedvydas ir Jonas Vainauskai, kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL). Tačiau čempionų titulo siekia ne tik „Olimpas“, bet ir lygos senbuviai klubai, per pastarąjį dešimtmetį tapę tikrais NKL vėliavnešiais. Šeštojoje serialo serijoje „Etatiniai favoritai“ – dėmesys Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“, vienam iš tokių klubų. 

„Ir antroj lygoj reikia komandų, kurios vestų visus paskui save. Ir Telšiai, ir Marijampolė atliko didelį darbą, kad išsaugotų šios lygos prestižą. Kad visi į šią lygą žiūrėtų rimtai. Telšiai ir Marijampolė dėl to padarė daugiausiai. Aišku, iš dublerių sėkmingiausiai NKL lygoje žaidžia „Žalgiris“ – jie prie to prisidėjo taip pat. Bet labiausiai lygos prestižą pastarąjį dešimtmetį gelbėjo kokybiškas „Telšių“ ir „Sūduvos-Mantingos“ klubų darbas. Jie buvo pavyzdys, į kurį kiti lygiavosi“, – apie pagrindinius savo varžovus kalbėjo „Olimpo“ prezidentas Jonas Vainauskas.

Jis priminė, kad Vainauskų šeimos kelias krepšinyje taip pat prasidėjo Marijampolėje, iš kurios tik vėliau „Lietuvos ryto“ klubas persikėlė į Vilnių. „Tad jeigu šių metų paskutines finalo rungtynes žaistume Marijampolėje, tai turėtų sentimentalios vertės. Tiek man, tiek tėčiui“, – pridūrė J.Vainauskas. 

Serijoje perbėgama per emocijų nestokojusias „Olimpo“ ir „Sūduvos-Mantingos“ akistatas šiame sezone. Apie „Sūduvos-Mantingos“ komandą pasakojo klubo prezidentas Klemencas Agentas, vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius bei žaidėjai Dominykas Domarkas ir Tautvydas Kliučinykas.

„Kiekvienais metais – per tiek sezonų, kiek čia žaidžiu – Klemencas ateina, pasako kalbą, bet nebuvo nė vieno karto, kad pasakytų, kad „turime būti čempionais ir ne kitaip“. Bet kai atsisėdi rūbinėje ar per treniruotę apsidairai ir pamatai, kokie žaidėjai surinkti – supranti, kad nėra kito pasirinkimo, tik čempionais tapti“, – sakė „Sūduvos-Mantingos“ kapitonas T.Kliučinykas.

Serialą „Tikslo link. Olimpas“ kuria Julius Bliūdžius (scenarijaus autorius ir režisierius), Dmitrijus Radlinskas (operatorius ir montažo režisierius) bei „Sporto Zona Media Group“ komanda. 

„Tikslo link. Olimpas“ – 6-oji serija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dokumentinis serialas „Tikslo link. Olimpas“ pasakoja apie Palangos „Olimpo“, prie kurio vairo 2023-iųjų vasarą stojo Gedvydas ir Jonas Vainauskai, kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL).


Penktoji dokumentinio serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Pasididžiavimo jausmas“ uždaro įspūdingą Palangos „Olimpo“ kelią Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyre, kur palangiškiai sugebėjo įveikti visas tris Lietuvos krepšinio lygos komandas (LKL), su kuriomis susidūrė.


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“. 


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos ir kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“.


Čempionų lygos kovos jau yra įsibėgėjusios ir likus vos aštuonioms stipriausioms turnyro komandoms laikas apžvelgti jų kelią iki šio etapo, Čempionų lygos burtus ir kelią į didįjį finalą Paryžiuje „Stade de France“ stadione.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“. Nuo rugsėjo 1 d. bibliotekoje įvyko 6 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos, Skuodo, Kretingos ir Šilutės viešųjų bibliotekų bei keletas regiono švietimo įstaigų bibliotekininkų.


Palangoje į naktinį klubą girtas vaikinas keliavo apsirūpinęs narkotikais. Sekmadienį, liepos 4 d., vos po vidurnakčio, apie 00.58 val. gautas pranešimas, kad Basanavičiaus g., Palangoje, apsaugos darbuotojas sulaikė asmenį, kuris į naktinį klubą bandė įsinešti plastikinį maišelį su žalsvos spalvos, augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.


Stumiamas iš Palangos UAB „Palangos butų ūkis“, kurio motininės bendrovės UAB „Vitės valdos“ vienas akcininkų yra D. Jacka, jau neišvengiamą pralaimėjimą prieš UAB „Palangos komunalinį ūkį“ dėl kurorto daugiabučių administravimo siekia atitolinti, varžovą iš savivaldybės murkdydama teismuose. Bet net ir teisėjai privatininkui...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius