Vainauskas parduoda Palangos klubą

Palangos tiltas, 2024-04-19
Peržiūrėta
2046
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuotr. D. Radlinskas
Nuotr. D. Radlinskas

Jonas Vainauskas parduos Palangos klubą Klaipėdos rajono savivaldybei už 70 tūkst. eurų. Taryba kitą savaitę oficialiai turėtų priimti vienintelio komandos dalininko pasiūlymą ir klubas nuo kito sezono NKL startuos Gargžduose.

Sezoną Palangos krepšinio klubą vystęs Jonas Vainauskas rengiasi pasitraukimui, praneša BasketNews šaltiniai.

Vienintelis „Olimpo“ komandos dalininkas pateikė oficialų pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybei įsigyti 100 proc. klubo akcijų už 70 tūkst. eurų ir kartu perimti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) licenciją.

Taryboje suformuota dauguma sprendimo priėmimui ir ruošiamasi dalių perėmimui, po kurio įtvirtinimo krepšinis nuo kito sezono vėl grįžtų į Gargždų miestą, informuoja BasketNews šaltiniai. 

Posėdis numatytas paskutinį mėnesio ketvirtadienį – balandžio 25 dieną. 

BasketNews susisiekė su Vainausku, tačiau šis susilaikė nuo komentarų iki kitos savaitės pabaigos.

Pagal pirminę komandos perėmimo projekciją, naujai kuriamo Gargždų krepšinio klubo akcijas išsidalintų Klaipėdos rajono savivaldybė ir keli verslininkai.

Pabrėžiama, jog parduodamas VšĮ „Palangos krepšinis“ neturi skolų ir įsipareigojimų 2024-2025 m. sezonui.

Jonas Vainauskas pernai vasarą oficialiai perpirko Palangos komandos 100 proc. dalių iš šią ekipą vysčiusio buvusio krepšininko Renaldo Seibučio. Lietuvos legenda po pardavimo prisijungė prie klubą treniruoti ėmusio Sandžio Buškevico asistentų štabo.

Palangos „Kuršiai“ buvo pervadinti į Palangos „Olimpą“, kuriam šį sezoną buvo brėžiamas konkretus tikslas – laimėti NKL čempionatą ir patekti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL). Komandos apie 350 tūkst. eurų biudžetas buvo didžiausias NKL pirmenybėse.

Visgi Buškevico treniruojama pusfinalyje 2-3 krito prieš Jurbarko „Jurbarką-Karį“ ir šiuo metu serijoje iki trijų pergalių su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kovoja bronzinėje serijoje.

„Olimpas“ namuose 87:79 laimėjo pirmąsias rungtynes, bet ketvirtadienį 81:83 suklupo Marijampolėje ir serijos rezultatas tapo lygus 1-1. Trečias mačas sekmadienį vyks Palangoje.

Gargždų miestas be krepšinio liko sausio pabaigoje, kada skolų prispaustas klubas įpusėjus sezonui pasitraukė iš LKL pirmenybių. „Gargždų“ savininkas Ovidijus Jakubaitis keliskart tikslino finansinius įsipareigojimus, o jų galutinė suma pasiekė apie 260 tūkst. eurų.

Jakubaitis siūlė klubą perimti Klaipėdos rajono savivaldybei, bet taryba nepritarė tam ir buvo inicijuotos bankroto procedūros.

„Gargždų“ ekipa į LKL buvo prasibrovusi 2022 m. laimėjus NKL čempionatą.

BasketNews.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jonas Vainauskas parduos Palangos klubą Klaipėdos rajono savivaldybei už 70 tūkst. eurų. Taryba kitą savaitę oficialiai turėtų priimti vienintelio komandos dalininko pasiūlymą ir klubas nuo kito sezono NKL startuos Gargžduose.


Dokumentinis serialas „Tikslo link. Olimpas“ pasakoja apie Palangos „Olimpo“, prie kurio vairo 2023-iųjų vasarą stojo Gedvydas ir Jonas Vainauskai, kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL).


Palangos baseino sporto klubas turi naują trenerį – besišypsantį, geranorišką, randantį kelią į kiekvieno širdį ir sugebantį padėti užsiauginti raumenukų, sutvirtėti ar tiesiog jaustis gerai. Susipažinkite su Arūnu Giedraičiu, kurį šnekino „Palangos tiltas.“


Dainininkė Natalija Bunkė nusprendė parduoti savo vasaros rezidencija tapusius namus pajūryje.


Klaipėdietis ir jo sporto klubas atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės dėl vengimo mokėti mokesčius – asmuo pripažino kaltę ir atlygino valstybei padarytą žalą – beveik 13 tūkst. eurų.


,,Xiaomi“ bendrovė žinoma daugeliui technologijų gerbėjų, viena iš daugelio Kinijos kompanijų, norinčių mesti iššūkį tokiems įsitvirtinusiems prekės ženklams kaip ,,Samsung“.  


Palangoje į naktinį klubą girtas vaikinas keliavo apsirūpinęs narkotikais. Sekmadienį, liepos 4 d., vos po vidurnakčio, apie 00.58 val. gautas pranešimas, kad Basanavičiaus g., Palangoje, apsaugos darbuotojas sulaikė asmenį, kuris į naktinį klubą bandė įsinešti plastikinį maišelį su žalsvos spalvos, augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.


Trečiadienio pavakarę pastebėta, kad kažkas įsilaužė į naktinio klubo, esančio J. Basanavičiaus gatvėje, patalpas. Iš klubo išnešta garso aparatūra, kurios preliminari vertė gali siekti 4 tūkst. eurų. Klubo šeimininkai dar tikslina nuostolius. Pradėtas tyrimas.


„Palangos“ klubą lyderiai sutrypė net 44 taškais

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 09 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono rungtynėse Trakų „Trakų“ klubas namuose 99:55 (19:10, 25:12, 27:11, 28:22) sutriuškino Palangos „Palangos“ ekipą ir, iškovojęs tryliktąją pergalę iš šešiolikos galimų, tapo penkiolikos komandų turnyro lyderiu.


Valdžia parduoda tai, ko nėra

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Kovo pabaigoje Palangos valdžia leido parduoti per 2 arus valstybinės laisvos žemės ne aukciono tvarka Jūratės g. 24 esančio privataus žemės sklypo savininkams. Minėti arai yra įsiterpę tarp Jūratės g. 26 ir 28 numeriais pažymėtų daugiabučių namų. Toks savivaldybės Tarybos sprendimas priimtas vadovaujantis Teritorijų planavimo įstatymo nuostata bei Vyriausybės nutarimu „Dėl naujų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius