Ukrainiečius domina skrydžiai iš Kijevo į Palangą

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-23
Peržiūrėta
54
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trečiadienį, spalio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Ukraine International Airlines (UIA) komercijos vadovė Šiaurės Europai ir Baltijos šalims Marina Tregubova, UIA atstovybės vadovas Nikodem Szszyglowski bei UIA pardavimų vadovė Lietuvoje Vilma Rudžionytė. Susitikimo tikslas – aptarti galimybes atnaujinti reguliarius skrydžius iš Kijevo (Ukraina) į Palangą.

Šiame susitikime taip pat dalyvavo Palangos oro uosto vadovas Andrius Daujotas,  Klaipėdos regiono savivaldybių asociacijos „Klaipėdos regionas“ vykdančioji direktorė Klaudija Kionies, Palangos mero patarėjas Pranas Žeimys, Savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Ramunė Urbonienė ir rinkodaros specialistė Aušra Šikšnienė.

Susitikimo metu UIA atstovams buvo pristatytas ne tik Palangos kurortas, bet ir visas Vakarų Lietuvos regionas. M.  Tregubova pripažino, jog suinteresuotumas atnaujinti skrydžius iš Ukrainos į Palangą yra didelis, juo labiau kad Vakarų Lietuvos regionas turi didžiulį potencialą. Čia, pasak M. Tregubovos, yra didelė paslaugų pasiūla įvairioms turistų grupėms – ties atvykstantiems pailsėti, tiek – sveikatinimo ar kitais tikslais. Be to, M. Tregubovos teigimu, turistai nori atrasti naujas vietas, ir Palanga daugeliui galėtų būti labai patraukli.

 

Meras Š. Vaitkus taip pat pripažino, jog Palanga yra labai suinteresuota, kad skrydis iš Ukrainos būtų atnaujintas. „Palanga svečiams iš Ukrainos yra labai patraukli savo grynu oru, aukšta paslaugų kokybe bei palankiomis kainomis“, - pabrėžė meras.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ne paslaptis, kad namai yra viena iš tų vietų, kuriuose tikrai nebūtų taip pat patogu bei gera gyventi, jei neįsigytume daugybės svarbi akcentų. Kita vertus, nesunku pastebėti, kad vienais pirkiniais namams dažniau domisi ir juos perka vyrai, tačiau taip pat netrūksta pirkinių namams, kurie gerokai aktualesni moterims. Tad pakalbėsime apie moterims ir apie jų pirkinius namams –...


Birželio pabaigoje pradėti komerciniai keleiviniai skrydžiai iš sostinės į Palangos kurortą, panašu, nepasiteisino. Juos organizavusi bendrovė, netrukus skrydžių nevykdys.


Penktadienį, birželio 26 dieną, Lietuvoje po daugiau nei dešimtmečio grįžo vietiniai skrydžiai – pavakarę lėktuvas poilsiautojus skraidino iš Vilniaus į Palangą.


Pasaulis yra toks didelis, tačiau tuo pačiu metu ir toks mažas, kadangi pasiekti net ir tolimiausius pasaulio kampelius tapo labai paprasta. Ar kada galėjote pagalvoti, kad skrydžiai į Bordo Jums kainuos vos dešimt eurų ir pasiekti tikslą tereikės vos poros valandų?


Iš Palangos oro uosto dažnėja ir skrydžiai į Rygą

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 25 | Rubrika: Miestas

Pasak Lietuvos oro uostų aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno, iš Palangos oro uosto spalio pabaigoje keliautojams be įprastų krypčių - patogiai bus pasiekiamas ir Norvegijos miestas Bergenas. Pasak A. Stikliūno, iš Palangos oro uosto dažnėja ir skrydžiai į Rygą. „Anksčiau du kartus per dieną kryptimi Palanga–Ryga lėktuvai kildavo tik vasarą. Matant...


Ukrainiečius domina skrydžiai iš Kijevo į Palangą

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 23 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, spalio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Ukraine International Airlines (UIA) komercijos vadovė Šiaurės Europai ir Baltijos šalims Marina Tregubova, UIA atstovybės vadovas Nikodem Szszyglowski bei UIA pardavimų vadovė Lietuvoje Vilma Rudžionytė. Susitikimo tikslas – aptarti galimybes atnaujinti...


Rudenį startuos skrydžiai iš Palangos į Bergeną

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 22 | Rubrika: Miestas

Nuo šio rudens startuoja naujas oro tiltas, sujungsiantis Palangos oro uostą ir Norvegijos miestą Bergeną. Į antrąjį pagal dydį Norvegijos miestą iš Palangos skraidins aviakompanija „Norwegian Air Shuttle“. Skrydžiai bus vykdomi nuo spalio mėnesio du kartus per savaitę – trečiadieniais ir šeštadieniais.  


Lietuvos ambasadoje Ukrainoje balandžio 18 d. Palangos kurortas pristatytas žiniasklaidos ir turizmo agentūrų atstovams. Šiuo tikslu į Kijevą atvyko gausi Palangos delegacija – miesto meras Šarūnas Vaitkus, Savivaldybės tarybos narys Dainius Želvys, Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas, Turizmo informacijos centro direktorė Rasa...


Palangos miesto savivaldybė kartu su asociacija „Ateities specialistų klubas“ vykdo iš ES struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą „Kompleksinių paslaugų organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“. Kaip papasakojo Bendruomeninių šeimos namų koordinatorė Ingrida Domarkaitė, įsibėgėjęs projektas vis daugiau sulaukia norinčių...


Rusijos oro bendrovė „RusLine“ nuo sekmadienio vėl atnaujino vasaros sezono skrydžius iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą ir atgal. „RusLine“ reguliarius skrydžius pasiūlys kartą per savaitę – sekmadieniais. „RusLine“ šiuo maršrutu skraidino ir praėjusią vasarą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas