Už 749 tūkstančiai eurų parduodamas Stasio Povilaičio namas Palangoje: jį įsigijusiems dirbti daugiau niekada nebereikės

"Delfi", 2021-07-29
Peržiūrėta
2691
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt foto montažas
Delfi.lt foto montažas

Vaikštinėjant Palangoje visai netoli Basanavičiaus gatvės, ne vienam poilsiautojui į akis krenta iškaba „Parduodama“ ant didžiulio namo. Ne visi žino, kad čia net trisdešimt metų gyveno dainininkas Stasys Povilaitis. Nors scenos legenda turėjo namus ir Vilniuje, čia jis ne tik vasarodavo, bet ir leisdavo žiemas. 

749 tūkstančiai eurų – įspūdinga suma už būstą pajūryje, tačiau namą pardavinėjantis nekilnojamojo turto brokeris Vydutis Šereika patikina, kad tai toli gražu ne tik būstas poilsiui prie jūros, o itin pelningas verslas, kuris neša tokį pelną, kad jį įsigijus visai šeimai daugiau nereikėtų nieko kito dirbti. Per parą dešimt nuomojamų kambarių atneša apie 800 eurų pajamų.

 „Aptarnavimo sfera Palangoje visada buvo pelninga. Šis konkrečiai namas turi dešimt nuomojamų kambarių, bet čia galima įrengti 14 kambarių nuomai, jei naujieji šeimininkai visame name įrengtų viešbutį, o patys gyventų šalia esančiame mažesniame name, kuriame daug metų gyveno Stasio mama“, – Delfi.lt laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakoja specialistas.

 Vydutis neslepia – parduoti namą, kuriame prabėgo trisdešimt smagių gyvenimo metų, nėra lengva. Tačiau Stasio žmonos Birutės sveikata jau silpna. Netgi tą dieną, kai atvykome į svečius, ji labai apgailestavo negalinti pati visko aprodyti, nes turėjo skubėti į ligoninę. 

„Čia ne tik, kad namas yra didelis, bet tai yra verslas. O geriausia, kai pats prižiūri. Jie ir prižiūrėjo, ir darė tą verslą, bet dabar jau nori pailsėti“, – sako pašnekovas.

 Čia parduodamas dviejų gyvenamųjų namų kompleksas. Vienas gyvenamasis namas su įrengtais svečių namais yra virš 300 kvadratinių metrų ploto, o kitas gyvenamasis namas – kuriame daug metų gyveno Stasio mama, beveik 85 kvadratiniai metrai. Mūrinis trijų aukštų namas yra Maironio gatvėje, visai šalia jūros, pastatytas 1991-ais metais. Beje, šiame name kambariai buvo nuomojami ir tada, kai jis čia gyvendavo. Žinomas dainininkas 2015 metais Palangoje buvo ir palaidotas.

Delfi.lt

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje gyvenančius žmones aplankė nekviesti svečiai.


NT kainoms šalyje stabilizuojantis, panašu, toli gražu ne visi pardavėjai linkę mažinti kainų. Net jei būsto dydis siekia vos 18 kvadratinių metrų, pardavėjai šiandien vis dar drąsiai prašo daugiau nei 6 tūkst. eurų už vieną kvadratinį metrą.


Padėti susirasti darbą ir kuo sėkmingiau įsitvirtinti visuomenėje – tokiu tikslu Lietuvos miestuose rengiami Ukrainos piliečių susikimai su darbdaviais susilaukia vis didesnio susidomėjimo.   


Lietuvos paštas pranešė, kad viešojo aukciono būdu sėkmingai pardavė buvusias pašto patalpas Palangoje. Vytauto g. 53 įsikūrusios patalpos parduotos už kiek daugiau nei 600 tūkst. eurų. Gautas lėšas bendrovė investuos į strateginius projektus: veiklos modernizaciją, pašto skyrių atnaujinimą ir darbo sąlygų gerinimą. 


Vaikštinėjant Palangoje visai netoli Basanavičiaus gatvės, ne vienam poilsiautojui į akis krenta iškaba „Parduodama“ ant didžiulio namo. Ne visi žino, kad čia net trisdešimt metų gyveno dainininkas Stasys Povilaitis. Nors scenos legenda turėjo namus ir Vilniuje, čia jis ne tik vasarodavo, bet ir leisdavo žiemas. 


Palangoje parduodamas dviejų gyvenamųjų namų kompleksas, kuris priklausė scenos legendai Stasiui Povilaičiui. Jis čia mėgdavo leisti dienas ne tik vasarą, bet ir žiemą. Beje, kambariai buvo nuomojami ir tada, kai jis čia gyvendavo. Skelbimą apie parduodamus namus patalpino nekilnojamojo turto agentūros „NNTB“ brokeris Vydutis Šereika.


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Ilgametė Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio ugdymo „Girinukų“ grupės pedagogė Onutė Šleiniuvienė su vaikais jau dirba 40-tus metus. Visas kolektyvas moterį vieningai apibūdina kaip pedagogę, pasišventusią šiam darbui ir atiduodančią vaikams visą savo laiką. Tačiau pati Onutė mano, kad tokio darbo niekas...


Laikraščiui „Palangos tiltas“ reikalinga(-as) maketuotoja(-as)-dizainerė(-is) dirbti redakcijoje pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Būtina mokėti dirbti Adobe


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius