Už sriubą palangiškiai ir kurorto svečiai aukojo dosniai

Alfredas PUMPULIS, 2011-12-12
Peržiūrėta
1566
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Už sriubą palangiškiai ir kurorto svečiai aukojo dosniai

Karšta sriuba šaltą žiemos dieną šildė susirinkusius į kurorto viešbučių ir restoranų asociacijos, Palangos Rotary klubo ir kai kurių kitų miesto įmonių surengtą labdaros renginį „Gerumo jūra“, vykusį  praėjusį šeštadienį J. Basanavičiaus gatvėje, ties Birutės alėja. Šis  renginys  buvo skirtas paremti Palangos globos namams. Nors žmonių gausa organizatoriai negalėjo pasigirti – žmonių gerumas pranoko lūkesčius.

Jau nuo vidudienio po J. Basanavičiaus gatvę „marširavęs“ Kalėdų senelis kvietė paragauti ką tik išvirtos sriubos. Renginyje visiems nuotaiką kėlė viešbučio „Žydroji  liepsna“ kolektyvas, siūlęs šilto sultinio bei bandelę užkandai. Tačiau į renginį atėjo, tiesą pasakius, nedaug palangiškių, buvo akivaizdu, kad juos išgąsdino oro sąlygos. Kalbintas Palangos kultūros skyriaus vadovas Žilvinas Kažys sakė: „Tikėjomės daugiau žmonių, bet kai per televiziją pranešė orus, daug kas vykti į užsakytus iš anksto viešbučius atsisakė“.

Palangiškė Regina Šlušnienė sakė atsitiktinai atsidūrusi renginyje: „Ėjau pro šalį ir buvau labai nustebinta, kai Kalėdų senelis pakvietė mane šiltos sriubos. Turiu pripažinti, jog tokiu oru tai tikrai nuostabu. Artėjant šv. Kalėdoms, reikia prie gerumo akcijų prisidėti tuo, ką turime. Patys irgi negalime būti tikri, kad  mums patiems kada nors neprireiks pagalvos“.

Kitas sutiktas žmogus, vilnietis, Lėlių teatro vadovas Juozas Marcinkevičius, sakė: „Atvažiuoju į Palangą kiekvieną savaitgalį. Ėjau prie jūros ir grįždamas pamačiau šią šaunią akciją. Mane pakvietė Kalėdų senelis, o jam atsakyti negražu. Kiek galėjau, tiek paaukojau“, – sakė jis. Paklaustas, ar Palangai reikalingos tokios akcijos, pašnekovas sakė: „Jei jos susijusios su pagalba socialiai remtiniems ir neįgaliems žmonėms, žinoma, jos labai reikalingos. Lietuvoje dabar labai daug problemų, o jos labiausiai pažeidžia silpniausius“.

Dienai įsibėgėjant užsukančių žmonių skaičius ėmė sparčiai augti. Augant apsilankiusių žmonių  skaičiui, daugėjo aukų ir aukų skrynioje.

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentas Gintaras Sičiūnas po renginio teigė: „Surinkome pinigus beveik tik iš sriubos pardavimų. Iš viso buvo surinkti 2553 litai ir 29 centai. Tiksli suma bus žinoma pirmadienį arba antradienį, kadangi buvo aukojama ne tik grynais, tačiau buvo galima paaukoti ir banko pavedimu. Tiek aukų pranoko mūsų lūkesčius, juolab, kad oras buvo ne pats dėkingiausias“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga – abejingų nepaliekantis kurortas, o iš Baltarusijos, Minsko, į šį Lietuvos miestą gyventi persikėlęs odontologas Dmitrijus Valadkevičius įvardijo, kas didžiausią įspūdį paliko jam. Užsienietį labiausiai sužavėjo čionykščių žmonių būdas, kurorto žiemos ramybė ir nepakartojama gamta.


Informuojame, jog 2021 05 26 d. yra šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos narių susirinkimas. Susirinkimo vieta: viešbutis "Grand Baltic Dunes", Birutės al.26, Palanga (konferencijų salė). Susirinkimo laikas: 13.00 val.


Spalio 1 d., ketvirtadienį, minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Palangoje yra susiklosčiusi graži tradicija šią dieną senjorus pakviesti į nemokamas jiems skirtas veiklas, kultūrinius renginius, o verslo atstovai senjorus kviečia pasivaišinti puodeliu kavos, arbatos ar desertu bei pasimėgauti įvairiomis procedūromis.


Palangos „Rotary“ klubas (prezidentas Aloyzas Stonkus) bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (prezidentė Ingrida Valaitienė) įteikė neįkainojamą dovaną gyvenimo saulėlydį globos namuose pasitinkantiems senukams – buvo padovanotos dvi 5500 eurų vertės daugiafunkcinės lovos ir čiužiniai.


Išgyvename nuostabų, gerumo, bendrystės ir kalėdinio stebuklo laukimo kupiną laikotarpį. Dar kelios dienos, ir į kiekvienus namus pasibels gražiausios žiemos šventės ¬– šv. Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai.


Gerbiami, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai, Informuojame Jus, kad šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (buveinės adresas J.Basanavičiaus g.12, Palanga, įm.kodas: 152661146) narių susirinkimas. Susirinkimas įvyks: 2019 m. balandžio mėn.4 d. (ketvirtadienis), 14.00 val., Birutės al. 26, Palanga (Grand Baltic Dunes...


Praėjusią savaitę palangiškiai netikėtai sužinojo, kad gyvena labiausiai atsilikusiame Lietuvos kurorte. Šitaip laikraščio „Vakarinė Palanga“ žurnalistei aiškino su Palangos verslininkais susitikti atvykusi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) prezidentė Evalda Šiškauskienė. „Į pajūrį atvažiavau vakare, ir...


Rotary klubo dovanos – Palangos miesto globos namams

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 12 | Rubrika: Miestas

Pirmosios pavasario dienos suteikė daug džiaugsmo kurorto globos namų gyventojams ir darbuotojams, kur Palangos ir Silkeborgo (Danija) Rotary klubai užbaigė paramos teikimo Palangos miesto globos namams dvimetį projektą.


Karšta sriuba šaltą žiemos dieną šildė susirinkusius į kurorto viešbučių ir restoranų asociacijos, Palangos Rotary klubo ir kai kurių kitų miesto įmonių surengtą labdaros renginį „Gerumo jūra“, vykusį  praėjusį šeštadienį J. Basanavičiaus gatvėje, ties Birutės alėja. Šis  renginys  buvo skirtas paremti Palangos...


Kai lankiausi turguje,  į akis smelkė dargana, kurią keitė lietaus pliūpsniai. „Nėra žmonių, nors tu ką. O dirbti ir kaip nors užsidirbti – reikia“, - dūsavo trys Palangos turgaus veteranės – Eugenija Staniulienė sakė turguje prekiaujanti 16 metų, tiek pat metų už prekystalio praleido ir kita prekiautoja Adelė Berenienė, o tiesiog Danute prisistačiusi moteris turguje sakė dirbanti 10...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius