Valentino dovanos: ką įdomaus išrinkti šiemet?

***, 2021-02-04
Peržiūrėta
1769
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Valentino dovanos: ką įdomaus išrinkti šiemet?

Valentino diena – populiariausia įsimylėjėlių šventė. Kiekvienas, kurio širdis sklidina meilės, šią dieną stengiasi kažkaip ypatingai išreikšti savo jausmus brangiausiam žmogui. Šiai progai turime jums pasiūlyti kelias įdomesnes dovanų idėjas.
Tradiciškai šios šventės proga dovanojamos gėlės, saldainiai, kvepalai. Jei klasika jums – nepajudinama vertybė, galbūt galima į seniai nusistovėjusias tradicijas pažvelgti naujai?
Raudonos rožės – populiariausios Valentino dienos gėlės. Na, dar tulpės ar gvazdikai. O kodėl nepabandžius įteikti valgomos puokštės? Jų būna įvairių: su mėsa, su sūriu, vaisių-uogų-daržovių, saldžios... Juk tai tikra gurmano svajonė, originali, skani ir praktiška, nes puokštės komponentus galima suvalgyti atskirai ar panaudoti gaminant maistą.
Šokoladiniai saldainiai – prieš akis tuoj pat iškyla saldžių šokolado širdelių blizgančioje raudonoje folijoje vaizdas. Bet juk esate ragavę ir kitokio skonio šokolado? Toks originalus produktas kaip šokoladinė pica tikrai gali pasiūlyti visą skonių ir kvapų įvairovę: balto šokolado su citrina ir žaliąja arbata, su liofilizuotomis uogomis, aštraus skonio šokolado su rožiniais pipirais, su braškių granulėmis ir špinatais... Tikrai nesunku ir mylimą žmogų nustebinti, ir net patį save galima palepinti.
Kvepalai – taip pat įprasta Valentino dienos dovana, mėgstama ir vyrų, ir ypač moterų. Jeigu norite kažko įdomesnio, kažkas panašaus būtų kokybiškų eterinių aliejų rinkinys. Juos galima naudoti kūno masažui, vonioms, kambario orui aromatizuoti. Tik prieš renkantis kvepalus ar aliejus būtina išsiaiškinti, kokius kvapus žmogus mėgsta, o kokių negali pakęsti.
Tai pat siūlome atkreipti dėmesį ir į šias dovanų idėjas.
Rožinio kvarco lempa – nepaprasto grožio švelni liepsna, suteikianti begalinio jaukumo aplinkai. Rožinio kvarco kristalas ramina bei nuteikia meilei jūsų širdį. Taigi tai labai tinkamas šventinio Valentino vakaro atributas.
Termopuodelis – kas geriausiai šildo žiemišką Valentino dieną? Meilė ir karštos arbatos ar kavos puodelis. Gėrimas termopuodelyje ilgai neatvėsta, juo galima mėgautis ir lauke. Gal tai ne pati brangiausia dovana, bet kavos gurmanui tikrai labai vertinga.
Įrenginių įkrovimo stotelė – universalus įrenginys, vienu metu leidžiantis įkrauti daug išmaniųjų prietaisų: planšetinių kompiuterių, mobiliųjų telefonų. Jį tinka naudoti ten, kur dažnai įkraunama daug USB įrenginių, taigi tai bus puiki dovana išmaniųjų technologijų gerbėjams. Nuo šiol nebereikės peštis dėl kroviklių, bus galima vienu metu įkrauti viską, ką reikia.
Tosteris Žvaigždžių karai – labai žaismingas Darto Veiderio šalmo formos duonos skrudintuvas bus tikras džiaugsmas prisiekusiems Žvaigždžių karų gerbėjams. Juk malonu išsiimti karštą skrudintos duonos riekelę su užrašu STAR WARS. Juk galima Valentino vakarą praleisti su pamėgtu fantastiniu filmu, ragaujant skrebučių užkandžius su mėgstamais garnyrais.
Dronas su kamera – smagi pramoga, mėgstantiems fotografuoti ar filmuoti. Tik šiuo prietaisu užfiksuoti vaizdai iš paukščio skrydžio bus daug įspūdingesni nei įprastos jūsų nuotraukos. Jei visgi nepasitikite savo jėgomis, turite galimybę užsakyti fotosesiją dronu. Profesionalus fotografas įamžins jūsų pasirinktus objektus ar bendras jūsų poros akimirkas. Galite padovanoti įsimintiną šventinę fotosesiją savo brangiam žmogui.
Skaitmeninis nuotraukų rėmelis – besikeičiančios nuotraukos ekrane pagyvins kambario atmosferą, bus tinkamas fonas sutinkant svečius, o gal atgaivins nostalgiškus prabėgusios šventės prisiminimus. Nemėgstantiems apkabinėti kambario sienų įrėmintomis fotografijomis tai būtų kur kas modernesnė alternatyva.
Nuotraukų spausdintuvas – dar viena dovana fotografijos mėgėjams. Toks labiau tradicinis įrenginys reikalingas tiems, kas mėgsta daug fotografuoti telefonu ar fotoaparatu, vėliau nuotraukas persiųsti tiesiai į spausdintuvą ir pagaliau pasigėrėti savo meno kūriniais, įsirėminti ar kažkam padovanoti.
Galbūt šios pasiūlytos dovanų idėjos padės jums sukurti neblėstančius Valentino dienos įspūdžius.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Po beveik mėnesį trukusio balsavimo paaiškėjo, kad geriausiais 2022-ųjų metų krepšininkais išrinkti Justė Jocytė ir Domantas Sabonis. 


Tam, kad kalėdinių rūpesčių būtų mažiau, o šventinių džiaugsmų – daugiau, visas dovanas artimiesiems įsigykite vienoje vietoje, mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ salone. 


2022-ųjų metų pabaigai „Palangos orkestras“ tradiciškai paruošė dėkingumo ir bendrystės dovaną – koncertų ciklą „Kalėdinės muzikos valanda“, kuriuo pradžiugins tris miestus:  Palangą, Telšius bei Tauragę.


Kvailystė, kad vos tik baigiasi vasara Klaipėdos regionas ir visi jame esantys miestai ir miesteliai ištuštėja.


Valentino diena – populiariausia įsimylėjėlių šventė. Kiekvienas, kurio širdis sklidina meilės, šią dieną stengiasi kažkaip ypatingai išreikšti savo jausmus brangiausiam žmogui. Šiai progai turime jums pasiūlyti kelias įdomesnes dovanų idėjas.Tradiciškai šios šventės proga dovanojamos gėlės, saldainiai, kvepalai. Jei klasika...


Moterys ir vyrai – ne veltui dažnai yra sakoma, kad jie atkeliavę tiesiog iš skirtingų planetų. Kaip ten bebūtų, bet skirtumų iš tiesų netrūksta, ir galbūt todėl, vieniems kitus yra taip sunku suprasti. Tačiau, jei paneigtume tam tikrus mitus, galbūt tai padaryti būtų kur kas lengviau? O ir pastarųjų, juk tikrai netrūksta – vargu, ar galėtume rasti bent vieną sritį...


Minėdama Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną LRT kvietė gyventojus rinkti LRT žodį ir posakį – siūlyti įdomius, netradicinius, tarmiškus, naują reikšmę įgavusius žodžius bei posakius, kuriuos išgirdo LRT televizijos ir radijo programų laidose ar perskaitė LRT.lt portale per pastaruosius metus.


Žaislų banke sukauptos dovanos – jau pakeliui į naujus namus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 09 | Rubrika: Miestas

Mažųjų palangiškų kalėdiniu laikotarpiu į Žaislų banką suneštos dovanos likimo nuskriaustiems bendraamžiams jau iškeliavo pas vaikus – padovanoti žaislai perduoti „Maisto banko” Klaipėdos skyriui, kurio darbuotojai pasirūpins, kad jie patektų vaikams, kurių Kalėdos nebuvo turtingos dovanų.


Korupcija dvokiančios savivaldybės dovanos

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2011 12 08 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Į jubiliejaus pokylį turtingo draugo pakviesti mes, vargu, ar verčiamės per galvą, stengdamiesi nupirkti jo pajamų lygį atitinkančią dovaną. Matyt, retas kuris norėdamas įtikti turtuoliui, išgremžtų visas savo šeimos pinigines atsargas, kad nupirkta dovana padarytų įspūdį. Greičiausiai, teikiamos dovanos vertė atitiktų ne jubiliato turtą, bet mūsų finansines galimybes.


Palangiškio Aido Jurkšto paroda „500 Baltijos švyturių“, pristatyta palangiškiams balandį, „išplaukė“ į platesnius vandenis – Jūros šventės proga ji surengta Klaipėdoje. Dėl švyturių pamišęs jų kolekcionierius ekspozicijoje demonstruoja Lietuvos, Latvijos, Estijos, Kaliningrado bei Rusijos švyturius. Jo sumanymai – grandioziniai: išleisti pasaulio jūros švyturių enciklopediją. Žinoma, mūsų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius