„Vanagupėje“ kyla modernus Konferencijų centras

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-08-11

Praėjusių metų sausį UAB „Eskom“, valdanti viešbutį „Vanagupė“, pagal Europos Sąjungos Sanglaudos fondo skatinimo veiksmų programą „Vystyti vietinę ir urbanistinę plėtrą, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimą bei pritaikymą turizmo plėtrai“ ėmėsi įgyvendinti konferencijų centro viešbutyje sukūrimo projektą, kurį planuojama pabaigti iki šių metų gruodžio mėnesio pabaigos.

 

Projekto tikslas – sukurti Konferencijų centrą – 1412 kv.m pastatą, kuriame bus įrengtos 6 transformuojamos konferencijų salės, kurias apjungus vienu metu bus įmanoma patalpinti 600 ir daugiau konferencijos dalyvių, taip pat, 6 sinchroninio vertimo kabinos, laukiamoji zona su holu, liftu, santechniniais mazgais, pagalbinėmis patalpomis, sandėliavimo patalpomis, darbuotojų persirengimo kambariais, o ir atlikti eksterjero darbai – sutvarkyta aplinka bei šalia esanti teritorija.

Konferencijų centre, didžiausiame ir moderniausiame visoje Vakarų Lietuvoje, planuojama teikti dalykinio turizmo paslaugas, t.y. konferencijų organizavimo paslaugas, papildančias ir leidžiančias geriau panaudoti esamas viešbučio apgyvendinimo paslaugas bei poilsio ir sveikatos gerinimo paslaugas, suteikti turistų poreikius atitinkantį poilsį.

Kaip teigė Rinkodaros ir pardavimų direktorė Violeta Kalėdaitė, finansavimas pasitarnauja ir apmokant naujus darbuotojus. Įgyvendinus projektą vadovai planuoja sukurti 15 darbo vietų, užtikrinti esamų darbo vietų išsaugojimą aukštos kvalifikacijos specialistams.

Bendrovė turėdama pakankamai išvystytą viešbučio infrastruktūrą turi galimybę teikti ir dalykinio turizmo paslaugas, ir poilsio bei sveikatinimo paslaugas. Ji kryptingai orientuodamasi į sveikatos gerinimo, poilsinio bei dalykinio turizmo paslaugų plėtrą, jau gali, kaip paminėjo V.Kalėdaitė, pasigirti neseniai atsiradusia galimybe išplėsti SPA paslaugų pasiūlą, taip pat finansavus Europos Sąjungos Sanglaudos fondo skatinimo veiksmų programai, ir sukūrę Sveikatingumo ir poilsio centrą, netrukus klientų poreikius patenkins ir Konferencijų centru.

Konferencijų centre, talpinsiančiame daugiau nei 600 dalyvių, vyksta intensyvūs darbai vardan to, jog būtų pagerintas konferencijų paslaugų teikimo procesas ir užtikrinta aukšta paslaugų kokybė, o ir tikimasi bendradarbiauti su naujais produktų bei paslaugų tiekėjais.

Projektą numatoma baigti jau šių metų pabaigoje. UAB „Eskom“ užtikrino, jog turėdama stabilius ir pakankamus finansinius išteklius, tęs veiklą prisidėdami prie projekto finansavimo. Šiam projektui Europos Sąjungos Sanglaudos fondas skyrė 3,829 mln. litų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite„Palangos tilto“ 2014-ųjų metų prenumeratos Kalėdinė akcija! Tik užsisakant redakcijoje! Tik iki gruodžio 20 dienos!


Šiandien – lemtingoji 2012 metų 12 mėnesio 21 diena. Lemtingoji, nes, jeigu tikėtume kai kuriais senovės majų, pasižymėjusių giliomis astronomijos žiniomis, laiko ciklo aiškintojais, tryliktas jų laiko ciklas, kuris trunka 144 000 dienų, pasibaigs būtent šiandien. Tačiau ar tai tikrai reiškia pasaulio pabaigą? Per žmonijos gyvavimą buvo skelbta daugybė...


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą yra vykdomas ES projektas „Konferencijų centro viešbutyje „Vanagupė“ sukūrimas“. „Projektas yra pradėtas 2009-aisiais metais ir jį planuojama sėkmingai užbaigti šių metų gegužės mėnesį, sukuriant didžiausią ir moderniausią konferencijų centrą Vakarų Lietuvoje“,- pasakojo „Vanagupės“ viešbučio vykdančioji direktorė Giedrė...


Didelių iečių laužymo dėl koalicijos sutartį pasirašiusių partijų programinių nuostatų derinimo nebuvo – vakar po centro-dešiniųjų partijų koalicijos 2011-2015 metų programa parašus baigė suraityti paskutiniai naujosios savivaldybės Tarybos kadencijos valdančiosios daugumos nariai, kurių, kaip žinia, yra 15. S. Kulikauskienė yra išvykusi, todėl ant partijų suderintos programos prie jau...


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


2009 metais gruodžio pabaigoje Socialinės apsaugos ir darbo bei Finansų ministerijų ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė trišalę sutartį. Įgyvendinant ES struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę „Verslumo skatinimas“ yra steigiamas verslumo skatinimo fondas skirtas skatinti verslumą, savarankišką užimtumą...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Praėjusių metų sausį UAB „Eskom“, valdanti viešbutį „Vanagupė“, pagal Europos Sąjungos Sanglaudos fondo skatinimo veiksmų programą „Vystyti vietinę ir urbanistinę plėtrą, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimą bei pritaikymą turizmo plėtrai“ ėmėsi įgyvendinti konferencijų centro viešbutyje sukūrimo projektą, kurį planuojama pabaigti iki šių metų gruodžio mėnesio pabaigos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas