Viešosios tvarkos skyrius: daug gražių kalbų, mažai skaičių

Linas JEGELEVIČIUS, Livija GRAJAUSKIENĖ, 2013-02-11
Peržiūrėta
2505
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Žmonės buvo įpratę būti nekontroliuojami”, – sakė P. Keinys.
„Žmonės buvo įpratę būti nekontroliuojami”, – sakė P. Keinys.

Kiek surašyta savivaldybės taisyklių ir administracinių teisės pažeidimų protokolų? Kiek surinkta baudų? Ar tikrai skyriaus veikla pasiteisina? Metus laiko Palangos miesto savivaldybės administracijoje veikiančio Viešosios tvarkos skyriaus specialistai tvirtina, jog jų darbo rezultatai jau matosi, bet paklausti apie konkrečius skaičius, neskubėjo jų pateikti. Savivaldybės Kontrolės komiteto pirmininkas Danas Paluckas skyrių vadina „labiausiai užslaptintu“.

Nelegalūs statiniai ir sukčiai nuomotojai
Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Petras Keinys ir vyriausiasis specialistas Vytautas Gerikas, paklausti, kuo rūpinasi ir ką prižiūri skyrius, paminėjo, jog specialistai kontroliuoja daug sričių: kaip laikomasi prekybos viešose vietose taisyklių, miesto švaros ir tvarkos taisyklių, išorinės reklamos naudojimo bei kitų miesto Tarybos nustatytų reikalavimų. Tačiau bene daugiausiai rūpesčių kelia neteisėti statiniai bei laikinieji prekybos įrenginiai, lyg grybai po lietaus vasarą sudygstantys įvairiose kurorto vietose.
Daugiausiai „nelegalų“ iškyla J. Basanavičiaus gatvėje, ir dažniausiai juos stato ne patys palangiškiai, o iš įvairių čia nuosavybės turinčių verslininkų žemės sklypukus išsinuomojantys kitų miestų gyventojai.
„J. Basanavičiaus gatvėje klesti ir tokia praktika: nuosavybę turintys ar išsinuomoję sklypus verslininkai pernuomoja juos kitiems žmonėms. Patikėkite, šis pernuomojimo „verslas“ labai pelningas, didžiuliai pinigai čia vaikšto, – sakė Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Petras Keinys. – Tiesą sakant, gaila tų sklypukus išsinuomojusių žmonių – jie, būdami įsitikinę – bent jau taip jiems išaiškina sklypų ar pastatų šeimininkai, – jog tiek laikini statiniai, tiek leidimai prekybai su Savivaldybe suderinti, lieka atpirkimo ožiais. Nes dažniausiai jokių leidimų Savivaldybė nebūna davusi. Labai norime perspėti visus, kad nepakliūtų į tokių apgavysčių pinkles, nes tikrai yra nukentėjęs ne vienas žmogus: sumoka didelius pinigus, o paskui paaiškėja, kad teisės užsiimti verslu neturi“.

Dvidešimt metų betvarkės
Kaip informavo Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas V. Gerikas, per praėjusius metus Palangoje aptikta apie 70 nelegalių statinukų. Kaip minėta, be leidimų statomų kioskelių bumas tenka vasarai.
„Būdavo tokių situacijų: vakare vienoje ar kitoje J. Basanavičiaus gatvės vietoje tuščia, ateini ryte – o čia per naktį išdygę trys ar keturi kioskeliai, – sakė V. Gerikas. – Pradedame ieškoti savininkų, randame juos ir klausiame: kaip jūs čia pernakt viską surentėte? Ir kai paprašome statybos leidimo ar su Architektūros ir teritorijų planavimo skyriumi suderinto projekto, žmonės atsako lyg iš mėnulio iškritę. Aiškina: mes dvidešimt metų čia prekiaujame, ir iki šiol niekas jokių leidimų neprašė“.
„Tenka pripažinti – patys tuo įsitikinome – kad šioje srityje būta didžiulės betvarkės, kurią galima pavadinti tiesiog anarchija, – pridėjo P. Keinys. – Žmonės buvo įpratę būti nekontroliuojami. Tad dabar, galima sakyti, buvo nusiteikę priešiškai. Tačiau turime vilties, kad ateinančią vasarą žmonės, supratę, ko mes siekiame – o siekiame, kad būtų laikomasi taisyklių, – ir patys bus supratingesni ir sąmoningesni“.

Laimi teismus
Pasak skyriaus vedėjo, daug paprasčiau yra dirbti su vietiniais palangiškiais. Jie esą supratingesni. Didžiausia bėda – kitų miestų gyventojai – vilniečiai, kauniečiai. Jie nusipirkę pastatus, tačiau leidimų laikiniems statiniams neturi. Tačiau jų sklypuose stūkso po kelis kioskelius ar kitokius įrenginius.
Iš probleminių vietų paminėta J. Basanavičiaus g. 9, kur be leidimo pastatyti keturi kioskeliai. Dar vasarą Viešosios tvarkos skyriaus specialistai surašė tuos kioskelius stačiusiam verslininkui administracinio teisės pažeidimo protokolą už Palangos miesto tvarkymo ir švaros taisyklių reikalavimų nesilaikymą bei už tai, kad be Palangos miesto savivaldybės administracijos nustatyta tvarka suderinto projekto buvo statomas laikinasis statinys – kioskas, o vėliau iš jo prekiauta. Verslininkui taikant ATPK 161 straipsnio 1 dalį, skirta 1 500 Lt bauda. Šį nutarimą jis skundė Palangos apylinkės teismui, o šiam nepanaikinus Viešosios tvarkos skyriaus nutarimo, kreipėsi su apeliaciniu skundu į aukštesnės instancijos teismą.
Sausio 25-ąją Klaipėdos apygardos teismas priėmė neskundžiamą nutartį, kuria paliko galioti tiek Palangos miesto apylinkės nutartį, tiek Viešosios tvarkos skyriaus parengtąjį nutarimą.
Beje, už įvarius pažeidimus bausti verslininkai, skundę Viešosios tvarkos skyriaus surašytus protokolus bei nutarimus skirti jiems baudas teismams, iki šiol nieko nepešė. Ir tai – bene geriausias įrodymas, kad specialistai dirba laikydamiesi visų galiojančių teisės aktų, ir be reikalo nieko nebaudžia.
Pavyko pasiekti, jog įmonė „Palink“ nugriovė daug metų akis badžiusią griuveną prie Sodų g., kad iškeldinti nelegalūs kioskai iš autobusų stoties bei „Pušyno“ teritorijos, taip pat J. Basanavičiaus gatvėje ir Šventojoje – iš viso 11 objektų.

Stengiasi įvesti tvarką
Tiesa, ne visada viskas vyksta sklandžiai. Vienas tokių pavyzdžių – prekybai pritaikytų statinių miškelis prie Birutės al. 32a adresu esančios vilos „Jūros akis“. Negena to, kad čia esama 10 kioskelių, aplink pačią vilą prismaigstyta metalinių strypų, prie kurių tvirtinta tvora. O tai – taip pat nelegalus statinys.
„Nuo birželio mėnesio rašome raštus ir Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritoriniam padaliniui, nes centrinė Palangos dalis įeina į kultūros vertybių teritoriją, ir Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos Klaipėdos teritoriniam skyriui. Į pastarąjį kreipėmės ne vieną kartą, tačiau iki šiol jokių atsakymų dėl galimai nelegalių statybų negavome“, – sakė P. Keinys.
Kultūros paveldo departamento (KPD) Klaipėdos teritorinio padalinio vyriausiasis valstybinis inspektorius Vitalijus Juška „Palangos tiltui“ sakė, jog buvo gauti raštai iš Viešosios tvarkos skyriaus. KPD žiniomis, kai kurie statiniai išties neturi reikalingų leidimų, tačiau jų pašalinimu turi rūpintis Statybos inspekcija.
„Mes savo ruožtu taip pat keletą kartų kreipėmės į Statybų inspekcijos specialistus, tačiau atsakymų nėra. Gal todėl, kad pastaruoju metu keitėsi už Palangą atsakingi darbuotojai?“ – svarstė V. Juška.

„Paslaptingiausias skyrius“
Bet Tarybos Kontrolės komiteto pirmininko D. Palucko nestebina, kad skyriaus vedėjas neskuba atskleisti konkrečios, skyriaus veiklą parodančios statistikos.
„Kai Kontrolės komitetas panoro patikrinti kai kurių savivaldybės skyrių veiklą, išgirdau, kad Kontrolės komitetas neturi teisės to daryti. Viešosios tvarkos skyriaus veikla, ko gero, pati paslaptingiausia, net Tarybos nariams. Kas gali paneigti, kad savivaldybės vadovų nurodymu taip yra?“ – retoriškai klausė D. Paluckas.

Pavyko sužinoti kelis skaičius
Kai straipsnis jau buvo paruoštas, redakcija gavo mero patarėjos Jurgitos Vanagės informaciją su skyriaus veiklą atspindinčia statistika.
Teigiama, kad per 2012 metus skyrius surašė virš 1933 administracinių teisės pažeidimų protokolų pažeidėjams už vietinės rinkliavos naudojimąsi savivaldybių tarybų nustatytomis vietomis  automobiliams statyti mokėjimo tvarkos pažeidimus.
Buvo atlikta virš 100 patikrinimų, už miesto tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimus surašyta 93 ir žemės sklypų savininkams išsiųsta 15 įspėjimų. Šventosios seniūnijoje 17 žemės sklypų savininkams įteikti oficialūs įspėjimai dėl nenušienautos žolės bei neprižiūrimų žemės sklypų. Nušienauta 15 žemės sklypų.
Dėl savivaldybės tarybos patvirtintų išorinės reklamos įrengimo taisyklių pažeidimų užfiksuotas 71 atvejis, iš kurių 14 po perspėjimo išmontavo savo reklamines iškabas. 28 reklaminės veiklos subjektai išsiėmė leidimus skleisti išorinę reklamą Palangos mieste bei susimokėjo Palangos miesto rinkliavą, o 34 išorinės reklamos veiklos subjektams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.
Už padarytus administracinius teisės pažeidimus, pagal surašytus ATP protokolus, Viešosios tvarkos skyrius surinko 77300 Lt baudų.

Jūsų komentaras:

kostas 2019-07-29 12:57 ([email protected] / IP: 78.62.36.109)
Kunigiskese prie parduotuves pasistaciau automobile ir nuejau apsipirkti isejes po keliu minuciu radau prikabunta lapeli . Negi uz tai yra baudziama.

ar 2013-09-07 06:06 (jaja / IP: 213.164.101.138)
as manau, kad labiau turetu buti geda Palangos merui ar administracijos direktorei, kad darba priima tokios reputacijos zmogu, kaip Keinys. As maciau kaip Keinys elgiasi aukstuose kabinetuose, kaip sakant, net ir ant geros vieteles deti galetum, o ar daug kam teko patirti kaip jis zmonemis manipuliuoja savo kabinete????

Zz 2013-02-18 08:17 (IP: 86.100.46.182)
Tegu viska uzdraudzia, paziuresim kiek bus poilsiautoju.. Pati valdzia prades statyti kioskelius. Niekas nevaziuos i Palanga jei bus tik kavines, ne visi gali moketi tiek.. tie kioskeliai traukia zmones del prieinamu kainu! Aisku, viska galima padaryti graziai ir tvarkingai. Pastacius visoje gatveje vienodus prekystalius vaizdo tikrai nesugadintu!

AUGĖJAS 2013-02-14 17:13 (IP: 78.61.28.198)
Jaučiasi iš komentarų, kad viešosios tvarkos skyrius labai reikalingą Palangai darbą dirba, valo AUGĖJO ARKLIDES. Kad tik jiems sveikatos ir jėgų nepritrūktų. Išvalius arklides Palanga turėtų nušvisti naujom spalvom.

"Išmintingasis"?...to:..."teko girdeti...." 2013-02-14 07:23 (IP: 86.100.60.112)
toks čia ir rašo, kad "apsjaudyti tuos, kurie paskutinę savo lovą PRIVERSTAS išnuomoti, kad valdžios rykliams užkišti neprišeriamus nasrus... -Ar PONAS kada stovėjote pakelėje su tuo plakatėliu , -atrodo NE ! Tai bent kartą pastovėkit nuo aušros iki tamsos, -tai suprasite kokios tai yra kančios? -Geriau įvertinkite -KODEL žmonės ten stovi, geria dulkes, visą vasarą,... o ne pliaže guli? Išmintingasis- Jums turetų būti didelė GĖDA! už nesąmoningą, neįvertintą pliurpalynę...

Ne iš nuogirdų 2013-02-13 17:42 (IP: 78.61.28.198)
Teko girdėti kalbas,iš gerai išmanančių Palangos reikalus žmonių, kad patys Palangiškiai nelabai veržias prie tokių darbų kur reik stipriai art. Jiems geriau vasarą prie Kretingos kelio su plakatėliais pastovėti, palėpes panuomoti, o dirbti rimčiau, fui, nereikia. Tuo labiau žinių ir mokslo reikia.

"Garbingasis"... 2013-02-13 08:14 (IP: 86.100.60.112)
Kretingoj Garbę pelnęs -pabėgo į Palangą kitų smaugti... O už kokius nuopelnus tą Garbę nusipelnė? -Palangoje yra žymiai Garbingesnių - tačiau be darbo,vienok, Palangiškiai savam mieste geriau žino ir išmano miesto problemas...kadangi apie kretingiškių antplūdį kuriasi ištisos Parapijos, kaip pvz., 'Globoj ir Rūpyboj", "Sodroj", ir t.t. -tai ar palangiškiai antrarūšiai,ar paprasčiausiai padorumas neleido apsiskelbti "Garbingais"... , beje savam mieste....

Mielieji, 2013-02-13 07:31 (IP: 86.100.60.112)
-Kol visas kurortas sutelpa Basanavičiaus gatvėje- kitaip nebus!!!Nes atvykusiam nedaug kuo galima pasigėrėti; -Žadėjo "Senjorų parką" ar Alėją link jūros įkurti..kažkur ties Druskininkų g.; Pššš ir t.t.Skaitykla ir ta 3 aukšte, kas ten kabarosis? Kavinės ir kt užeigos -baisu! kava(net arbata)3,50-5 Lt; Patiekalai be išeigų..nežinai ką patrupins į lėkštę už 20-30 Lt?...Sriubos verdamos ant "kubikų"??? Baisu, ypač vaikui duoti...Ką duodam - tą ir gaunam...

betvarkė prasideda nuo klerkų... 2013-02-13 07:21 (IP: 86.100.60.112)
Išvadoje: - kalti tik eiliniai žmonės, tai kioskelis ne vietoje, tai krūvą "Leidimų" reikia šliaužoti gauti po įv. instancijas, už metus už šiukšles susimokėti- ir dar daugybę nesąmonių užkartų ant žmonių galvų...Tačiau ar daug kas priklauso nuo to vargšo žmpgaus varstančio klerkų duris? -Juk ne iš gero gyvenimo vaikai ir pensininkai kapeikėlę vis žada užsidirbti, o nuo jų ne daug kas priklauso... -Čia beveik viskas šitų visų mūsų išlaikomų bezdwelnikų; - O kaltinams tik žmogus? O turėtų būti atvirkščiai-tie kurie įv, būdais nuvaro nuo kojų žmones-tai juos reikia griežtai bausti ir vyti lauk...Va, čia betvarkė eilę metų!ą...

Ko bėga iš Kretingos? 2013-02-13 07:10 (IP: 86.100.60.112)
Kretingoje gerbiami žmonės - Kretingai ir darbais įrodo, o ne po kitu miestų "stogu" slepiasi.... -Gal Kretinga labai ilgisi tokių?

To palangiškiui pritariu 2013-02-12 21:02 (IP: 78.61.214.75)
Kas darėsi šiais metais papludimyje ? Girtokliavimas, muzika. Ir visa tai atvažiavusių į Palangą ir barus išsinuomavusių Kauniečių ? MOJO LONG girdykla, kairėje pusėje girdykla. Gerai, kad dar tas Viešosios tvarkos skyrius neleido isibušavoti. Petrui Keiniui ir jo komandai pagarba.

oho 2013-02-12 21:00 (IP: 86.100.46.182)
Koks aktyvumas: Mes palaikome Viesosios tvarkos skyriu! Garbė Keiniui! O, Vaitkau! Fantastika!

Vilnius Aleksas 2013-02-12 20:55 (IP: 78.61.214.75)
Man gaila tų, kurie nepaklūsta miesto Tarybos nustatytom taisyklėm. Žinant jaunojo mero ambicijas matau, kad dirbama netuščiai. Ir jis padarys tai ką yra užsibrėžęs. Tokio žmonių palaikymo, kokį turi Vaitkus dar Palangos istorijoje nėra buvę. Ir dar daugiau.Manau, kad Vaitkus dirba Lietuvos tarnybose. Nes kai pakalbu su Vilnaius klerkais išdirbusiais po 15 metų Valstybės institucijose visi kalba apie Vaitkaus įtaką aukščiausiai valdžiai. Jis turi kažkokį raktą ir didžiulį palaikymą. Per nepilnus du metus pakilti į trečią vietą tarp Lietuvos merų ? Ar ne keista.

Klausimėlis 2013-02-12 20:53 (IP: 78.61.28.198)
Gal lengvi pinigai prapuola tiems sklypų savininkams, kurie Basanavičiaus gatvėje išnuomoja tūlam smulkiam privatininkui vietą kioskeliui pasistatyti už kokį 10000 Lt/mėn? Ir pamiršta jam paaiškinti, kad savivaldybėje reikia pirma leidimą gauti šiam kioskeliui susiręsti. Įdomu ar smulkųs verslininkai ir šiemet pasimaus ant tokios apgaulės?

Palangiskis 2013-02-12 20:45 (IP: 78.61.214.75)
Palaikome Viešosios tvarkos skyrių. Tvarkykitės ir palangiškiai jus vertins. Pažiūrėkit kas toj Basanuvkėj prekaiuja ? tik labai maža dalis palangiškių. Visi suvažiuoja iš Kauno ir kitų kaimų ir bando įvesti savo tvarkas. Pažiūrėkit Pajurio viešbutis kavianskams priklauso kuris daro geda Palangai, aptriuses ir neremontuotas. Kas ten vyksta ? Ogi vasara prekiaujama alkoholiu, padaryta gidykla, veikia striptizo viešnamis, automatai ir bokso kriaušės. Nelegalus 3 d kinoteatrai. Ar tokios Palangos nori palangiškiai ? Pagarba Keiniui,pagarba. Aišku jis bus trypiamas nes pasipriešinimas yra didžiulis. Bet jo taip lengvai nepaims. Jis struktūrų žmogus. Dauga ką dar pamatysism už grotelių. Vieni ereliai vasara maivėsi na ir kas atsitiko. Aras sušoko per balkonus baigesi mandrumo spektakliai.

Pagarba Keiniui, kuris neišsigando banditų 2013-02-12 20:36 (IP: 78.61.214.75)
10 Balų Tarybai, kuri suprato, kad daugiau taip Palanga gyventi nebegali. Darė visi kabutese prekybininkai, kabutese smulkieji zulikai ka norejo. Automobilais per zmoniu galvas Basanavičiaus gatve važinejo, mokesciu nemokejo, vaikus kaip vergus idarbindavo, kuriems po vasaros nesumokedavo. Baudziava. Gerai kad yra tas Viesosios tvarkos skyrius. Gerai, kad valdzioje nera bailiu. Pagarba Keiniui.

to zemaitis 2013-02-12 20:34 (to / IP: 79.132.174.107)
o jus ponas esate is tu pavyduoliu ir visaziniu ir visagaliu??? jus sukurete vaistus nuo vezio ir uzdirbtus milijardus padovanojote vargsams? zinote, greiciausiai, esate vienas is tu "kabinetiniu" ponu arba ju klapciukas? kada gyvenime padarykite, kad ir koki kioskeli. idarbinkit kelis zmones, rizikuokit ir duok die ruoskit maisus "nezmoniskiems" pinigams. labai dziaugciausi, bet deja, jus vienas is tu, kurie greiciausiai (duok die klystu)tik loja, nieko nekurdami. pabukit, pagyvenkit toje gatveje ir gal pamatysit, kad ten daug darbsciu ir normaliu zmoniu, kuriems milijonai net nesisviecia..

Žemaičiui 2013-02-12 20:33 (IP: 86.100.46.182)
Lengvi pinigai prapuola savivaldybėj...

2013-02-12 20:31 (IP: 78.61.214.75)
Labai geras lizdas. Jie nemoka jiokių mokesčių Valstybei. Viskas vyksta juodai. Skriaudžiami darbuotojai, o apie jaunąjį Nesteckį jau anekdotai sklando kaip jis su jaunom prekybininkėm, kurios pardavinėja skareles o lia lia

Žemaitis 2013-02-12 20:22 (IP: 78.61.28.198)
Matosi iš komentarų, kad viešosios tvarkos skyrius gerą širšių lizdą Palangoj užkaitino. Visas Basanavičiaus kioskelynas sujudo... tokie lengvi pinigai prapuola...

Juokdariai 2013-02-12 18:41 (IP: 78.61.214.75)
Nesteckis juokdarys ikure Smulkiuju verslininku asociacija. Tai priedanga. Kaip mieste daryti betvarke. Asociacijoje tie patys Anciukas, Zirovas ir dar pora klapciuku. Tokia panasi asociacija jau buvo ikurta Palangoje. Suseme visus iskaitant ir turgininką Ė.Ž. ir baigesi visos asociacijos.

Sekmes Nestecki 2013-02-12 18:35 (IP: 78.61.214.75)
Atsisedo Nesteckis su Žirovu ir komentuoja. Tvarkykites aplinkas ir miesta. Buvote iprate koja duris atidaryti savivaldybe. Dabar to neiseina padaryti ir kratotes kaip drebules. Na ir ka Jus galit. Tik pagrasinti, parasyti pasiemus garsiaja bylu pralosinetoja ir banditam atstovaujancia advokate. Baigesi Jusu era. Bardako Palangoje nebebus. Mokekit mokescius ir ramiai miegokit.

As 2013-02-12 18:23 (IP: 188.29.218.109)
O kiek darbuotojų tas skyrius turi? Beje, kodėl negalima "palaikinti" kitų komentarų :)

Palangiskis 2013-02-12 16:58 (IP: 86.100.46.182)
Pamąsčiau: Šventoji nori prisijungti prie Kretingos, bet gerai pagalvojus ir pasižiūrėjus Palanga jau seniai prisijungusi prie Kretingos. Palangoje turbūt kokia 70 proc. darbo vietų užima kretingiškiai. Nuo jų jau darosi bloga.

Nuostaba 2013-02-12 16:53 (IP: 86.100.46.182)
Gerikas žiūriu ne tokia jau ir paprasta asmenybė paskaičius komentarus: ir nekoks verslininkas, ir ne koks valdininkas, ir Kretingos garbės pilietis.

algis 2013-02-12 16:40 ([email protected] / IP: 90.130.148.13)
Tikriausiai tokios betvarkes ir nesazingumo Lietuvoje nera kap Palangoje.Kokios partijos per daugelu metu sukure tokia betvarke.

Neteisiantis 2013-02-12 15:57 (IP: 78.61.28.198)
Akivaizdu, kad kažkas Gerikui bando įkast į kulną :-)) Šiaip, tai Jis vienas iš labiau gerbiamų šiuolaikinės Kretingos žmonių.

kur padorumo ribos ? 2013-02-12 08:17 (. / IP: 86.100.60.112)
kaip V.Gerikas Klaipėdoje "Trinyčių" fabriką išvogė ir sunaikino - rašė laikraščiai...taipogi dabar "Sodroje" besisuspanti minkštoje kėdėje D.Gerikienė -pralenkė vyrą šioje srityje...

Pradėkit nuo savęs, tikrintojai... 2013-02-12 08:11 (. / IP: 86.100.60.112)
Kokie Palangoje "Viešosios tvarkos "specialistai" - tokie ir rezultatai...Nieko nuostabaus , niekas iš esmės mieste nepasikeitė...Tarybiški tikrintojai- griebti už gerklės, bausti, tyčiotis...kad drebėtų ir bijotų- toks šių "specialistų" devizas... -O betvarkė bujoja ir pradėti reikia Jums, PONAI, nuo savęs!...

ar ne geda? 2013-02-11 23:17 (mn / IP: 88.119.190.193)
ar ne geda ponai? elgiates ir kalbate kaip tikri klapciukai. bandote parodyti save ir Palangos administracija kaip tikruosius tvarkos myletojus??? atverkit akis, jei jos dar sugeba atsiverti ir dar nera per stipriai kokiais popiereliais uzklijuotos. apsidairykit i salis ir tuomet gal pamatysit, kad didziausias netvarkos ir anarchijos lizdas yra -Palangos administracija. paklauskit, kaip ji vaiko tuos Basanaviciaus verslininkus nuo kermosiaus pas judosiu? kaip efektyviai vyksta informavimo procesas? kada jie teikiasi pateikti atsakymus i verslininku prasymus? kodel jie jau 10 metu leidimus isduoda tik metams ir tik jau prasidejus sezonui? arba is viso nieko neatsako? koks normalus verslininkas investuos i sklypa, jei jis niekada nera tikras del leidimu ir nuotaiku savivaldybeje? be to nereikia taip be pagarbos sneketi apie zmones, kurie savo darbu kazka kuria? jie mazai sumoka? ponai, pasiziurekit ka jus sumokat? is kur jusu algos? jei jau tokie visaziniai ir visagaliai ateikit patys, darykit versla, kurkit, basanaviciaus gatveje ar kitoje, koks skirtumas. be to paklauskit, o kiek kysininku, tinginiu, pavyduoliu ir neispruseliu sedi Palangos savivaldybes kabinetuose? gal pasakysit, kad Palangos architekta STT pradejo ciupineti uz jo polinki laistyti geles? ar tai vienintelis ikliuves valdininkas Palangoje? o kiek dar neikliuvusiu? SIAIP YRA APGAILETINA, KAI VALDININKAI (NORS JIE TURETU BUTI, IS ESMES, TARNAUTOJAIS), NESUPRASDAMI SAVO DARBO ESMIU ESMES BANDO PARODYTI SAVO "REZULTATUS" "PAGAUTU" "BAISIU NUSIKALTELIU" (SMULKIU VERSLININKU IR BOBUCIU) SKAICIUMI. GEDA!!!! PATYS SUKURIA BETVARKE IR PATYS REKIA, KAD BETVARKE TVARKO.

JO... 2013-02-11 21:20 (IP: 86.100.60.112)
-Jis niekur nepritampa, jau keliuose skyriuose dirbo - vis nepritapo....Gal Kretingoje geriau sektųsi? nors ir ten sako nepageidaujamas...

Niekas negali paneigti 2013-02-11 21:18 (IP: 86.100.46.182)
Kas gali paneigti, kad savivaldybės vadovų nurodymu taip yra?“ – retoriškai klausė D. Paluckas.

Kai moralinis veidas purvinas... 2013-02-11 21:17 (. / IP: 86.100.60.112)
Apie kokią korupciją, sukčius ir betvarkę užsiima kretingiškis V.Gerikas- juokinga ! Geriau pradėtų nuo savęs...Būtų idomiau ir linksmiau straipsnį skaityti...koks jo išsilavinimas -pareigybės bei išprusimo lygis.? -Nieko nėra lengviau, kaip kitus tikrinti...Tik prieš tai reiktų savus marškinius išsiskalbti...

Nuostaba 2013-02-11 20:35 (IP: 86.100.46.182)
Tiesą pasakius, labai keista, kai Palangos tiltas išdrįsta parašyti kažką nepalankaus savivaldybei bei mero vykdomai politikai.

Teisejas 2013-02-11 20:27 (IP: 86.100.46.182)
Na P. Keinys žinomas kaip "pavyzdingas" pilietis, kuris myli harmoniją bei akylai prižiūri tvarką, dar jis žinomas, kaip pasakorius ir melagis. Gerb. Paluckai, prašome pasidomėti, kiek bylų pralošė teisme Viešosios tvarkos skyrius ir paskelbti visuomenei, žinoma, jeigu "Palangos tiltui" tokią informaciją leis paskelbti meras.

Taip pat skaitykite

Palangos viešosios bibliotekos interneto skaitykloje lapkričio 7 - 30 dienomis eksponuojama Skuodo savivaldybės viešosios bibliotekos paroda „Atgiję iš eilėraščių“ .


Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai su sanitarijos inspektore ir Klaipėdos AVPK Palangos m. PK veiklos skyriaus tyrėjais vykdė prevencinę akciją.


Artėjant Pasaulinei žemės dienai (kovo 20 d.) Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai surengė inkilų kėlimo akciją.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje įvyko 7 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos...


Palangos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, Liepojos miesto policija bei Latvijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos valstybine policija 2020 m. birželio 1 d. – 2022 m. gegužės 31 d. vykdo 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą „Modernių viešųjų...


Kol palangiškiai dėl koronaviruso baidosi arčiau prieiti prie kito žmogaus, Palangos benamiai, kurių kurorte sezone susirenka iki 75 – tiksinčios vaikščiojančios bombos. „Ne vienas jų serga tuberkulioze, vienas, išleistas iš kalėjimo, mūsų skyriaus darbuotojams taip ir prisistato: „ Aš esu Aidas – sergu AIDS. O kur visos kitos jų...Miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) darbuotojams vasara – darbymečio karštymetis. Kiekvieną dieną skyriaus specialistai pėstute ar automobiliu pagal iš anksto numatytą planą ar signalus leidžiasi į miesto žvalgytuves. Kaip įsitikino „Palangos tilto“ žurnalistas, dalyvavęs su VTS vyr. specialistu Karoliu Gailiumi tokiame reide po Palangą...


Nuo 2012 metų vasario Palangos miesto savivaldybės administracijoje įsteigto Viešosios tvarkos skyriaus darbo rezultatai stebina net kitų miestų vadovus bei viešąja tvarka besirūpinančių institucijų atstovus. Taip trečiadienį žurnalistams sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, perdavęs Lietuvos kurortų vadovų vertinimus. O Viešosios tvarkos skyriaus...


Viešosios tvarkos skyrius: daug gražių kalbų, mažai skaičių  34

Linas JEGELEVIČIUS, Livija GRAJAUSKIENĖ, 2013 02 11 | Rubrika: Miestas

Kiek surašyta savivaldybės taisyklių ir administracinių teisės pažeidimų protokolų? Kiek surinkta baudų? Ar tikrai skyriaus veikla pasiteisina? Metus laiko Palangos miesto savivaldybės administracijoje veikiančio Viešosios tvarkos skyriaus specialistai tvirtina, jog jų darbo rezultatai jau matosi, bet paklausti apie konkrečius skaičius, neskubėjo jų pateikti. Savivaldybės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius