Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Henrikas Lubinas debiutavo vyriausiojo trenerio poste, o jo treniruojami Palangos „Kuršiai“ (8-15) nutraukė šešių pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Palangiškiai išvykoje 79:70 (19:22, 21:18, 24:13, 15:17) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (7-14) ir sugrįžo į pergalių kelią.

Po dviejų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas – 40:40. Vis tik trečiojo ketvirčio pradžioje palangiškiai spurtavo 13:0 ir išsaugojo dviženklę persvarą iki lemiamo kėlinio pradžios (64:53).

Likus paskutinėms 3 minutėms Amandas Urkis kirpo „Perlo“ atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (65:68), tačiau „Kuršiai“ rungtynes užbaigė atkarpa 11:5 ir išsivežė pergalę iš Vilkaviškio.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 20 taškų (3/7 dvit., 3/4 trit., 5/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 36 minutes pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 2/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 21 (6/7 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 10 (1/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Ernestas Naruševičius (4/5 dvit.) ir Amandas Urkis (2/7 trit., 5 atk. kam.) po 8.

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 20 (3/7 dvit., 3/4 trit., 5/7 baud., 7 kld.), Mantas Litvinas 11 (3/5 trit.), Martynas Pocevičius 8, Tadas Kararinas , Justinas Youngas (9 atk. kam.) ir Danilo Sokolenko po 7.

Jūsų komentaras:

Rytis 2023-01-10 12:08 (IP: 162.158.222.176)
Nesuprantu nejaugi Palangos Kursiai ir Palangos miestas nenori savo miesto komandos turėti LKL... Nejau taip be jokių ambicijų ir vegetuosim toje vaikų lygoje NKL... Linkiu pereiti į profesionalią, įdomią.patrauklia ir prestižinė lyga LKL... Ir būti tarp geriausių šalies ekipų. Prienai, Pasvalys gali nejau Palangą nepajėgi? Nejau Palangą tenkina NKL turnyrinės lenteles vidurys?

Taip pat skaitykite

„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos „Olimpą“ (31-6) ir nutraukė jų 19 pergalių seriją.

„7bet-NKL“ čempionato lyderių akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2), kuri savo sirgalių akivaizdoje 77:70 (16:19, 27:19, 16:18, 18:14) parklupdė Palangos „Olimpą“ (11-2) ir nutraukė jų 8 pergalių seriją.

Palangos „Kuršiai“ atsisveikino su vyriausiuoju treneriu. Klubas oficialiai paskelbė, kad treneris Albertas Vilimas dėl asmeninių priežasčių palieka komandą.

Palangos „Kuršiai“ rado naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo Albertas Vilimas, kuris pakeis į Gargždus išvykusį Povilą Šakinį.

Palangos „Kuršiai“ (5-10) ketvirtadienį, lapkričio 25 d.,  iškovojo pergalę „7bet-NKL“ čempionate ir nutraukė 8 pralaimėtų rungtynių seriją.

„Palangos Kuršių“ klube – esminės permainos. Komandos vyriausiojo trenerio postą palieka Mindaugas Janiška. Palangos miesto ekipos vairininko pareigas laikinai perima M. Janiškai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse asistavęs Paulius Barkus.

Gruodžio 22 dieną žymus regiono krepšinio treneris Stasys Ruzgaila švenčia 95 jubiliejų. Ta proga gruodžio 26 dieną 15 val. Palangos sporto arenoje organizuojamos rungtynės PALANGA – KRETINGA, į kurias kviečiame visus trenerio auklėtinius ir visus Kretingos ir Palangos gyventojus neabejingus krepšiniui. Ši sporto šaka trenerio S. Ruzgailos dėka įleido...

Palangos Botanikos parkas atveria naujas praeities atodangas – šią savaitę archeologai rado tris XII amžiaus kuršių gyvenvietes, aptiko retų radinių. Kuršių gyvenvietės aptiktos atsitiktinai – pradėjus tvarkyti Botanikos parko inžinerinius tinklus. Klaipėdos Universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto studentams atkasant sluoksnelį po sluoksnelio, pasirodė, kad vos...