„Vytis-VDU“ į pergalių kelią grįžo įveikdami „Kuršius“

Palangos tiltas, 2022-12-02
1122

Titas Januševičius pataikė 5 tritaškius, pelnė 22 taškus ir jo atstovaujama „Vytis-VDU“ (8-5) komanda šventė aštuntąją pergale „7bet-NKL“ čempionate.

Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 93:76 (21:16, 34:26, 18:21, 20:13) nugalėjo Palangos „Kuršius“ (7-10).

„Vytis-VDU“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Šeimininkai į priekį pabėgo antrojo kėlinio viduryje, kuomet spurtavo 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą (38:25). Po pirmosios rungtynių pusės „Vytis-VDU“ pirmavo 55:42.

Trečiajame ketvirtyje vyko atkakli kova, o prieš lemiamas 10 minučių svečiai deficitą sumažino iki 10 taškų (63:73).

Vis gi ketvirtajame kėlinyje pranašesni ir vėl buvo šeimininkai, kurie ketvirtį laimėjo 20:13 ir šventė aštuntąją pergalę.

Nugalėtojams Augustinas Mikštas per 29 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/4 trit., 2/8 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Rezultatyviausias buvo Titas Januševičius, per 23 minutes pelnęs 22 taškus (2/5 dvit., 5/10 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Justinas Tayloras, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 15 taškų (5/8 dvit., 5/8 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 22 (5/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Augustinas Mikštas 19 (7/10 dvit., 2/8 baud., 16 atk. kam.), Ernestas Jonkus 14 (4/10 trit.), Eimantas Žilius 13 (4/7 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Šarūnas Vingelis 11, Gabrielius Čelka 8 (4/5 dvit.).

„Kuršiai“: Zacáree Arnettas 18 (3/7 dvit., 3/4 trit.), Justinas Tayloras 15 (5/8 dvit., 5/8 baud., 6 atk. kam.), Ernestas Jaškus (4/9 dvit., 8 atk. kam.) ir Vidmantas Užkuraitis (2/5 trit.) po 11, Tadas Kararinas 7.

Palangos „Olimpas“ (24-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 77:71 (22:13, 22:24, 14:18, 19:16) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-16) ir laimėjo 12 kartą iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (18-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 88:63 (20:19, 18:19, 25:20, 25:5) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (9-13) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

„7bet-NKL“ čempionato lyderių akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2), kuri savo sirgalių akivaizdoje 77:70 (16:19, 27:19, 16:18, 18:14) parklupdė Palangos „Olimpą“ (11-2) ir nutraukė jų 8 pergalių seriją.

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

Gegužės 21-ąją, apie 17 val., Palangoje, Liepojos pl., patruliuojantys pareigūnai pastebėjo automobilį BMW iš kurio, pastebėjęs pareigūnus, išlipo ir pradėjo bėgti vaikinas. 1980 m. gimusį asmenį policininkai pavijo miške.

Palangos krepšinio klubas „Palanga“ savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį Kaune vietos „KTU“ ekipa nutraukė „Palangos“ komandos penkių pergalių seriją, o šeštadienį, po atkaklios kovos, palangiškiai įveikė Mažeikių „Mažeikius“.

Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.

Sportas – daugelio žmonių silpnybė. Panašu, jog ši silpnybė nesvetima ir ne per seniausiai susikūrusios kurorto futbolo komandos žaidėjams bei, žinoma, jų treneriams. Palangos vyrų futbolo komanda, panašu, jog nusiteikusi ryžtingai, sezoną pradėjo sėkmingai – įveikė komandą „Sakuona Klarksonas“ (Plikiai). Vyriausiasis treneris Rimantas Skersys, patikino, jog komandoje atmosfera – išties...

Palangiškiai šokėjai vėl grįžo su pergalėmis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 16 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį savaitgalį Alytuje vykusiame Lietuvos klasikinių šokių čempionate vėl sužibėjo palangiškiai. Visos keturios čempionate dalyvavusios poros grįžo su laurais.