Gerbiami pedagogai, studentai, mokiniai, mokinių tėvai,

"Palangos tilto" informacija, 2019-09-02
Peržiūrėta
492
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook


Į duris pasibeldęs rugsėjis atnešė ne tik šventę – Mokslo ir žinių dieną, bet ir naujus iššūkius, rūpesčius bei lūkesčius. Kai kuriems iš jūsų šis rugsėjis padovanos ir naują pradžią, pirmuosius žingsnius mokslo bei pažinimo link.

Gerbiami Mokytojai, dovanokite savo jauniesiems auklėtiniams ne tik naujas žinias bei įgūdžius, bet ir nuoširdų kasdienį rūpestį bei meilę. Te kiekviena mokykloje praleista diena naujų teigiamų patirčių padovanoja ne tik vaikams, bet ir jums. Kantriai ir su meile veskite mūsų ateitį – vaikus ­– mokslo ir pažinimo keliu, atverkite jiems ne tik mokyklos duris, bet ir savo širdis. Tuomet meilė ir pagarba nebejotinai sugrįš ir jums.

Mieli studentai ir mokinukai, prieš akis – nauji mokslo metai. Tai – laikas, kuomet jūs įgysite naujų žinių ir patirčių, bręsite bei augsite. Neišsigąskite sunkumų bei smulkių nesėkmių – tai padės jums tobulėti. Būkite smalsūs ir kūrybingi, drąsiai, vedini mokytojų, eikite savo tikslo ir svajonių išsipildymo link.

Gerbiami mokinių tėvai, Rugsėjo 1-oji jums taip pat yra nauja pradžia, o ypač tai junta pirmokėlių tėvai. Neabejokite, pasitikėkite savo vaikais bei jų mokytojais, padrąsinkite mažuosius, kai to reikės, kartu su pedagogais padėkite jiems tobulėti bei sėkmingai statyti savo ateities pamatus.

Su Mokslo ir žinių diena, mieli palangiškiai ir šventojiškiai.

 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2019-09-14 14:03 (IP: 78.57.233.115)
Svarbiausia reikia leisti dirbti mokytojais, o ne kai kaip kurie tėvai tik kabinėtis moka ir nežiūri į tai, kad jų vaikas trugdo visai klesei, mokytojams ( čia kalbu apie taip vadinamas super arba ismaniasias mamytės)

Taip pat skaitykite

Palangos 5-11 klasių mokiniai šiuos mokslo metus baigs nuotoliniu būdu – toks sprendimas priimtas atsižvelgus į moksleivių tėvų išsakytą nuomonę. Didžioji dalis – per 70 proc. dalyvavusiųjų apklausoje – pasisakė už tai, kad šiuos mokslo metus 5-11 klasių mokiniai baigtų nuotoliniu būdu (V. Jurgučio progimnazijoje už nuotolinį mokymosi būdą pasisakė 72...


Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija pirmadienį, kovo 23 d., priėmė sprendimą, kad nemokamas mokinių maitinimas (mokiniams, kurių tėvai gauna mažas pajamas) turi būti organizuojamas nuo kovo 23 d. iki karantino pabaigos.


Į duris pasibeldęs rugsėjis atnešė ne tik šventę – Mokslo ir žinių dieną, bet ir naujus iššūkius, rūpesčius bei lūkesčius. Kai kuriems iš jūsų šis rugsėjis padovanos ir naują pradžią, pirmuosius žingsnius mokslo bei pažinimo link. Gerbiami Mokytojai, dovanokite savo jauniesiems auklėtiniams ne tik naujas žinias bei įgūdžius, bet ir...


„Kažkas yra ne taip šitoje karalystėje“, - sako Palangos pedagogai, vasaromis papildomai uždarbiaujantys ne tik kurorto viešbučiuose, bet ir užsienio fabrikuose, tačiau į pirmadienį šalyje prasidėjusį neterminuoto pedagogų streiką neįsitraukia, nes priklauso kitai profesinei sąjungai, nei sukilimo iniciatoriai.


Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


„Įvairiaskambės Lietuvos tautų pynėj“ – ir Šventosios mokiniai

Nijolė ŠAUKLIENĖ Šventosios pagrindinės mokyklos mokytoja , 2015 03 12 | Rubrika: O man ne dzin

Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai, lydimi pedagogų Danutės Petkienės, Stasio Baužio, Ingridos Griškėnienės ir Zosės Klapatauskienės, dalyvavo Priekulės I. Simonaitytės gimnazijoje vykusioje respublikinėje praktinėje mokinių konferencijoje „Įvairiaskambė Lietuva tautų pynėj“. Šis renginys buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui...


Prieš „Protmūšio“ epidemiją neatsilaikė ir pedagogai

Palangos švietimo pagalbos tarnyba, 2013 02 28 | Rubrika: Miestas

Paskutinį vasario ketvirtadienį pedagogai rinkosi išbandyti savo jėgas Proto mūšyje. Renginį vedė Palangos švietimo pagalbos tarnybos psichologė Rasa Karalienė. „Protmūšį“ laimėjo logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis, tik keliais taškais nusileido biologai ir chemikai, garbingą trečią vietą iškovojo ikimokyklinio ugdymo...


Suolų tuštėjimo metas – svetur išvyko 97 mokiniai

Dalia JURGAITYTĖ, Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 03 | Rubrika: Miestas

Pasak Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Dianos Miltenienės, per 2009-2010 mokslo metus į kitas šalies savivaldybes mokytis išvyko 70, tuo tarpu  į kurorto ugdymo įstaigas atvyko mokytis žymiai mažesnis skaičius – 12 mokinių. Į užsienį emigravo 27 mokiniai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius