Įspūdingai dvitaškius metusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Palangos Kuršius“

"Palangos tilto" informacija, 2019-02-26
1738

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įspūdingą pergalę vasario 23 d. pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-10), kuri namuose 98:80 (26:14, 27:23, 28:24, 17:19) sutriuškino „Palangos Kuršius“ (24-14).

Šeimininkai šiame mače dvitaškius metė net 68 proc. tikslumu – tikslą pasiekė 20 metimų iš 29. Tuo metu palangiškiai realizavo 15 dvitaškių iš 37 (40 proc.).

Jau pirmajame kėlinyje Antanas Bertašius pataikė tritaškį, Žygimantas Šimonis, Gediminas Navickas bei Edvinas Jezukevičius pridėjo po dvitaškį, o Aurimas Kieža surinko 4 taškus iš eilės ir šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 21:9.

„Sūduva-Mantinga“ savo pranašumą dar labiau padidino prieš ilgąją pertrauką. G. Navickas realizavo keturis baudų metimus, Ž. Šimonis – du, o Aurimas Urbonas pataikė dvitaškį ir antrąjį ketvirtį atkarpa 8:0 laimėję marijampoliečiai pirmavo 53:37.

Po pertraukos apsukų nemažinę šeimininkai iš karto spurtavo trečiajame kėlinyje ir po A. Kiežos tolimo šūvio, komandas jau skyrė 26 taškai (67:41) bei mačo baigtis tapo aiški.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Gediminas Navickas, kuris pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudos), atliko 4 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Kiek blankesnes nei įprastai rungtynes sužaidė Palangos klubo lyderis Jalenas Riley. Amerikietis per 19 minučių pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos), triskart suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Gediminas Navickas (3/6 trit.) ir Justinas Jogminas (5/5 dvit.) po 17, Žygimantas Šimonis (1/6 trit.) ir Antanas Bertašius (3/3 trit.) po 13, Aurimas Kieža 10.

„Palangos Kuršiai“: Matas Jucikas 16 (5/11 dvit.), Aurimas Majauskas 15 (10 atk. kam.), Jalenas Riley 11, Aidas Viskontas 10 (11 rez. perd.).

Šiandien, vasario 24 d., 15 val., Palangos arenoje Palangos „Olimpas“ susitinka su Šakių „Vyčiu-VDU“. Su pavojingu varžovu, kuriam šį sezoną namų arenoje olimpiečiai kartą yra pralaimėję. Be to, tai rungtynės, kuriose palangiškiai gali užsitikrinti pirmą vietą reguliariajame NKL sezone. Rungtynių metu arenos prekyvietėje bus galima įsigyti „Olimpas“ marškinėlius. Bilietus galima...

Antrąjį „7bet-NKL“ ratą Mažeikių „M Basket“ (15-11) uždarė triuškinančia pergale.

Palangos FK „Gintaras“ komanda startavo Lietuvos jaunučiu čempionate U-13 diviziono Šiaures-Vakaru regione fantastiška pergale 5-0 prieš bendraamžius iš Plungės.

„Palangos Kuršiai“ (15-18) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ pirmenybėse pasiekė „Palangos Kuršiai“ (14-18), kurie išvykoje 98:68 (31:11, 22:13, 20:30, 25:14) ketvirtadienį, vasario 20 d., nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (8-25) krepšininkus.

"Palangos kuršius" namuose sutriuškino Šilutės "Šilutė"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 21 | Rubrika:

Byrono Sanfordo vedama „Šilutė“ (11-3) ketvirtadienį, lapkričio 21 d., Palangoje iškovojo lengvą pergalę. Kęstučio Mačijausko kariauna prieš „Palangos Kuršius“ (5-9) triumfavo 88:73 (18:16, 32:14, 21:15, 17:28).

Kipre stovyklavusi Palangos futbolo komanda „Palanga“ draugiškose rungtynėse trečiadienį 4:0 (0:0) nugalėjo „Digenis Oroklinis“ (Kipras) ekipą. Visus įvarčius Palangos ekipa pelnė antrajame kėlinyje. Du kartus pasižymėjo Yao N’Goranas, po vieną – Idrisas Umajevas ir Sergejus Karetnikas. Kaip skelbia Palangos ekipos interneto svetainė, S. Karetkinas...

Trečią kartą šį sezoną Palangos „Palanga“ įveikė Kauno "JAZZ-Diremtos" krepšininkus.