Persigalvojus dėl greitojo antigenų testo atlikimo, būtina atšaukti išankstinę registraciją tyrimui.

Palangos tiltas, 2021-10-05
Peržiūrėta
2145
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Persigalvojus dėl greitojo antigenų testo atlikimo, būtina atšaukti išankstinę registraciją tyrimui.

Persigalvojus dėl greitojo antigenų testo atlikimo, būtina atšaukti išankstinę registraciją tyrimui. Registruotis keliems tyrimams į priekį – nėra galimybės.

 Gyventojai raginami būti atsakingi ir, jei iš anksto užsiregistravus greitajam COVID-19 antigenų testui planai pasikeitė bei nebeplanuojama atvykti atlikti tyrimo, išankstinę registraciją būtinai atšaukti. Tai padaryti galima paskambinus telefonu 1808.

Šiuo metu norint Palangos mobiliajame punkte atlikti profilaktinį greitąjį COVID-19 antigenų testą, laukti tenka keletą dienų. Tačiau dėl neatsakingo kai kurių asmenų požiūrio, dalis vietų antigenų tyrimams yra rezervuojama, bet atlikti tyrimo taip ir neatvykstama.

Palangos mobilus punktas dirba kiekvieną darbo dieną, kasdien čia yra galimybė, be PGR tyrimo, atlikti ir apie 100 greitųjų antigenų testų. Deja, kiekvieną dieną Mobilaus punkto darbuotojai nesulaukia 14 – 20 greitajam antigenų testui iš anksto užsiregistravusių asmenų, ir tai kasdien sudaro maždaug penktadalį visų, užsiregistravusiųjų minėtam tyrimui. Per savaitę tokių neišnaudotų laiko rezervacijų susidaro apie 100, dėl to kiti gyventojai priversti laukti ilgose eilėse.

Todėl gyventojai raginami būti supratingi ir atsakingi – jei nebeplanuojama atlikti iš anksto suplanuoto greitojo COVID-19 antigenų testo, išankstinę registraciją būtinai atšaukti. Taip  bus atlaisvinamos vietos kitiems, tyrimo norintiems asmenims bei mažinamos galimybės atlikti greitąjį antigeno testą laukiančiųjų eilės.

Atkreiptinas dėmesys ir į kitą problemą, su kuria neretai susiduria gyventojai, kuriems dėl einamų pareigų privalu reguliariai atlikti greitąjį COVID-19 antigenų testą – būtina žinoti, jog tas pats asmuo negali registruotis keletui tyrimų į priekį, net jei numatomi tyrimo laikai skiriasi.

Neretai pasitaiko atvejų, kai asmuo, kuriam privalu reguliariai atlikti COVID-19 tyrimą, bando rezervuoti laikus dviem ar trims patikrinimams į priekį, o vėliau dėl to susiduria su problema – užsiregistravęs keletui tyrimų skirtingu laiku, asmuo gauna kompiuterinės sistemos žinutę, kad registracija priimta, tačiau e.sistemoje tokia registracija nėra užfiksuojama. Tokiu atveju asmuo numatytu laiku atvykus testuotis, mobilaus punkto darbuotojai negali atlikti tyrimo, kadangi e.sistemoje tokios registracijos nėra. Tad būtina nepamiršti – registruotis galima tik vienam COVID-19 tyrimui, ir tik jį atlikus galima rezervuoti laiką kitam testui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos automobilių kelių direkcijai paskelbus, kad šiais metais bus perkami rangos darbai ir prasidės naujo 4.5 kilometrų dviračių ir pėsčiųjų tako nuo Nemirsetos iki Palangos autobusų stoties statyba, Tarybos narė, kurorto socialdemokratų lyderė Svetlana Tučkė įraše Facebook paskubėjo girti savo bendrapartietę, Nemirsetos seniūnaitę Virginiją Steponkienę, girdi, jos iniciatyva tai bus...


Gyventojams primename, kad būtina ne tik nuolat rūpintis tvarka savo privačiuose sklypuose, bet ir neteršti viešųjų erdvių, tad atliekas (taip pat – ir žaliąsias) rūšiuoti bei atsikratyti jomis reikia atsakingai, paisant nustatytų Palangos miesto savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklių.


„Sveikinu visas  šeimas su Tarptautine šeimos diena. Šeima – tai didžiausia vertybė, kurią būtina puoselėti ir branginti kiekvieną dieną. Mylėkime  ir būkime laimingi,“ – sekmadienį, gegužės 15 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasveikino savo Facebook paskyroje.


Liepos 13-16 dienomis Palangoje vyksiančių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių organizatoriai nesulaužė tradicijos ir šiemet Moters dienos išvakarėse pradėję registraciją į tradiciniu tapusį nuotaikingą pramoginį, išimtinai dailiosios lyties atstovėms skirtą „108 km moterų iššūkio“ orientacinį ralį.  


75 metų ir vyresni senjorai, kurie planuoja pasiskiepyti ir tuo pačiu norėtų gauti  100 eurų vienkartinę išmoką turi suskubti ir pirma vakcinos nuo COVID-19 doze spėti pasiskiepyti lapkričio 8 d. (pirmadienį) arba lapkričio 9 (antradienį). Suskubti reikia dėl to, kad 100 eurų vienkartinė išmoka skiriama už pilną vakcinacijos kursą, todėl, tam, kad antru skiepu senjorai spėtų paskiepyti...


Persigalvojus dėl greitojo antigenų testo atlikimo, būtina atšaukti išankstinę registraciją tyrimui. Registruotis keliems tyrimams į priekį – nėra galimybės.


Informuojame, kad asmenys, kurie neturi galimybės PGR tyrimui užsiregistruoti  www.1808.lt , ar nepavyksta to padaryti per Karštąją liniją tel. Nr. 1808, gali būti PGR tyrimui užregistruoti per savo šeimos gydytojus, o moksleiviai ir pedagogai - per Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovus


Nuo rugsėjo 2 d. gyventojai, kurie neturi galimybės savarankiškai parsisiųsti ar išsispausdinti Galimybių paso, galės jį atsiimti viename iš „Sodros“ klientų aptarnavimo skyrių. Vykstant į „Sodrą“, būtina iš anksto užsiregistruoti vizitui.


„Jau laikomės neblogai, įsivažiuojame,“ – Ingrida Valaitienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentė sakė „Palangos tiltui.“


Kai kurių parlamentarų siūlymai atšaukti arba atidėti draudimus dėl prekybos alkoholiu yra nepamatuoti, sako „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. „Siūlymai atidėti, panaikinti, yra nepamatuoti. Vakar buvo toks argumentas, sakoma, nuskendo Baltijos jūroje tik du žmonės, jie buvo blaivūs. Bet žinome, jog skendo tai apie 150 žmonių ir dauguma jų buvo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius