Žvejų gatvės sankryžoje-vėl avarija

Palangos tiltas, 2014-12-04
Peržiūrėta
2058
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Žvejų gatvės sankryžoje-vėl avarija

Trečiadienio rytą Žvejų ir Vytauto gatvėje įvyko avarija. Iš Žvejų gatvės pagrindinę Vytauto gatvę kirtęs automobilis Hunday Getz, vairuojamas palangiškės, nepraleido Vytauto gatve važiavusio Klaipėdos UAB „Adrijus“ vairuotojo vairuojamo Citroen Berlingo. Abu vairuotojai atsipirko išgąsčiu. Moterį nuo didesnių sužalojimų apsaugojo smūgio metu išsiskleidusi oro pagalvė. Nukentėjo elektros stulpai- po smūgio jis pasviro, nukabo ir lempa. Toje pačioje sankryžoje avarija įvyko beveik prieš mėnesį. Tuomet buvo sužalotas motociklo „Kawasaki“ vairuotojas.
„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Betvarkė tęsiasi... 2014-12-06 11:33 (. / IP: 86.100.63.40)
Žvejų gatvę remontavo įvairiausi svieto parėjūnai net kelis metus - kelkraščiuose mašinoms vieta neįrengta, nors buvo ne kartą prašyta...net reikalauta..bet ar kas dabar girdi žmogų? Akivaizdžiai - NE!!! Baisu kas dedasi prie "Gl ir rūpybos",kai dešimtmečius jau, čia parkuojasi savo mašinas, nuo 8-17 val tik ponios darbuotojos!.o Gyventojai turi parvažiavę vietos ieškotis Ganyklų bei kt gatvėse ir iš toliausiai temti namo produktus, daržoves, skalbinius, vaikučius, senolius.. Kai gėdos nėra, tai kiaulės akim galima per langus tai stebėti? Žinoma, o ką daugiau joms veikti?..nebent su valantnu ir ,ale, daktorka 10-20 kartų šliaužoti už to pastato parūkyti!? Atlyginimą mes, vistiek jiems mokame!...

Taip pat skaitykite

Trečiadienį kelyje A 11 Šiauliai–Palanga įvyko sunkvežimio avarija, nukentėjo Latvijos pilietis.


Vos mėnesiui praėjus po itin skaudžios, palangiškės dviratininkės gyvybę nusinešusios nelaimės Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje, ji praėjusį penktadienį, rugsėjo 22 dieną, vėl buvo pažymėta krauju.


Pranešame, kad šiandien 6:30 įvyko vandentiekio vamzdyno avarija Druskininkų g. Avarija lokalizuota. Tęsiami avarijos likvidavimo darbai.


Nelaimė įvyko kovo 18 dieną, apie 13:05 val., Palangoje, Žvejų gatvėje. 1979 m.gimęs vyras, blaivus vairuodamas automobilį Mercedes Benz, nepastebėjo ir partrenkė staiga į pėsčiųjų perėją įžengusią 1936 m. gim. moterį. Moteris pristatyta medikams.


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad vasario 3-osios vidurdienį, 12:29 val., gautas pranešimas, kad Palangos mieste, Darbėnų kelio ir Ligoninės gatvės sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai, sužalota moteris.


Šiandien popiet Liepojos plente, netoli Šventosios, įvyko didelė avarija. Žuvo kretingiškis.


Trečiadienio rytą Žvejų ir Vytauto gatvėje įvyko avarija. Iš Žvejų gatvės pagrindinę Vytauto gatvę kirtęs automobilis Hunday Getz, vairuojamas palangiškės, nepraleido Vytauto gatve važiavusio Klaipėdos UAB „Adrijus“ vairuotojo vairuojamo Citroen Berlingo. Abu vairuotojai atsipirko išgąsčiu. Moterį nuo didesnių sužalojimų apsaugojo smūgio metu...


Vytauto-Žvejų g. sankryžoje nukentėjo motociklininkas

"Palangos tilto" informacija, 2014 11 03 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusio penktadienio rytmetį, apie 10 val. 30 min, Vytauto ir Žvejų gatvėje sankryžoje įvyko eismo nelaimė. Nuo „Lino“ Vytauto gatve važiavusio Volkswagen Sharan automobilio vairuotojas, sankryžoje bandęs pasukti į Žvejų gatvę, nepraleido nuo miesto centro motociklu Kawasaki važiavusio motociklininko.


Ar tikrai visi suvešėję, nuo vasaros žaros praeivius šešėliu apsaugantys medžiai Žvejų gatvėje yra sukirmiję ir ligoti? Nors gatvės rekonstrukcijoje medžių iškirtimas nėra numatytas, pakako medžiais nepatekintų šios gatvės kelių dešimčių gyventojų prašymų savivaldybei, kad miesto komunalininkai trečiadienį pradėtų mosuoti pjūklais ir versti...


Pernai prasidėjusi ir kitąmet rudenį turinti pasibaigti ilgai lauktoji Žvejų gatvės rekonstrukcija sulaukia įvairių vertinimų. Vieningai sutariama tik dėl vieno: kad gatvę sutvarkys – labai gerai. Tačiau jos gyventojai turi priekaištų tiek kelininkams, tiek rekonstrukcijos projektui.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius