Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai

"Palangos tilto" redakcija, 2012-03-08
Peržiūrėta
2237
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai

Praeitų metų pabaigoje Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai. Jame dalyvavo ir „Palangos tiltas“. Mūsų redakcija laimėjo dalinį finansavimą, pateikusi du projektus: „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“ ir „ Mes-jūros vaikai“.

 

Projektas „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“  yra skiriamas iškiliems, garbingiems  ir savo veiklai pasišventusiems Palangos miesto savivaldybės žmonėms, kurių gyvenime ir veikloje jūra, jos formuojama socialinė ir kultūrinė erdvė bei artumas buvo ir yra svarbus veiksnys, lėmęs (lemiantis) jų pasaulėžiūrą, formuojantis asmenybę, įkvepiantis kūrybai, saviraiškai ir polėkiui. Vykdydami projektą, atskleisime marinistinių tradicijų ir motyvų – jūros – įtaką pajūrio krašto kūrėjams – menininkams (poetams, rašytojams, dailininkams, tapytojams, skulptoriams, etc.), tradicinių amatų puoselėtojams (dievdirbiams, siuvėjams, audėjams, drožėjams, etc.). Tokių asmenybių Palangoje yra labai daug. Darbui pasišventę mokytojai, etnografai, kultūros paveldo specialistai, kraštotyrininkai, kolekcininkai, muziejininkai, dailėtyrininkai, fotografai, žurnalistai, gintaro menininkai, dailininkai, kultūros veikėjai ir sveikos gyvensenos iškiliausi propaguotojai bus mūsų projekto herojai.

Projektas analizuos kultūros, meno procesus Palangoje, skatins kūrėjų profesinį bendravimą,

skatins dorovinių ir dvasinių vertybių propagavimą ir sklaidą, visuomenės švietimą, atskleis meno kūrėjų, kaip vienos profesinės grupės, raišką, problematiką, dar labiau skatins jų iniciatyvumą.

Projektas „Mes-jūros vaikai“  yra skiriamas Palangos kurorto vaikams nuo 5 iki 18 metų amžiaus. Projektu sieksime atskleisti Palangos vaikų, nuo ikimokyklinukų iki baigiamųjų klasių moksleivių, gyvenimą, aktualijas kurorte. Ypač skirsime didelį dėmesį vaikų laisvalaikio, užimtumo, socializacijos, komunikacijos klausimams.

Kiekviename „Palangos tilto“ numeryje skirsime vieną spalvotą puslapį, kuris taps miesto vaikų forumu, kuriame jie galėtų pasisakyti ir diskutuoti jiems rūpimais klausimais. Laikraščio žurnalistai sieks nutiesti komunikacijos tiltą tarp vaikų ir bendramokslių, pedagogų, psichologų ir socialinių darbuotojų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nors Savivaldybė nepatvirtino,„Palangos tiltas“ išsiaiškino, kad Palangos miesto savivaldybės skelbtą konkursą užimti Palangos miesto viešosios bibliotekos direktorės pareigas laimėjo Šilutės Turizmo Informacijos Centro direktorė Agnė Abramovičienė. Skaitykite naujame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje.


Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2024 m. sporto projektų rėmimo konkursą.


Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2024 m. tradicinių religinių bendruomenių rėmimo konkursą.Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2023 m. Palangos miesto tradicinių religinių bendruomenių rėmimo projektų (toliau – Projektai) konkursą. 


Palangos jūros šauliai, tęsdami tradiciją dalyvauti Šiluvos atlaiduose, savo pageidavimą pareiškė 3-iosios jūros šaulių rinktinės vadui atsargos majorui Rolandui Lukšui. Jis pasirūpino transportu, ačiū jam už tai. Į kelionę vykome kartu su Klaipėdos šaulių delegacija.


Romualdas Rima, buvęs palangiškis, buvęs radijo stoties savininkas bei redaktoriaus pavaduotojas trumpai gyvavusiame kurorto laikraštyje „Mūsų Palanga“, taip pat dirbęs direktoriaus pavaduotoju Palangos Moksleivių klube, šiandien gali lengviau atsikvėpti: „„Brexit-as“ niekaip nepakeitė jo gyvenimo.“ „Laiku susitvarkiau reikalingus...


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Palangos bendruomenės „Palangos Santarvė“ visuotinis susirinkimas į savivaldybės Tarybos salę suvedė kurorto didžiausius aktyvistus, bet didesnio palangiškių susidomėjimo nesusilaukė. Bendruomenės nariai negailėjo piktokų žodžių vietos valdžiai ir žiniasklaidai. Ir nors buvo pastebėta, kad bendruomenės veikloje padarytas „didelis žingsnis į priekį“, neapleido...


Praeitų metų pabaigoje Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai. Jame dalyvavo ir „Palangos tiltas“. Mūsų redakcija laimėjo dalinį finansavimą, pateikusi du projektus: „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“ ir „ Mes-jūros vaikai“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius