2021 metais giltinė vėl šienavo palangiškius – mirtingiausi sausio ir rugsėjo mėnesiai

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-10-31
Peržiūrėta
3302
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

2021 metais giltinė vėl šienavo palangiškius – mirtingiausi sausio ir rugsėjo mėnesiai

Ar šiais metais giltinė pasiglemš daugiau palangiškių negu pernai, kuomet rekordiškai daug miestelėnų, net 268, išėjo Anapilin?

Kaip sakė „Palangos tiltui“ Vilma Vaitkuvienė, Palangos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus Vedėjo pavaduotoja, iki šių metų spalio 20 d. savivaldybėje buvo užregistruota 210 mirusių asmenų:

sausio mėn. – 32

vasario mėn. –  15

kovo mėn. – 21

balandžio mėn. –  18

gegužės mėn. –  23

birželio mėn. – 15

liepos mėn. – 19

rugpjūčio mėn. – 22

rusėjo mėn. – 27

spalio mėn. –  kol kas 18

2020 metais Palangos miesto savivaldybėje mirė 268 asmenys, iki lapkričio mėnesio pernai buvo mirę 193 asmenys.

Kaip vyks eismas?

Palangos savivaldybė pranešė apie eismo tvarką prie Palangos kapinių nuo šio penktadienio. Kaip pranešama, Vėlinių savaitgalį keičiama eismo organizavimo schema prie Palangos miesto kapinių. Nuo spalio 29 d. 15 val. iki lapkričio 2 d. 21 val. prie Palangos miesto kapinių galios vienos krypties eismas nuo Klaipėdos pl. link Vytauto g.

Automobilių stovėjimas numatomas įvažiavus į kapines iš Klaipėdos pl. dešiniajame kelkraštyje iki Vytauto g. ir Klaipėdos pl. kelkraštyje.

Automobilių stovėjimas nemokamas.

Miesto kapinėse įjungtas apšvietimas

Miesto kapinėse šią savaitę jau juntamas subruzdimas – gyventojai, artėjant Vėlinėms, tvarko artimųjų kapus, o miesto komunalininkai – kasdien krentančius medžių lapus, kad kapinės būtų švarios ir gražiai atrodytų.

Artimųjų kapus lankančių gyventojų patogumui kapinėse vakarais jau įjungiamas apšvietimas. Kartu su miesto apšvietimu, sutemus kapinių apšvietimas įsijungs iki lapkričio 8 d.

Kapinėse kol kas yra tiekiamas ir vanduo – jo tiekimas bus nutrauktas po Vėlinių.

Jūsų komentaras:

ar mirė nors kas nors 2021-10-24 16:55 (IP: 162.158.103.203)
vėžio, širdies - kraujagyslių susirgimų, insulto, infarkto, kraujo užkrėtimo, gripo ir t.t.? Visi tik nuo kovido, taip kaip ir rašo „laisva ir nepirklausoma žiniasklaida“? Net nuo senatvės jau nemirštama?

stormas 2021-10-24 14:25 (IP: 162.158.94.218)
sudu malunas sukasi. aciu draugui .....

Taip pat skaitykite

Pagrindinius nacionalinius duomenis tvarkantis Registrų centras primena, kad nekilnojamojo turto mokesčio mokėtojams, kurie norėtų patikslinti nekilnojamojo turto mokestines vertes, liko mažiau nei du mėnesiai pateikti prašymus.


Mieli, „Palangos tiltas“ skaitytojai, su Naujaisiais metais! Tegul 2024-ieji jums atneša daugiau ramybės, sveikatos ir geros nuotaikos! 


Pirmadienį, sausio 23 d., 13.30 val. Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė atidaroma paroda „Klaipėdos architektūra 2021“, kurią rengia Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija. 


Pirmasis laikraščio „Palangos tiltas“ numeris 2023 metais išeis sausio 13 dieną. Laimingų, taikingų, sveikų ir kūrybingų Naujųjų metų jums ir jūsų artimiesiems. Jūsų „Palangos tiltas


Skirtingai nei daug kitų savivaldybių, Palanga lieka ištikima sau – mokinių skaičius didžiausiame šalies kurorte naujais mokslo metais vėl padidės. Kaip sakė Savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė Vilma Varpiotienė, planuojama, kad Palangos bendrojo ugdymo mokyklose 2022-2023 metais mokysis 2186 mokiniai, iš jų 146 ukrainiečiai. Anot jos, Palangos bendrojo ugdymo mokyklose...


Ar šiais metais giltinė pasiglemš daugiau palangiškių negu pernai, kuomet rekordiškai daug miestelėnų, net 268, išėjo Anapilin? Kaip sakė „Palangos tiltui“ Vilma Vaitkuvienė, Palangos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus Vedėjo pavaduotoja, iki šių metų spalio 20 d. savivaldybėje buvo užregistruota 210 mirusių asmenų.


Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad Palangos mieste dėl smurto artimoje aplinkoje 2020 metais buvo pradėti 32, 2019 metais – 42 ikiteisminiai tyrimai; dėl vagysčių 2020 metais kurorte buvo pradėta 111, 2019 metais 100 ikiteisminių tyrimų. Dėl sukčiavimo 2020 metais buvo pradėti 3, 2019 metais – 10...


Nors prieš didžiąsias metų šventes, Kalėdas ir Naujuosius metus, Palanga dėl karantino suvaržymų ištuštėjo, nutilo, tačiau miesto komunalinių paslaugų įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, direktorius Gediminas Valinevičius yra įsitikinęs, kad pasaulis, Lietuva, o ir Palanga, koronoviruso pandemiją įveiks. „Nors ji gerokai pakoregavo kurorto...


Per kelias metų pabaigos savaites Lietuvoje užfiksuotas beprecedentis mirčių šuolis, daugėja mirštančių namuose. Palanga – ne išimtis: kurorte daugiausiai žmonių Anapilin šiais metaus iškeliavo lapkritį. Ir poliklinikos direktorė Jūratė Mikutienė, ir Palangos Laidojimo namų vadybininkas Raimondas Litvinas, ir Irena Biriukaitė, Palangos Globos namų...


Karantino laikotarpiu sumažėjus autobusų keleivių srautui, nuo 2021 m. sausio 1 d. iki karantino pabaigos laikinai sumažinamas viešojo transporto maršrutų skaičius. Nuo sausio 1 d. laikinai nutraukiamas autobusų judėjimas maršrutais 1A (autobusų stotis – p/n „Gintaras“ – Sodų g. – autobusų stotis) ir 2A (autobusų stotis – centras –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius