„7bet-NKL“ lyderių mūšyje Palangos „Olimpas“ pasiekė sunkią pergalę prieš telšiškius

Palangos tiltas, 2024-02-18
852

„7bet-NKL“ lyderių mūšyje triumfavo Palangos „Olimpas“ (29-5). Sandžio Buškevico auklėtiniai savo aikštėje 78:73 (21:10, 16:20, 20:19, 21:24) pranoko „Telšius“ (27-8) ir pratęsė savo pergalių seriją iki septyniolikos.

Palangiškiai kontroliavo visą rungtynių eigą, o ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo rekordinį pranašumą (67:51).

Tačiau per anksti apie pergalę galvoti pradėję šeimininkai sugėrė telšiškių 14:0 spurtą, kuris nubraukė jų deficitą iki vieno metimo (65:67).

Tiksint paskutinei mačo minutei „Olimpas“ pirmavo vieno metimo persvara (74:71). tačiau iki tol iš toli strigęs Marius Runkauskas lemiamu metu nedrebėjo ir likus 36 sekundėms paleido taiklų dūrį, kuris leido šeimininkams lengviau įkvėpti (77:71).

Kitoje atakoje svečiai suklydo svarbiu metu ir viskas šioje dvikovoje tapo aišku – palangiškiai iškovojo sunkią pergalę – 78:73.

„Olimpui“ Julius Kazakauskas per 31 minutę pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 2/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Geriausias savo sezono rungtynes sužaidė Robertas Subotkevičius per 33 minutes pelnęs 25 taškus (3/7 dvit., 5/8 trit.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 24 efektyvumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 26 taškai (9/12 dvit., 1/1 trit., 5/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 29 naudingumo balai.

Šiame susitikime šeimininkai vertėsi be Justo Vieversio, o telšiškiams nepadėjo Deividas Rasys.

„Olimpas“: Robert Subotkevič 25 (3/7 dvit., 5/8 trit.), Julius Kazakauskas 16 (2/2 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld., 29 naud.), Paulius Danisevičius 12 (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Karolis Guščikas (10 atk. kam.) ir Marius Runkauskas (2/7 trit.) po 7.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 26 (9/12 dvit., 5/8 baud., 8 atk. kam., 29 naud.), Nojus Radžius 14 (4/5 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd., 5 per. kam.), Ovidijus Kaminskis 8, Laurynas Kaveckis 7 (1/5 trit., 6 atk. kam.).

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo.

Nacionalinėje krepšinio lygoje „7bet-NKL“ pirmasis ratas yra baigtas ir dalis lygos komandų kirto starto liniją ir antrojo kovose.

„7bet-NKL“ čempionato lyderių akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2), kuri savo sirgalių akivaizdoje 77:70 (16:19, 27:19, 16:18, 18:14) parklupdė Palangos „Olimpą“ (11-2) ir nutraukė jų 8 pergalių seriją.

Palangos „Kuršiai“ praėjusią savaitę tapo viena iš dviejų komandų, „7bet-NKL“ laimėjusių po dvejas rungtynes, o pajūrio ekipos vedlys Derekas Hanesas buvo pripažintas savaitės MVP.

Antrąją pergalę paeiliui ir trečiąją apskritai „7bet-NKL“ iškovojo „Kretinga“ (3-5), išvykoje, Palangoje,  spalio 30 d., 85-81 (16:24, 22:11, 23:16, 24:30) nugalėjusi Palangos „Kuršius“ (4-4).

Antrą pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Palangos Kuršiai (2-1). Šį kartą Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 72:66 (20:17, 20:21, 15:14, 17:14) ketvirtadienį, spalio 14 d., nugalėjo be pergalės liekančius „Mažeikius“ (0-3).

Pirmose naujojo „7bet-NKL“ sezono rungtynėse praėjusią savaitę Palangos „Kuršiai“ 82:86 svečiuose nusileido Joniškio „Delikatesui“, o pirmąją sezono pergalę šventė namuose šeštadienį, spalio 9 dieną, prieš Vilkaviškio „Perlą."

Kovo 8 d. vakarą Spenseris Mitchellas tapo „Palangos Kuršių“ (26-15) herojumi. Netaiklų komandos draugo metimą pataisęs amerikietis išplėšė pajūrio komandos pergalę 84:83 (25:23, 19:23, 20:16, 20:21) prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ (20-21).

Šiandien Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje bus atidaryta jubiliejinė, kaip tik gimtadienio dieną, Juozo Griušio paroda „Mano meno dienoraščiai“. Kodėl dienoraščiai? Ogi todėl, jog Juozas kasdien savo mintis atvaizduoja popieriaus lape. Ir tai daryti niekas nesutrukdo – nei ligos patalas, nei energijos stoka....