Abiturientams įteikti brandos atestatai

„Palangos tilto“ informacija, 2010-07-19
Peržiūrėta
495
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vakar buvo įteikti brandos atestatai Palangos abiturientams. 70 laida pasižymėjo mokinių gausa, tad Palangos senosios gimnazijos salė tiesiog ūžė, nes šventės „kaltininkų“ atskubėjo pasveikinti ir artimieji. 185 abiturientai baigė mokyklą ir nuo šiol gyvens jau kitokiu ritmu.

 

Sveikinimo žodį taręs gimnazijos direktorius Algirdas Karačionka pasidžiaugė drauge su „sparnus bekeliančiais“ mokiniais, kurie nenustygdami laukia naujų gyvenimo iššūkių. Nepamiršo ir juos užauginusių tėvelių, padėkojo jiems už tokį gražų darbą – kultūringų, aktyvių atžalų išugdymą, drąsiai žvelgiančių į gyvenimą. „Pasirašinėdamas atestatus, supratau, kad kažkada taip pasirašinėjau ir šių vaikų tėveliams, tad labai nuoširdžiai dėkoju jums“, - į tėvus kreipėsi direktorius. Pasak jo, ši laida rekordinė, nes dar nei karto nebuvo atsisveikinama su tokiu gausiu būriu dvyliktokų. Meras Vytautas Stalmokas taip pat išsakė savo sveikinimo žodžius bei palinkėjo sugrįžti į Palangą ir skatinti savojo miesto tobulėjimą. Juk jaunimas ir yra krašto ateitis.

Iškilmingai auklėtojų įnešti brandos atestatai netrukus buvo išdalinti. Skatinančiu rankos paspaudimu ir švelniu apkabinimu savo mokytojų ir mokyklos vadovo jie buvo išlydėti iš antraisiais namais tapusios gimnazijos. Šiemet Palangos moksleiviai puikiai išlaikė egzaminus. Vos trys mokiniai neišlaikė lietuvių kalbos egzamino, tačiau po pakartotinio laikymo visi pasitaisė. Tik vienas mokinys neišlaikė matematikos egzamino. Kaip paminėjo Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, geriausiai Lietuvos mastu buvo laikomas anglų kalbos egzaminas, o prasčiausiai – informacinės technologijos. L.Valužienė pasidžiaugė tokiais puikiai rezultatais, o ir vakar spaudos konferencijoje brandos egzaminų rezultatus apibendrindamas švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius pabrėžė, kad brandos egzaminų sesija praėjo sklandžiai ir padėkojo pedagogams, rengusiems ir tikrinusiems egzaminų užduotis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnaziją baigė 94 abiturientai

"Palangos tilto" redakcija, 2020 08 28 | Rubrika: Miestas

Šių metų rugpjūčio 7 dieną brandos atestatai buvo įteikti 80 -ajai Palangos senosios gimnazijos abiturientų laidai. Gimnaziją baigė 94 abiturientai, kurie bendruomenės atmintyje išliks kaip itin kūrybiški, talentingi, įdomūs, draugiški ir nuoširdūs jauni žmonės. Gimnazijos auklėtiniai puikiai išlaikė valstybinius brandos egzaminus – iš...


Dėl koronaviruso pandemijos brandos egzaminų sesija šiemet Palangoje nusikėlė mėnesiu vėliau. Ji prasidės anglų kalbos kalbėjimo valstybiniu brandos egzaminu birželio 22 d. Pagrindinė brandos egzaminų sesija baigsis liepos 21 d. fizikos egzaminu.


Palangos senąją gimnaziją baigė 79 abiturientų laida

"Palangos tilto" informacija, 2019 07 19 | Rubrika: Miestas

Palangos senosios gimnazijos abiturientams iškilmingai buvo įteikti atestatai. Gimnaziją baigė 79 abiturientų laida, kurią gimnazijos bendruomenė prisimins kaip jautrius, vienas kitam dėmesingus, draugiškus jaunus žmones, labai organizuotas ir kūrybiškas, turinčias neeilinius talentus, didžiules galimybes ateičiai asmenybes. Šiais metais 15 gimnazijos abiturientų...


Penktadienį išlydėta dar viena, jau 77-oji abiturientų laida. Šiemet Palangos senąją gimnaziją baigė 105 abiturientai, pasirengę skrydžiui į platesnius vandenis. Puikiais rezultatais šventės metu džiaugėsi gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas, linkėjimų negailėjo susirinkę svečiai, o artimieji svarbų žingsnį žengusius abiturientus apibėrė gėlėmis. Palangoje tą...


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Pastarosiomis savaitėmis šalies ugdymo įstaigos atsisveikina su abiturientais – jiems įteikiami ilgai laukti ir sunkiu darbu pelnyti brandos atestatai. Tačiau kol pastarieji buvo gauti, nueitas sunkus kelias, kėlęs daug diskusijų ir nerimo. Tad galiausiai – kokie palangiškių rezultatai?


„Labai stipri, protinga, savarankiška ir ambicinga laida“

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 22 | Rubrika: Jūros vaikai

Dalis jų kelia sparnus į užsienį, dalis – į Lietuvos aukštąsias mokyklas, keletas kol kas galbūt liks Palangoje. Jie visi penktadienį – ko gero, paskutinį kartą – rinkosi į Palangos vasaros estradą, kur jiems, Palangos senosios gimnazijos abiturientams – 176-iems iš viso – buvo įteikti gimnazijos baigimo brandos atestatai.


Praėjusią savaitę Palangos senosios gimnazijos abiturientai kelioms valandoms išvyko į Klaipėdą, LCC universitetą, kuriame vyko 11-12 klasių moksleiviams skirta specialybių mugė. Jos metu visi profesiją besirenkantys jaunuoliai turėjo galimybę susipažinti su tam tikromis, šiuo metu populiariausiomis ir perspektyviausiomis specialybėmis bei studijų programomis.


„Kalnai“ gėlių, šypsenos, trumpos abiturienčių suknelės bei tvarkingi abiturientų kostiumai  praėjusį penktadienį krito į akis Palangos vasaros estradoje. Vienas po kito į ją lipo abiturientai ir abiturientės -  vyko Palangos  Senosios gimnazijos  71-osios laidos „rimtoji“ išleistuvių dalis – mokyklos baigimo atestatų įteikimas. Šiemet jie buvo įteikti 205 moksleiviams.


Abiturientams įteikti brandos atestatai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 07 19 | Rubrika: Miestas

Vakar buvo įteikti brandos atestatai Palangos abiturientams. 70 laida pasižymėjo mokinių gausa, tad Palangos senosios gimnazijos salė tiesiog ūžė, nes šventės „kaltininkų“ atskubėjo pasveikinti ir artimieji. 185 abiturientai baigė mokyklą ir nuo šiol gyvens jau kitokiu ritmu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius