Anglijoje sulaikytas 13 metų slapstęsis palangiškis, kaltinamas žmogžudyste

"Palangos tilto" informacija, 2019-06-07
Peržiūrėta
165
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos apskrities policija gegužės 23 dieną atskleidė, kaip buvo sulaikytas vienas ieškomiausių lietuvių, nužudymu įtariamas  Marius Čivinskas. Net 13 metų slapstęsis palangiškis, kaip manyta, slėpėsi Danijoje ar Olandijoje, tačiau galiausiai buvo sulaikytas Airijoje, Korko mieste. M. Čivinskas buvo sulaikytas gegužės 17 d. Anot policijos, lietuvis naudojo daug konspiracinių priemonių – naudojosi svetimais dokumentais, vengė socialinių tinklų, baugščiai palaikė ryšius su artimaisiais ir giminaičiais.

Prokuroras Arūnas Saunorius teigė, kad M. Čivinskas naudojosi keliomis pavardėmis, netgi buvo pasisavinęs vieno uostamiesčio pareigūno tapatybę. Policijos pareigūnams teko įdėti itin daug darbo ir apdoroti daug duomenų, kol pavyko nustatyti lietuvio buvimo vietą, iki 2015 m. teisėsaugai vargiai sekėsi apčiuopti siūlo galą. M. Čivinskas dar nėra apklaustas dėl galimai įvykdytos žmogžudystės. Kaip paaiškėjo, nors ir slapstėsi, M. Čivinskas stengėsi gyventi visavertį gyvenimą – buvo sukūręs šeimą, greičiausiai turėjo vaikų.

Netyčia pražudė draugą

Nors M. Čivinskas ilgus metus buvo vienas ieškomiausių įtariamųjų, vyras kol kas dar net nėra pripažintas kaltu, o jo galimai įvykdyta žmogžudystė nėra itin išskirtinė. 2006 m. balandžio 3 d. Palangoje vyras galėjo pašauti 27 metų Kretingos gyventoją Raimondą Šimkų, kuris vėliau ligoninėje mirė.

Į ligoninę prieš tai keletą kartų teistą ir policijai žinomą R. Šimkų atvežęs jaunuolis teigė, kad netikėtai aptiko peršautą vyrą, tačiau greitai išaiškėjo, jog tai buvo melas, sukurtas siekiant pridengti tikrąją istoriją apie Palangoje vykusį santykių aiškinimąsi. Kriminalistai išsiaiškino, kad tądien Palangoje aiškintis santykių automobiliais suvažiavo keli ar keliolika asmenų. Visi buvo daugmaž žinomi policijai, ne išimtis – ir M. Čivinskas.

Pastarasis į konfliktą buvo atsivežęs medžioklinį šautuvą nupjautu vamzdžiu, užtaisytą 3 milimetrų kalibro šratais. Manoma, kad M. Čivinskas, prasidėjus konfliktui, išsitraukė ginklą ir šovė į vieną iš priešingoje barikadų pusėje buvusių asmenų, tačiau šūvis buvo netaiklus ir kliudė priekyje stovėjusį, nugarą į šaulį atsukusį R. Šimkų. Nors šratai buvo mažo kalibro, nugaroje padaryta žaizda buvo mirtina.

Jūsų komentaras:

juozas 2019-06-11 15:38 (IP: 86.25.255.224)
is veido matosi banditas

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 12 dieną, apie 04.10 Palangoje, J. Basanavičiaus g., naktiniame klube, apsaugos darbuotojas sulaikė 1987 m. gimusį vyrą, pas kurį buvo rastas folijos lankstinukas su baltos spalvos milteliais, įtariama, narkotine medžiaga.  


Rugpjūčio 9 d., neviešo patruliavimo metu, Klaipėdos apskr. VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, Palangoje, J. Simpsono g., sulaikė 1983 m. gimusį, už panašius nusikaltimus jau teistą vyrą, įtariama, ketinusį pavogti dviratį.


Užpultas palangiškis pasigedo telefono ir dokumentų

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 13 | Rubrika: Miestas

Po užpuolimo sekmadienį, sausio 12 d., maždaug 40-ies metų vyras suprato likęs be svarbių daiktų.


Iki didžiųjų metų švenčių liko mėnuo. Tačiau dažnas jau suka galvą, kur sutikti Kalėdas ir Naujuosius metus. Šalies kurortų viešbučiai jau beveik rezervuoti, o kelionės į užsienio šalis graibstomos kaip niekad aktyviai. Verslininkai sako, kad tam įtakos turėjo šiemet palankiai kalendoriuje išsidėsčiusios šventinės dienos – vos keli...


Klaipėdos apskrities policija gegužės 23 dieną atskleidė, kaip buvo sulaikytas vienas ieškomiausių lietuvių, nužudymu įtariamas Marius Čivinskas. Net 13 metų slapstęsis palangiškis, kaip manyta, slėpėsi Danijoje ar Olandijoje, tačiau galiausiai buvo sulaikytas Airijoje, Korko mieste. M. Čivinskas buvo sulaikytas gegužės 17 d. Anot policijos, lietuvis naudojo daug konspiracinių...


Palangiškis Aidas Jurkštas, jau žinomas farologas, šiandien Palangos visuomenei pristatys naujausią savo darbą – knygą „Lietuvos švyturių istorija“. Kaip teigė švyturių istorijos tyrinėtojas, jeigu būtų prieš 20 metų atradęs tokią knygą, kokią dabar jis pats išleido, tuomet jo gyvenimas, ko gero, būtų kardinaliai pasikeitęs....


Visiems įprastai labai trūksta gero nusiteikimo ir nuotaikos. Ypač prieš šventes visi stengiasi bent kiek sau įpūsti šventinės nuotaikos, daugiau šypsotis ir į viską žvelgti ne kritišku, o draugišku žvilgsniu. Pozityvumo įsikūnijimu būtų galima pavadinti 87-erių palangiškį Kazimierą Algirdą Pečiukonį. Gyvenime patyręs daug vargų, daug kartų...


Paviliotas Indijos palangiškis

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 09 12 | Rubrika: Sveikata

Šiuo laikmečiu, kai visi nuolat skuba, veikla veja veiklą, sunku tampa sugaudyti mintis, tuomet svarbu atrasti ramybę ir atsipalaidavimą. Ne visi žmonės be pagalbos sugeba patirti šį jausmą. Šioje srityje daug naudingų patarimų gali suteikti palangiškis Arūnas Dobilaitis. Jis vasaros metu pajūryje buria draugėn jogos mėgėjus, taip pat atlieka masažus –...


„Tai – mano gyvenimo būdas, visas gyvenimas“, - pripažino palangiškis Deividas Budkovas, draugų dar vadinamas Pitu, praėjusį sekmadienį savo talentu iš televizoriaus ekrano pasidalinęs su visais Lietuvos gyventojais. Aštuoniolikmetis vaikinas savo aistra – važinėjimu BMX dviračiu – sugeba užkrėsti daugelį jaunuolių, pats skindamas itin svarbias pergales ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.


Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 11 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius