Antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-30
Peržiūrėta
2011
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27

Kaip informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27, surašyti du KET protokolai.
Pasak Palangos Policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko D. Mockaičio, pirmadienį, gruodžio 28-ąją, patikrinimai postuose įvažiuojant į Palangos miestą (taip pat ir vienas postas įvažiuojant į Šventąją) buvo vykdomi visos dienos bėgyje, tačiau mobilių postų principu.
„Pirmadienį Palangos postuose patikrinti 543 automobiliai, 15 neįleista,“- sakė A. Grauslienė.
Pirmadienį Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (VESK) posėdyje buvo įvardinta bene esminė ilgojo švenčių savaitgalio problema – susibūrimai viešose vietose, tarp jų ir pajūryje. „Kas neramino ir į ką tikrai atkreipsime dėmesį Naujųjų metų savaitgalį, tai žmonių susibūrimai viešose vietos, kurios pritaikytos poilsiui: parkai, paplūdimiai. (...) Vienu metu ten suplūsta pakankamai nemažai žmonių. Tikrai matome, kad asmenys ir be kaukių būna, netaisyklingai jas dėvi, būriuojasi“, – sakė R. Požėla, šalies generalinis policijos komisaras.
Jis pabrėžė, kad parkų ar paplūdimių uždaryti neketina, tačiau davė suprasti, kad bus pasitelkta papildomų pajėgų kontroliuoti viešas ir žmonių gausiai lankomas vietas.
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė užsiminė, kad būriavimosi problemą sprendžia kartu su savivaldybėmis. „Žmonės aktyviai renkasi tam tikrose viešose vietose, būriuojasi dideliais kiekiais, todėl buvo nuspręsta kreiptis į savivaldybes, kad jie imtųsi, gal bendradarbiaujant su policija, kad būtų užkirstas galimas būriavimasis viešose vietose“, – sakė A. Bilotaitė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos apskrities policijos komisariato Komunikacijos vadovė Andromeda Grauslienė, Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, surašyti 3 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 37 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (KET). Sekmadienį, kovo 28 d....


Palangoje pareigūnai iki šiol itin intensyviai vykdo įvažiuojančiųjų automobilių kontrolę mobiliuose patikros postuose. Kaip sakė „Palangos tiltui“ Asta Kažukauskienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyr. specialistė, per praėjusią savaitę – vasario 15 – 21 d. – buvo patikrinti 8305 automobiliai. „Į...


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, penktadienį, sausio 15 d., Palangoje patikrinti 1453 automobiliai, 2 protokolai pagal ANK 45 str., 17 protokolų už KET pažeidimus. ANK 45 str. numato administracinę atsakomybę dėl veido kaukių nedėvėjimo koronaviruso pandemijos metu.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policijos komisariatas, Palangoje šeštadienį, sausio 9 d., patikrinti 1927 automobiliai, neįleista 12, 8 neleista išvykti neturint tinkamos priežasties, surašyta 10 protokolų pagal ANK 45 str., 11 protokolų už KET pažeidimus.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policijos komisariatas, Palangoje šeštadienį, sausio 2 d., buvo patikrinta 1568 automobiliai, neįleista 82, surašyta 12 protokolų už KET pažeidimus.Kretingoje patikrinti 1383 automobiliai, neįleisti 29.


Kaip informavo "Palangos tiltą" Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, pirmąją Naujųjų metų dieną Palangoje buvo patikrinti 1277 automobiliai, neįleista 83, surašyti 7 protokolai už KET pažeidimus. Kretingoje penkiuose postuose patikrinta 760 automobilių, neįleisti 9.


Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja, informavo "Palangos tiltą", kad Palangos postuose pareigūnai vakar, gruodžio 30 d., patikrino 1325 automobilius, neįleisti 72. "Šiandien, Naujųjų naktį, Palangos PK pareigūnai postuose planuoja dirbti iki 02:00 val., jei bus poreikis, ir ilgiau. Primename, jog...


Pagaliau medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų, keli atsisakė, motyvuodami, kad jie nežiną, kokį poveikį vakcina turės jų sveikatai. Nuo karantino pradžios kurorte „kovidu“ susirgo 621 palangiškiai...


Kaip informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27, surašyti du KET protokolai.


Velykų sekmadienį ties Palangos postais teko apsisukti 34 vairuotojams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius