Aspektai, į kuriuos atsižvelgti, renkantis batus žiemai

Palangos tiltas, 2021-11-25
Peržiūrėta
2755
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aspektai, į kuriuos atsižvelgti, renkantis batus žiemai

Žieminiai batai – išties svarbi aprangos dalis, galinti ne tik užbaigti mūsų įvaizdį, bet ir apsaugoti nuo tokio aplinkos poveikio kaip šaltis ar drėgmė. Visgi, ne visuomet pavyksta išsirinkti tokius batus, kurie tinkamai atliktų minėtą funkciją, ir tikrai ne visuomet dėl to yra kalta kokybė.  Žymiai dažniau viso to priežastis yra tai, jog nežinome, pagal ką reikėtų rinktis batus žiemai. Taigi, šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, į ką atkreipti dėmesį moterims, renkantis žieminius batus. 

Medžiaga

Visų pirmiausia, renkantis batus, reiktų įsitikinti, jog jų medžiaga yra tinkama šaltajam metų laikui. Dažniausiai geriausiai tokias aplinkos sąlygas kaip drėgmę, sniegą ir šaltį atlaiko nailonas ar oda. Būtent šios medžiagos yra pakankamai tvirtos, nepraleidžia vėjo bei vandens, kas yra ypatingai svarbu, kadangi tuomet būsite užtikrinti, jog tikrai nesušalsite ir nesušlapsite pėdų. Deja, daugelis kitų medžiagų to garantuoti negali, tad prieš pirkdami būtinai pažiūrėkite, iš kokių medžiagų yra pagaminta jus dominanti avalynė.

Pašiltinimas

Pastarosios žiemos – tikrai gana šaltos, todėl rekomenduojama iš anksto pasirūpinti pašiltintais batais. Geriausias pasirinkimas, žinoma, yra vilna, kadangi ji ne tik puikiai šildo, bet ir pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis, t.y. tokiuose batuose pėda tikrai neprakaituos ir nekais. Kaip bebūtų, jei nesinori tikros vilnos, tikrai galima rasti ir sintetinio kailio pašiltinimą, kuris taip pat puikiai atliks savo darbą. 

Padas

Kitas svarbus aspektas, į kurį taip pat reikėtų atsižvelgti – padas. Ieškokite batų, kurių padas būtų pagamintas iš gumos, kadangi būtent ji neleidžia prasiskverbti drėgmei. Taip pat labai svarbu ir pado geras sukibimas su paviršiumi. Ne paslaptis, jog žiemą daug ledo, tad įsigijus gana lygaus pado batus, paslysti ir susitraumuoti tikrai nėra sunku, o to juk nenori niekas. 

Dydis

Dar vienas patarimas moterims – geriau žieminius batus rinkitės kiek laisvesnius nei idealiai atitinkančius jūsų dydį. Kodėl taip yra? Ne paslaptis, jog žiemą dažnai norisi pėdoms suteikti papildomos šilumos, todėl yra pasirenkamos storesnės, šiltesnės kojinės. Natūralu, jog įsigiję batus, kurių dydis jums tinka idealiai ar net yra į mažąją pusę, tikrai nesijausite patogiai, ypač mūvėdami storesnio audinio kojines. Todėl žymiai geriau rinkitės šiek tiek didesnę avalynę. 

Aulo aukštis

Šaltajam metų laikui nerekomenduojama rinktis aulinukų itin žemu aulu. Vietoje to žymiai geriau žvalgytis batų, kurie turėtų aukštesnį aulą, bent dengiantį čiurną, o geriausia – net ir visą blauzdą. Tokiu būdu tikrai pavyks išvengti į batus prikritusio sniego, kuris įprastai sukelia didelį diskomfortą – pėda sušlampa ir dar labiau sušąla. Kita vertus, jei tenka daug vaikščioti, ilgaauliai batai nebus pats geriausias variantas, kadangi avint juos nueiti didelį atstumą kiek sudėtingiau. Atsižvelgus į šiuos aspektus, tikrai nesunkiai galėsite išsirinkti jums geriausiai tinkančią avalynę. Nepamirškite, jog svarbiausia, kad išsirinkti moteriški batai būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Priėmėte svarbų sprendimą savo gyvenime. Atėjo laikas veikti. Jau žinote, kad norite žengti šį svarbų žingsnį savo gyvenime ir pasipiršti savo išrinktajai. 


Per vasaros sezoną Lietuvos kurortuose bankrutavo 8, be darbuotojų paliko 51, turto areštus patyrė 29, o „Sodrai“ įsiskolino kone 400 įmonių.


Gartraukiai yra vieni iš tų įrenginių, kuriuos galima sutikti kiekvienoje virtuvėje – priešingu atveju maisto gaminimas būtų apgaubtas dar didesnių garų, o patalpoje užsilaikytų įvairiausi aromatai. Dėl jų naudos nekyla abejonių, tačiau per ilgus naudojimo metus susiformavo ne vienas mitas, kuris gali apsunkinti šių įrenginių pasirinkimą. Siūlome susipažinti su dažniausiai girdimais...


Žieminiai batai – išties svarbi aprangos dalis, galinti ne tik užbaigti mūsų įvaizdį, bet ir apsaugoti nuo tokio aplinkos poveikio kaip šaltis ar drėgmė. Visgi, ne visuomet pavyksta išsirinkti tokius batus, kurie tinkamai atliktų minėtą funkciją, ir tikrai ne visuomet dėl to yra kalta kokybė.  Žymiai dažniau viso to priežastis yra tai, jog nežinome, pagal ką reikėtų rinktis batus žiemai....


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Jei nagus lakuojate geliniu laku, pirmiausia įsigykite ultravioletinių spindulių lempą, kuri padeda greitai išdžiovinti nagus ir išlaiko juos ryškius bent dvi ar tris savaites. Norintieji pagerinti savo nagų išvaizdą pirmiausia turėtų rinkoje įsigyti gelinio lako ir atitinkamų priedų. Štai keletas svarbių dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš įsigydami juos iš rinkos už priimtiną...


Jei dienos metu tenka nueiti tikrai nemažą atstumą, ar tiesiog dirbate stovimą darbą, natūralu, kad ieškote tokios avalynės, kuri būtų kiek įmanoma patogesnė. Šiandien galime pasidžiaugti, kad siūlomos produkcijos asortimentas yra iš tiesų gausus, todėl kiekvienu atveju gali būti pasirenkami tokie  batai moterims , kurie galėtų garantuoti patį didžiausią komfortą. Ieškant tinkamiausios...


Yra ypač daug priežasčių, kodėl toks procesas kaip bituminių čerpių montavimas turėtų būti patikėtas profesionalams: visų pirma, šis darbas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių; antra – būtina laikytis ir tam tikrų saugumo reikalavimų; trečia – reikalinga speciali įranga ir įrankiai. Taigi, dėl visų šių aplinkybių, kur kas geresniu pasirinkimu nei...


Palangos atsakingos tarnybos artėjančiai žiemai yra pasirengusios – tai konstatuota Savivaldybėje vykusiame pasitarime su miesto vadovais – mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu ir administracijos direktorės pavaduotoja Violeta Staskoniene.


Kol kurorto daugiabučiuose namuose gyvenantys palangiškiai su nerimu laukia šildymo sezono ir vienos už kitą didesnių sąskaitų už šildymą, UAB „Palangos butų ūkio“ darbuotojų komanda – remontininkai, elektrikai, šilumos mazgų prižiūrėtojai – daro viską, kad šilumos sąskaitos Palangos gyventojams būtų nors šiek tiek mažesnės....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius