Aštuoni žmonės po didelio gaisro Palangoje, Lydekų gatvėje liko be nieko

***, 2021-03-23
Peržiūrėta
1006
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prano Žeimio nuotr.
Prano Žeimio nuotr.

Pirmadienio ankstyvų rytą Palangoje, Lydekų gatvėje, kilęs didžiulis gaisras nusiaubė be gailesčio, be pastogės palikdamas aštuonis žmones, tarp jų tris nepilnamečius vaikus.
Kaip pastebėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus, sudegė absoliučiai visas jų gyventojų turtas.
Pranešimas apie gaisrą Lydekų gatvėje gautas po 3 val.
Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos, Kretingos ir Klaipėdos rajonų priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Klaipėdos apskrities vyriausiam policijos komisariatui.
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, namas degė atvira liepsna. Gaisro metu sukrito stogas, nudegė ir nuardytos stogo konstrukcijos, antro aukšto perdengimas. Apdegė ir prie namo priblokuotas medinis sandėliukas.
Teigiama, kad ugnis užsiplieskė gyvenamojo pastato antrajame aukšte. Pranešama, kad degančių ir pokšančių sienų pažadinta namo gyventoja užkirto kelią dar baisesnei tragedijai – gyvybių praradimui.
Ugniagesius iškvietė kaimynai.
Anot Š.Vaitkaus, į gaisro vietą nuvyko mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas ir patarėjas Pranas Žeimys. Jie aiškinosi ir gaisro padarytus nuostolius, ir tai, kaip galima padėti žmonėms. Su jais telefonu bendravo ir kurorto vadovas.
Name gyveno aštuoni žmonės: dvi šeimos ir du pavieniai vyrai.
Vienoje šeimoje yra du nepilnamečiai 11 ir 13 metų vaikai, kitoje moteris ir pradinukė dukrytė.
Norintieji šią šeimą paremti piniginėmis lėšomis, tai gali padaryti pervesdami pinigų į sąskaitą: Sonata Gailiūnaitė, LT297181600442724658, Šiaulių bankas.

 

Jūsų komentaras:

ALDONA GAILEVIČIENĖ 2021-03-27 15:27 ([email protected] / IP: 141.101.104.64)
kodėl informacija neteisinga.,kas ją teikia? antroje šeimoje yra moteris su pirmoku berniuku,o ne mergaite,kaip rašoma, ir kodėl ši šeima buvo ignoruojama. pagalba paskelbta tik vienai šeimai, o kodėl nepaskelbta antrai šeimai ?

Taip pat skaitykite

Rokui Urbonui, jo gyvenimo draugei Linai Vaitkuvienei bei jų mokyklinio amžiaus sūnui baisiau galėjo būti tik mirtis. Po gaisro Palangoje, Lydekų gatvėje (pora joje nuomojosi pusę namo – aut.), praėjusį mėnesį, šiauliečių pora liko basa – tiesiogine žodžio prasme. Nors nelaimės metu nukentėjo abi name gyvenusios šeimos, kurorto žiniasklaidoje buvo paskelbta tik...


Pirmadienio ankstyvų rytą Palangoje, Lydekų gatvėje, kilęs didžiulis gaisras nusiaubė be gailesčio, be pastogės palikdamas aštuonis žmones, tarp jų tris nepilnamečius vaikus. Kaip pastebėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus, sudegė absoliučiai visas jų gyventojų turtas. Pranešimas apie gaisrą Lydekų gatvėje gautas po 3 val.


Religijotyrininkas, didelio tikėjimo palangiškis Tomas Viluckas įsitikinęs, kad šis sunkus laikas mus daug ko išmokys, bet gali būti ir ilgalaikių dvasinių praradimų. Su sunkia negalia daugelį metų gyvenantis vyras pripažįsta, kad karantinas kelia daug iššūkių ir Bažnyčiai. Ar po karantino žmonės grįš į bažnyčias? Ypač priklausantys vadinamajai rizikos...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Liepos 2 dieną 20.12 val. Palangos Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmos budinčios pamainos ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti Vaineikio g. 25 name kilusio gaisro. Buvo pranešta, kad į namą galimai trenkė žaibas. Per tris minutes atvykus į įvykio vietą, jau degė antrame aukšte esantis kambarys. Įsiplieskusi ugnis buvo greit užgesinta, išgelbėtas brangus žmonių...


Balandžio 27 dieną Palangos miesto viešojoje bibliotekoje vyko konferencija „Kultūra ir blaivybė – neatsiejami“, kurios metu buvo diskutuojama, kaip mažinti vis gilėjantį girtuoklystės liūną Lietuvoje. Susirinkusieji palangiškiai vos tilpo bibliotekos parodų salėje, tad organizatoriai džiaugėsi tokiu susidomėjimu.


Palanga liko be vyriausiojo architekto  1

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 06 09 | Rubrika: Miestas

Nuo pirmadienio Palanga vėl liko be vyriausiojo architekto – penktadienis, birželio šeštoji, buvo paskutinioji Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo Svajūno Bradūno darbo diena. Įsakymą atleisti valdininką iš pareigų pasirašiusi Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, patikinusi, jog kurorto vyriausiojo architekto...


Palangiškė Aleksandra Irena Galinienė, artimųjų ir draugų vadinama Elyte, po gaisro, supleškinusio didžiąją dalį jos namo Draugystės gatvėje, vaikšto su nepažįstamojo padovanotais visai nežiemiškais bateliais. Penkių dorai išaugintų vaikų, visų pažįstamų giriamai moteriai – svetimų batelių nepatogumai – nė motais. Jos galva plyšta, kaip...


Liaudies išmintis sako: „Vagis vagia – tai nors sienos lieka, o kai ugnis pereina –  nieko “. Kiekvienais metais Lietuvoje kyla daugiau kaip 15 tūkstančių gaisrų. Bene skaudžiausia nelaimė, sukrėtusi visą Lietuvą, įvyko ketvirtadienio rytą Kelmės rajone, Tytuvėnuose. Čia šėlstanti ugnis suniokojo bažnyčią ir vienuolyną, kurie buvo laikomi vienu...


„Litesko“ termobusu palangiškiai liko patenkinti

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 20 | Rubrika: Miestas

Palangoje dvi dienas viešėjęs žaliasis „Litesko“ termobusas sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo. Mobilusis bendrovės klientų aptarnavimo centras su energetikų komanda atsakinėjo miestiečiams į visus jiems aktualius klausimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius