Atletiški Palangos „Olimpo“ aukštaūgiai su savo vadovais vos tilpo Savivaldybės priėmimo salėje

"Palangos tilto" informacija, 2023-11-16
Peržiūrėta
1252
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atletiški Palangos „Olimpo“ aukštaūgiai su savo vadovais vos tilpo Savivaldybės priėmimo salėje

Trečiadienį, lapkričio 15 dieną, Savivaldybėje apsilankė Palangos krepšinio klubo „Olimpas“ komanda. 

„Atletiški aukštaūgiai su savo vadovais vos tilpo priėmimo salėje,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus šmaikščiai pastebėjo savo Facebook įraše.

„Vyriausiajam komandos strategui, treneriui Sandžiui Buškevics nuoširdžiai bei profesionaliai talkina ir legendinis krepšininkas – šventojiškis, ekipos treneris, o dabar ir Palangos miesto tarybos narys Renaldas Seibutis , kituose klubuose žibėję krepšininkai ir net legendinis Juozukas – ilgametis Lietuvos krepšinio nacionalinės rinktinės masažuotojas, raumenis apšildęs mūsų krepšinio legendoms ir jau pats tapęs legenda. Trumpai tariant, klubo savininkai tikrai labai pasistengė ir į Palangą sukvietė visus, kurie savo ar net aukštesnėje lygose tikrai yra geri arba geriausi,“ – sako mero įrašas.

„Jūs esate pergalingai žaidžiančios komandos meras“, – sakė „Olimpo“ prezidentas Jonas Vainauskas. 

„Didžiulę patirtį krepšinio klubinėje veikloje sukaupęs Jonas tikrai žino, ką sako,“ – pastebėjo Š. Vaitkus.

Naujai suformuotos komandos naujas sezonas tikrai pradėtas įspūdingai.

Šiuo metu 7Bet – NKL turnyrinėje lentelėje palangiškiai – pirmi, pelnyta 11 pergalių iš 12 rungtynių.

Kol kas ketvirtoji vieta Citadelė –Kararliaus Mindaugo turnyre, kuriame varžosi ir stiprūs LKL klubai. Jame Palangos komanda pelnė tris pergales iš šešių. 

„Palinkėjau taip sportiškai ir pergalingai mūsų miestui atstovaujančiai komandai dar daugiau pergalių ir, žinoma, kelialapio ateinantį sezoną varžytis jau aukštesnėje krepšinio lygoje. Aš tikrai tikiu, jog taip ir bus,“ – sako Š. Vaitkus.

„O Palangos „Olimpo“ prezidentui Jonui jau iš anksto linkiu sistemingai treniruotis, rengiantis sėkmingai įveikti bėgimo maratoną. Ne, ne perkeltine, o tiesiogine prasme – J. Vainauskas prieš  kurį laiką viešai pažadėjo, jog, jei mūsų miesto „Olimpas“ laimės Nacionalinėje krepšinio lygoje, jis bėgs maratono distanciją.“

„Džiaugiuosi dėl mūsų krepšinio klubo pasiekimų, linkiu ir toliau daug sportinės sėkmės. O palangiškius ir ne tik juos labai kviečiu tapti aktyviais sirgaliais bei rungtynėse nuoširdžiai ir sportiškai aistringai palaikyti mūsų Palangos „Olimpą“ – ragina kurorto meras.

 

„Palangos tiltas“ info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 17 straipsnio 9 ir 12 dalimis, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. T2-41 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ 1 punktu, 47.1 ir 48.1 punktais, sušaukiu 10-ojo šaukimo Palangos miesto...


10-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos 8-ojo posėdis įvyks 2023 m. gruodžio 21 d. 9 val. Savivaldybės administracijos salėje, Gintaro g. 33A, Palangoje. Jo darbotvarkėje yra šie klausimai.


Trečiadienį, lapkričio 15 dieną, Savivaldybėje apsilankė Palangos krepšinio klubo „Olimpas“ komanda.  „Atletiški aukštaūgiai su savo vadovais vos tilpo priėmimo salėje,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus šmaikščiai pastebėjo savo Facebook įraše.


Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 17 straipsnio 9 ir 12 dalimis, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. T2-41 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ 1 punktu, 47.1 ir 48.1 punktais, sušaukiu 10-ojo šaukimo Palangos miesto...
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 6 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. T2-217 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento tvirtinimo“ 1 punktu (su vėlesniais pakeitimais), 34 ir 116.1...


Savivaldybė, reaguodama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus ir į ekstremalią padėtį dėl koronaviruso pandemijos pasaulyje, siekia saugiai organizuoti interesantų aptarnavimą.


Žemės ūkio ministro įsakymu patikslintas paraiškų pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos (EJRŽF) priemones priėmimo 2018 metais grafikas.


Meras priėmimo valandą susilaukė pirmojo lankytojo

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 19 | Rubrika: Miestas

Baigiant kadenciją buvusiam savivaldybės merui, jo priėmimo valandomis kartais neapsilankydavo nė vienas slegiamas bėdos palangiškis – kurorto gyventojai netikėjo valdžia. Naujasis meras Šarūnas Vaitkus pasiryžęs tai pakeisti – panašu, kad bent jau pirmais mėnesiais priėmimo valandomis antradieniais jis neatsigins lankytojų. Vakar  „Palangos tiltas“ panoro užfiksuoti, kas bus pirmasis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius