Atlikėja Natalija Bunkė žvalgosi būsto Palangos pušynuose, už reklaminį įrašą Instagrame prašo 800 euro plius PVM

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-09
Peržiūrėta
789
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atlikėja ir verslininkė Natalija Bunkė (36 m.) prieš kelis mėnesius įsigijo net 170 kvadratinių metrų nuosavą namą vos šimtą metrų už Vilniaus miesto, soduose, tačiau dabar jos žvilgsniai krypsta į Palangą - žinoma moteris norėtų čia įsigyti būstą, kad turėtų kur apsistoti po koncertų.

Moteris žinojo, ko nori, tad namų pertvarkymas Vilniuje įvyko kone per mėnesį. Į savo erdvę N.Bunkė įsileido laidą „Nuo... Iki“, kuriai sakė: „Turtuolis gerbėjas namų man tikrai nepadovanojo ir pirkau juos ne už loterijoje išloštus pinigus.“ Negana to, ji atskleidžia, kad ketina pirkti dar vieną būstą su kiemu ir pušynu Palangoje, kad kur turėtų apsistoti po koncertų.

Ar ji gali atskleisti, kiek reikėtų atseikėti, jeigu kompanijos vadovas norėtų paprašyti N.Bunkės įrašo instagrame? 

„Jokių paslapčių nėra. Įmonei reikės pervesti 800 eurų plius PVM. Už vieną įrašą“, – sako ji.

 Moters teigimu, tik iš šono gali atrodyti, kad jai tiesiog sekasi. „Kai daug dirbi, tai ir sekasi. Jeigu nieko nedaryčiau, sėdėčiau, nosį krapštyčiau, neturėčiau to, ką turiu. Kai mažiau kalbi, o daugiau darai, tada kažkas ir atsiranda“, – pasakojo dainininkė. Natalija nėra iš taupių moterų, tačiau stengiasi to mokytis. Ji neslepia, kad įrenginėdama būstą Vilniuje  šiek tiek viršijo nustatytą biužetą. 

Natalija išgirdo ir dar vieną klausimą – galbūt, kai ji turi naujus namus, galvoja ir apie šeimos pagausėjimą?

„Dar ne dabar. Kol kas apie tai negalvoju. Dar su Edgaru nenorime“, – šypsosi ji. Dainininkė prisipažino, kad buvo tokioje situacijoje, kai liko beveik be centro kišenėje. „Tada pradėjau kurti gėles. Tada, kai tu neturi, tai yra labai geras spyris į užpakalį. Ne tai, kad neturi už ką nusipirkti duonos, bet tiesiog supratau, kad turiu šimtą eurų ir už juos man reikia pragyventi visą mėnesį. Tai juos investavau ir man pavyko juos šiek tiek padauginti. Minimaliai, bet man to su vaiku pakako“, – sako ji.

lrytas.lt

Jūsų komentaras:

kur tik spjausi vis ant svolocio pataikysi 2019-10-09 16:30 (IP: 37.228.246.175)
baudziauninkai, jus tikit sitoms pasakomis kokie mes ubagai ir staiga pasidarem daug pinigu namui Vilniuje ir Palangoje

Taip pat skaitykite

„Jau laikomės neblogai, įsivažiuojame,“ – Ingrida Valaitienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentė sakė „Palangos tiltui.“


Neįprastai šilta žiema taupo Palangos komunalinio įmonės, UAB "Palangos komunalinis ūkis" pinigus.


Piktadariai siautėjo prie miesto autobusų stoties – išdaužtas reklaminis stendas autobusų stovėjimo aikštelėje prie autobusų stoties. Miestelėnai stebisi, kad iki šiol palyginus ramiame mieste padaugėjo užpuolimų, vandalizmo aktų.


Atlikėja ir verslininkė Natalija Bunkė (36 m.) prieš kelis mėnesius įsigijo net 170 kvadratinių metrų nuosavą namą vos šimtą metrų už Vilniaus miesto, soduose, tačiau dabar jos žvilgsniai krypsta į Palangą - žinoma moteris norėtų čia įsigyti būstą, kad turėtų kur apsistoti po koncertų.


Girto vairuotojo vairuojamas automobilis naktį iš sekmadienio į pirmadienį Palangoje rėžėsi į tvorą ir ją išvertęs vos nesugriovė namo. Apie incidentą socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė „Reidas TV“. 


Net jeigu į Palangą užsukate tik retsykiais ir trumpam, negalite nepastebėti čia kylančių kotedžų, jaukių daugiabučių namų. Kaip teigia „Palangos tilto“ kalbinti vietiniai nekilnojamojo turto (NT) ekspertai, NT pasiūla didžiausiame šalies kurorte – itin didelė: nuo pigaus butuko senos sovietinės statybos name iki beveik milijoną eurų kainuojančio namo S. Dariaus ir S....


Vakar įvyko Palangos miesto Tarybos posėdis. Miesto politikai pirmiausia patvirtino kai kurių miesto įmonių veiklos ataskaitas už praėjusius metus.  


Palangos krepšinio klubas „Palanga“ gyvena laukimo nuotaikomis: po sėkmingo komandos praėjusio sezono „Palanga“ pateko į finalinį ketvertą ir liko ketvirta – pakilo žaidėjų vertė krepšinio rinkoje.


Palangoje vykusiame euro seminare gyventojai ir verslo atstovai aktyviai domėjosi jiems rūpimais praktiniais euro įvedimo klausimais. Valstybės institucijų atstovai daugiausia palangiškių klausimų sulaukė dėl litų keitimo į eurus galimybių, viešojo transporto bilietų ir įvairių kuponų galiojimo laiko bei kitų klausimų.


Po ilgus metus trukusių teismų atkakli Palangos pensininkė Jadvyga Puškorienė Aukščiausiajame teisme sugebėjo įrodyti, kad kurorto daugiabučiams šilumą tiekianti įmonė „Litesko“ už namo bendrojo naudojimo patalpų šildymą ją mokėti vertė neteisėtai. Teismo procesą pralaimėjusi ir jo neapskundusi „Litesko“ bendrovė vėl į teismą kreiptis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius