Atsirado ieškoti muzikinio fontano niokotojai

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016-06-02
Peržiūrėta
1093
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atsirado ieškoti muzikinio fontano niokotojai

Gegužės 9 dieną į kurorto vieną didžiausių puošmenų – muzikinį fontaną – jauna pora supylė tris neaiškaus skysčio talpas. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vonios putos, kurios nespėjo sugadinti modernaus fontano, tačiau nuostolių neišvengta. Išsiaiškinta, jog skystį supylėjaunuolių pora, daugiau nei dvi savaites piktavalių ieškojo policijos pareigūnai. Mergina galiausiai pati atkeliavo ir prisipažino atlikusi kvailą poelgį.

Kvailas poelgis užfiksuotas kameromis
Nepriklausomybės aikštėje esantį muzikinį fontaną nuolat stebi vaizdo kameros, tad jaunimėlio kvailumo proveržis buvo lengvai užfiksuotas. „Viskas įvyko gegužės 9 dieną, apie 21 val., kuomet mums paskambino pažeidimą pamatę greta buvę žmonės, tad nedelsiant suradome ir vaizdo kameros įrašą“, – pasakojo UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administratorė Rasa Jucevičienė. Netrukus vaizdo kameros nuotrauka buvo išplatinta socialiniuose tinkluose, spaudoje: policija prašė gyventojų, kurie padėtų atpažinti neišmanėlius piktavalius, pagalbos. Galiausiai mergina buvo atpažinta ir gavo šaukimą atvykti į policiją bei pas komunalininkus.
Nuotraukoje matyti jauna, ilgakojė mergina. Iš pradžių ji prie fontano buvo kartu su jaunuoliu, tačiau vaizdo įraše matyti, kad mergina, nugara atsisukusi į kamerą, supylė skystį ir išmetusi tuščią tarą palengva, lyg pasigrožėdama, pasitraukia kiek tolėliau. Tačiau merginos pageidautas putų šou taip ir neįvyko. Po kurio laiko vaizdo įrašas užfiksavo, kaip neaiškų skystį supylė ir su tamsiaplauke buvęs jaunuolis.

Mergina savo poelgio negalėjo paaiškinti
„Tai jauna, aštuoniolikos metų mergina. Iš pažiūros netnepasakytum, kad ji galėtų taip kvailai ir neapgalvotai pasielgti. Mergina atrodė labai tvarkinga, mandagi ir nekelianti jokių įtarimų. Sėdėjo akis nudelbusi žemyn, sunkiai rinko žodžius ir mažai ką galėjo paaiškinti“, – pasakojo R. Jucevičienė. Visa UAB „Palangos komunalinio ūkio“ administracija gražiai susėdę prie stalo be jokių pykčių aiškinosi situaciją. „Tikrai merginai nereiškėme nei pykčio, nei kažkokių grasinimų, o ramiai ir civilizuotai, kaip suaugę žmonės, aiškinomės merginos poelgio priežastis“, –pasakojo administratorė.
Mergina pasakojo, kad paprasčiausiai norėjo linksmybių, o išėjo kaip išėjo. Administratorė Rasa teigia, kad tai – kvailas poelgis, tačiau reikia suprasti, jog tai jaunas ir nepatyręs žmogus:„Visi turime vaikų ir negalime garantuoti, kad kuris kada neiškrės kokios kvailystės. Merginai paaiškinome, kaip veikia moderni fontano įranga ir kaip ji reaguoja į bet kokius pašalinius skysčius. Jei būtų buvę sugadinti modernaus fontano siurbliai, kainavę 60 tūkst. eurų, ši situacija nebūtų taip lengvai pasibaigusi. Jaunimėliui būtų keliamas kelių dešimčių tūkstančių eurų ieškinys“.

Neapgalvotas poelgis paplonins piniginę
Kiekvienas už savo veiksmus turi atsakyti, tad atsakomybės merginai nepavyko išvengti: jai surašytas baudžiamosios atsakomybės protokolas, pagal kurį privalės sumokėti apie 500 eurų baudą. Pasak R. Jucevičienės, labai tikimasi, kad ši pamoka bus iš tikrųjų išmokta ir tokia ar panaši nebepasikartos. Ta pati tvarka laukia ir vis dar neatėjusio prisipažinti jaunuolio.
„Palangos komunalinio ūkio“ direktorius Konstantinas Skierus džiaugiasi, kad spėta laiku sureaguoti ir pavyko išvengti didesnių nuostolių, o šis chuliganiškas poelgis sukėlė 4000 eurų žalą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Juodos duonos trupinių, našlaičių žiedlapių, sūdytų saulėgrąžų, agurkų ir mėtų, su karamelizuota šonine... Ne, tai ne alkano žmogaus skrandžio proza, o poetiški pavadinimai iš Ledų žemėlapio, kurį pateikia Lietuvos turizmo internetinė svetainė.


Pastaruosius kelerius metus traumų kamuotas ir šią vasarą tašką karjeroje padėjęs, bet savo malonumui sportuojantis Renaldas Seibutis nuo krepšinio nesitraukia. Ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas teigia norintis ir toliau savo ateitį sieti su šia sporto šaka, todėl profesinį tobulėjimą tęsia studijuodamas Lietuvos sporto universitete (LSU). „Atidavus tiek metų krepšiniui būtų nelogiška ir...


„Esu įsitikinusi, kad man taip pat teko susidurti su jūsų laikraštyje aprašytais mažamečiais berniukais-chuliganiukais, kurie užpuolė ir apvogė senjorę palangiškę miesto centre. Apie tai perskaičiau naujausiame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje,“ – sakė šiandien, pirmadienį, kovo 1 d., „Palangos tiltui“...


Spalio 15 diena visame pasaulyje minima Baltosios lazdelės diena. Ji primena visiems, kad šalia mūsų gyvena žmonės su regos negalia. Spalio 15 dieną Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga (LASS), Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB) ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras (LASUC) solidarizuojasi ir kartu organizuoja Baltosios lazdelės dienos paminėjimą. Šiemet pagrindinį...


Šiemet Palangos muzikinis fontanas „surinko“ 3 650 eurų pajamų, pernai – 3 432 eurus, užpernai – 4773 eurus. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Gediminas Valinevičius, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius, daugiausiai muzikinio fontano melodijų užsakoma liepos mėnesį, tačiau komunalinio įmonė neturi duomenų, kokios melodijos yra...


Mieste ne vienerius metus veikė 15 vaizdo kamerų, tačiau jų šią vasarą padaugėjo iki 24. Kokį biudžetą jų išlaikymui yra skyrusi miesto Savivaldybė, „baltieji rūmai“ neatsakė, tačiau Jurgita Rinkevičienė, Palangos miesto policijos Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja, tikina, kad jos – veiksminga priemonė išaiškinti ir užkardyti teisės...


Atsirado ieškoti muzikinio fontano niokotojai

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 06 02 | Rubrika: Miestas

Gegužės 9 dieną į kurorto vieną didžiausių puošmenų – muzikinį fontaną – jauna pora supylė tris neaiškaus skysčio talpas. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vonios putos, kurios nespėjo sugadinti modernaus fontano, tačiau nuostolių neišvengta. Išsiaiškinta, jog skystį supylėjaunuolių pora, daugiau nei dvi savaites piktavalių ieškojo...


Bėglė moksleivė atsirado gyva ir sveika

Kotryna REKAŠIŪTĖ, 2015 09 17 | Rubrika: Miestas

Rugsėjo 12 dieną žinia apie nepilnametės palangiškės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos moksleivės Dangiros Miežinskaitės pasėjo nerimą tarp palangiškių. Penkiolikmetė ant kojų sukėlė ne tik policijos pareigūnus, bet ir mokyklos bendruomenę.


Ir taip atsirado „Palangos stalas“...

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 09 26 | Rubrika: Miestas

Visus palangiškius suvienijanti ir tradicine tampanti šventė „Palangos stalas“ prikausto visų besirengiančių ir atvykusiųjų dėmesį. „Ilgasis stalas“ vilioja atvykti ir save parodyti jau antrus metus. O kaip gimė ir išsivystė tokia tobula idėja, rudenėjant vėl atgaivinanti Palangos miestą, sukelianti tokio džiugaus šurmulio ir šventiškos nuotaikos atmosferą?


Miesto darželiuose atsirado laisvų vietų

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 17 | Rubrika: Miestas

Dar neseniai jų, rodos, nebūta. Taupymo vajus, vietų perskaičiavimas ir pasiūlymas vaikams dalintis lovomis? Visko po truputį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius