„Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai jau laukia paraiškų į 2023m. vyksiantį lietuviškąjį automobilių sporto festivalį

Palangos tiltas, 2022-12-13
Peržiūrėta
1557
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai jau laukia paraiškų į 2023m. vyksiantį lietuviškąjį automobilių sporto festivalį

Nuo pat 2000-ųjų didžiausias Baltijos šalyse maratonines „Aurum 1006 km lenktynes“ rengianti VšĮ „Promo Events“ jau paviešino, jog prestižinis, tradicinis automobilių lenktynių festivalis Palangoje vyks kitų metų liepos 19-22 dienomis.

Laikydamiesi ilgamečių tradicijų prieš didžiąsias metų šventes organizatoriai pradeda ir dalyvių registraciją į 24-ąsias paeiliui vyksiančias lenktynes Palangoje, kurioms daugelis komandų jau pradėjo rengtis. 

„Kaip rodo ilgametė patirtis, priešventinis, o ir švenčių laikotarpis – puikiausia proga pagalvoti apie kitų metų startus, pasitarti su draugais ir pradėti rengtis 2023 m. mūsų organizuojamoms lenktynėms Palangoje, - pasakoja jų įkvėpėjas ir organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis. – O praktika jau ne kartą įrodė, jog pirmieji suskubę pateikti paraiškas niekada nepralošia. Būtent jiems atitenka pirmenybė rinktis ne tik specialią pagalbinę techniką, bet ir patogiausias lokacijos vietas atvykstantiems gerbėjams šalia esančiame kempinge“. 

Tad savo ketinimus nepraleisti ir 24-tą kartą vyksiančių „Aurum 1006 km lenktynių“ jų dalyviai gali dokumentiškai įforminti jau nuo šios, gruodžio 12 dienos, užsiregistravę adresu www.racing.lt, ir, kaip jau įprasta, pateikę būtiniausią informaciją apie lenktynėse dalyvausiančią komandą. 

Lenktynių organizatoriaus interneto puslapyje ir Facebook paskyroje skelbiami 2023 m lenktynių dokumentai, pagrindinės taisyklės ir kita informacija. 

Su šiais dokumentais jau spėjusių susipažinti nuomone, naujienų kitąmet vyksiančių „Aurum 1006 km lenktynių“ taisyklėse – nedaug. 

Ir tai galima įvardinti kaip išskirtinį jų bruožą.

„Lenktynių taisyklės – didelės ir autoritetingos komandos darbas, - sako D. Jonušis. – Po ilgų diskusijų nusprendėme taisyklėse nedaryti esminių pataisų. 

Visų pirma, todėl, kad šiais metais vykusios lenktynės buvo labai konkurencingos, žiūrovų o kartu ir komandų varžovių dėmesį kausčiusios iki pat finišo linijos.

Antra priežastis - norisi turėti ir remtis bent dviejų metų duomenimis, kad galima būtų atlikti detalesnę analizę ir priimti teisingus sprendimus“.

Lenktynių naujų taisyklių paragrafai bus kiek atlaidesni sportininkams, nes panaikintos pravažiavimo Pitlane bei Stop&Go baudos, o ir kiti patobulinimai – daugiausia kosmetiniai, nekeliantys didesnių problemų lenktynininkams.     

Organizatoriai džiaugiasi, kad taisykles, varžybų reglamentą ir kitus dokumentus rengė ne tik šalies automobilių sporto teisėjų elitas, bet ir kompetentingiausi užsienio specialistai. 

Sveikindamas visus sportininkus ir automobilių sporto entuziastus su artėjančiomis šventėmis, „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatorius D. Jonušis kviečia neatidėlioti registracijos ir tikisi, jog ir 24-sios maratoninės lenktynės Palangoje bus įdomios ir atkaklios, padovanosiančios ilgam įsimintinų akimirkų tiek patiems jų dalyviams, tiek žiūrovams. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Aurum 1006 km lenktynių“ festivalis žiūrovams kasdien dovanoja ne tik aštrią kovą, bet ir mielų širdžiai ir akiai atrakcijų.


Nuo pat 2000-ųjų didžiausias Baltijos šalyse maratonines „Aurum 1006 km lenktynes“ rengianti VšĮ „Promo Events“ jau paviešino, jog prestižinis, tradicinis automobilių lenktynių festivalis Palangoje vyks kitų metų liepos 19-22 dienomis.


Jau žinoma kitais metais vyksiančių didžiausių Baltijos šalyse ilgų nuotolių „Aurum 1006 km lenktynių“ data. 23-asis renginio istorijoje, nuo 2000-ųjų VšĮ „Promo Events“ be pertraukų organizuojamas prestižinis lenktynių festivalis 2022 m į Palangą pakvies liepos 13-16 dienomis. 


Palangą ir poilsiautojus bemaž dvi dienas kaustę tradicinių, čia jau 22 kartą be pertraukų vykstančių „Aurum 1006 km lenktynių“ įžanginės, atidarymo, savotiškos pažinties su lenktynininkais ir nauja jų technika ceremonijos baigėsi. Ketvirtadienio, liepos 15 d., popietę sportininkai sugrįžo į laikinąjį lenktynių miestelį, kur prasidėjo treniruotės prieš atsakingiausią metų pasirodymą. 


Trečiadienį, liepos 14 d., Palangoje pakelta didžiausiu automobilių žiedinių lenktynių festivaliu Baltijos šalyse vadinamų „Aurum 1006 km lenktynių“, surengtų čia jau 22-ą kartą paeiliui, vėliava.


Jau du dešimtmečiai, kai Palangoje vidurvasarį vyksta didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse tituluojamos „Aurum 1006 km lenktynės“. Lenktynes rengianti VšĮ „Promo Events“ ir šiemet nelinkusi laužyti nusistovėjusių ilgamečių tradicijų ir kupina ryžto į daugelio pamėgtą greičio festivalį pakviesti kaip ir numatyta, liepos 15-18...


Nuo lenktynių starto prabėgus 8 val. 54 min. lietuviškuoju automobilių maratonu tituluojamų „ENEOS 1006 km lenktynių“ finišo liniją, nuvažiavęs visą 373 ratų distanciją,pirmasis kirto „Skuba Dream“ komandos „Porsche 911 GT3 CUP 997“ automobilis, kurį į pergalingą finišą atvairavo ekipos lenktynininkas Egidijus Valeiša.


„ENEOS 1006 km“ Palangos lenktynių miestelis rengiasi įkurtuvėms

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2016 07 18 | Rubrika: Sportas

Kas dar prieš savaitę pro Vydmantų transporto mazgą važiavo į Palangą ar atvirkščiai – Klaipėdos pusėn, šiandien jau nebeatpažintų jo apylinkių. Šalia kelių sankirtos buvusi dykynė jau įgavusi laikinojo „ENEOS 1006 km lenktynių“ miestelio kontūrus. Nenuostabu, vos po poros dienų čia įsikurs komandos, didžiausių Baltijos šalyse automobilių...


Tik savaitė ir kelios valandos beliko iki tarptautinių, didžiausių Baltijos šalyse „ENEOS 1006 km lenktynių“ Palangoje. Septynioliktasis paeiliui renginio metraštyje automobilių maratonas didžiausiame vasaros kurorte taps savotiška meka ne tik pajėgiausiems mūsų bei užsienio šalių žiedinių lenktynių meistrams, bet ir būriui estrados ir pramogų pasaulio...


„Didžiausios svajonės – dalyvauti savo miesto 1000 km lenktynėse bei startuoti kokiame nors ne Lietuvos čempionate. Tačiau jei nerasime rėmėjų, vargu ar šioms svajonėms bus lemta išsipildyti“, – atsidūsta šventojiškis, Senosios gimnazijos vienuoliktokas Tomas Jurevičius, pernai tapęs jauniausiu šalies automobilių sporto istorijoje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius