„AveMedica“ klinikoje – platus paslaugų spektras

Palangos tiltas, 2018-09-27
Peržiūrėta
882
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„AveMedica“ klinikoje – platus paslaugų spektras

Rasma SIMONAUSKAITĖ

Palangoje, Sodų gatvėje prieš kurį laiką duris atvėrusi „AveMedica“ klinika pirmadienį pacientus pasitiko itin šventiškai. Tądien klinikoje pradėjo dirbti šeimos gydytoja Raimonda Rudytė, išsiplėtė teikiamų paslaugų spektras. Jau pačią pirmąją aktyviosios veiklos dieną netrūko ir pacientų, kurie tikino, jog klinikos atidarymo labai laukė, kadangi ji įsikūrė visai arti namų, todėl labai patogu jiems bus lankytis.
Pacientai, pirmadienį užsukę į kliniką, taip pat nestokojo šventinės nuotaikos, šypsenos neapleido, nepaisant to, kad apsilankė ne be priežasties, o dėl sveikatos stiprinimo. Kolektyvas kiekvieną sutiko tarsi šeimos narį ir suteikė reikalingą informaciją, šie susipažino su naująja šeimos gydytoja.
Užsuko pasveikinti kolektyvo ir kolegės. Medicininių tyrimų laboratorijos „BalticMedics“ direktorė Saulė Bieliauskienė prisiminė, kai jie tik kūrėsi, pacientus viliojo kolektyvo puikus nusiteikimas bei tikslinga veiklos kryptis.
„Šią savaitę jau baigsime paruošti kabinetus ir specialistams, kurie taip pat lauks pacientų. Kai veiklą pradeda šeimos gydytojas, atsiranda daugiau ir antro lygio medicininių paslaugų poreikio. Žinoma, pacientai pas mus galės apsilankyti ir turėdami siuntimus iš kitų gydymo įstaigų“, – apie kliniką pasakojo buhalterė Lina Jankauskienė.
Pašnekovė pripažino, jog išties tiki sėkme Palangoje. O tai, jog ji lydės, įrodė ir ne vienas pirmąją dieną duris pravėręs pacientas. „Iš pažįstamų girdėjome, jog Palangoje itin trūksta šeimos gydytojų, tenka ilgai laukti eilėse, kol prieini, tad džiaugiamės, kad mes galėsime pasiūlyti tokias paslaugas, kurios palengvins ir palangiškių medicininę gerovę“, – optimistiška buvo L. Jankauskienė.
Į Palangoje įsikūrusią kliniką užsukę pacientai džiaugėsi, jog gydymo įstaiga atidaryta visai šalia namų, tad nebereiks sukti galvos, kaip nusigauti iki medicininės įstaigos. „Mes labai laukėme, kol ims dirbti šeimos gydytoja, kadangi mums visai čia pat, kaimynystėje. Tikrai naudosimės paslaugomis“, – tikino jie.
Šeimos gydytoja R. Rudytė įsitikinusi, jog su pacientais pavyks užmegzti puikius ryšius ir jie mielai užsuks profilaktiškai pasitikrinti, taip sumažinant riziką susirgti didesnėmis ligomis.
Jauna gydytoja papasakojo, jog baigusi rezidentūrą galvojo būtent apie pajūrį, kur būtų ne tik malonu dirbti, bet ir gyventi. Ji pati kilusi iš Žemaitijos, Telšių, niekada netroško įsikurti toli nuo savo gimtojo krašto.
„Tikiuosi, kad žmonės patys bus suinteresuoti gydytis ir prižiūrėti save. Galėsime daugiau vykdyti profilaktinių dalykų, o ne gydyti tik po to ligos pasekmes. Tikiu, jog visi pacientai bus geranoriški, nes aš pati į juos žiūriu tik geranoriškai. Labai stengsimės pateisinti visų apsilankiusiųjų lūkesčius. Norisi kiekvieną pacientą pažinti, suprasti jų bėdas ir sėkmingai padėti jas išspręsti“, – kalbėjo šeimos gydytoja.
Ji patikino, jog „AveMedica“ klinika ją sužavėjo dėl vadovų požiūrio į darbą, į patį gydytoją ir suteiktų puikių sąlygų dirbti. Gydytojos duris jau pirmąją dieną pravėrė ne vienas pacientas, kurie turėjo puikią progą geriau susipažinti su gydytoja, kaip ir ji su pacientais.
„AveMedica“ klinikoje nuolat dirbs šeimos gydytoja R. Rudytė, gydytojai odontologai: gydytojas implantologas Žygimantas Ilgauskas, gydytoja protezuotoja Lolita Juodakė, burnos higienistė Skirmantė Pažėrienė, bendrosios praktikos slaugytoja Lina Repšienė ir akušerė Violeta Liepienė. Taip pat klinikoje dirbs ortopedas traumatologas Tadas Abelkis, ginekologė Aldona Kiauleikienė, kraujagyslių chirurgas Rokas Vaičiūnas,otorinolaringologasDonatas Boveinis, vidaus ligų gydytoja (echoskopuotoja) Janina Kizielienė, endokrinologė Sigita Gailiūnienė, reumatologas Mindaugas Sakalauskas, pulmonologė Tatjana Venckūnė, gastroenterologė Akvilė Grikšienė, urologas Mindaugas Paserpskis, dermatovenerologė Rūta Vaitkevičiūtė-Macaitienė, infektologė Ieva Diškevičiūtė-Paserpskienė, masažuotoja Dovilė Dubinskaitė, kineziterapeutė Deimantė Šopytė.
„AveMedica“ klinika yra sudariusi sutartį su Teritorine ligonių kasa dėl kompensuojamų dantų protezavimo paslaugų, tai yra, įrašoma į eilę gauti kompensaciją. Protezuojama su Teritorinės ligonių kasos kompensacija.
Šeimos gydytojo paslaugos ir odontologo darbas prisirašiusiems pacientams teikiama nemokamai. Laboratoriniai tyrimai pagal šeimos gydytojo normą – taip pat nemokami.
Teikiamos specifinės imunoprofilaktikos paslaugos.
„AveMedica“ klinika įsikūrusi Sodų g. 6-1, Palanga, registracijos tel. 8 603 05028.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje nuo koronaviruso skiepija ir „Ave Medica“ klinika. Kaip pranešė „Palangos tiltui“ Jurgita Ruikė, K. Preibio gamybinė įmonės „Ave Medica“ klinikų teisininkė, plėtros vadovė, klinika vakcinaciją vykdo nuo sausio 15 dienos. „Esame paskiepyję virš 100 asmenų,“ – sakė ji.


Palangos miesto socialinių paslaugų srities darbuotojams numatyta paskirstyti 14 180 eurų.


Artėjant šventiniam savaitgaliui Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai kartu su kurorto policijos pareigūnais ypač didelį dėmesį skiria nelegalių apgyvendinimo paslaugų teikimo atvejams. Toks pažeidimas nustatytas ketvirtadienį, situacija apgyvendinimo paslaugų rinkoje bus stebima visą savaitgalį.


Palangoje, Sodų gatvėje prieš kurį laiką duris atvėrusi „AveMedica“ klinika pirmadienį pacientus pasitiko itin šventiškai. Tądien klinikoje pradėjo dirbti šeimos gydytoja Raimonda Rudytė, išsiplėtė teikiamų paslaugų spektras. Jau pačią pirmąją aktyviosios veiklos dieną netrūko ir pacientų, kurie tikino, jog klinikos atidarymo labai laukė, kadangi...


Šeštadienį bus minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Būtent šią dieną skiriamas neeilinis dėmesys likimo nuskriaustiems, tačiau gyvenimo džiaugsmo nepraradusiems žmonėms. Kaip žinia, neįgalieji šiltą prieglobstį randa Palangos socialinių paslaugų centre, kuriame rūpinamasi ne tik jais, bet ir kitokių bėdų turinčiais žmonėmis. Apie veiklą, pokyčius...


Palangos miesto socialinių paslaugų centras (Klaipėdos pl. 76, Palanga), įgyvendindamas projektą „Socialinių paslaugų plėtra ir veiklos sąlygų gerinimas Palangos m. socialinių paslaugų tarnyboje“, nuo 2016 m. sausio 4 d. pradėjo teikti intensyvios krizių įveikimo pagalbos, laikino apnakvindinimo, psichosocialinės pagalbos paslaugas.


Daugelis tų pačių  finansinių paslaugų komerciniuose bankuose yra apmokestinamos keletą kartų brangiau nei kredito unijose. Palangos kredito unija išlaiko prieinamus finansinių paslaugų mokesčius miesto ir aplinkinių rajonų gyventojams.


Pradėta Palangos socialinių paslaugų tarnybos rekonstrukcija  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 04 29 | Rubrika: Miestas

Palangoje pradėti Socialinių paslaugų tarnybos rekonstrukcijos darbai. Įgyvendinus projektą „Socialinių paslaugų plėtra ir veiklos sąlygų gerinimas Palangos miesto socialinių paslaugų tarnyboje“, kurio vertė – per 1 mln. litų, bus išplėsta minėtos tarnybos teikiamų paslaugų sfera, tad palangiškiai, kuriems reikalinga globa bei jų artimieji savo mieste pasijus...


Mūsų visuomenė – įvairi. Vieniems gyvenimas atseikėja su kaupu, kitiems savo vietą po saule tenka išsikovoti patiems. Tačiau yra ir tokių, kuriems būtina mūsų pagalba. Palangos Socialinių paslaugų tarnybos direktorius Romualdas Valantinas neabejoja, jog socialinės paslaugos yra labai svarbi socialinės sistemos dalis: „Suteikiame pagalbą asmeniui arba šeimai dėl...


Nauja tvarka prekeiviams ir paslaugų teikėjams

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusių metų pabaigoje patvirtinti prekybos ar paslaugų viešosiose vietose nuostatai, kuriose konkrečiai apibrėžta kioskio sąvoka bei buvo papildyta viešųjų paslaugų vietų, kuriose  leista teikti baidarių ir kanojų nuomos paslaugas, tvarka.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius