Baigėsi Palangoje vykusios tarptautinės šunų parodos: pagrindinis trofėjus liko Lietuvoje

Palangos tiltas, 2021-09-28
Peržiūrėta
1730
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Baigėsi Palangoje vykusios tarptautinės šunų parodos: pagrindinis trofėjus liko Lietuvoje

Sekmadienį, rugsėjį 26 d., Palangoje baigėsi Lietuvos kinologų draugijos organizuotos 3 tarptautinės šunų parodos – laimėtojams išdalintos taurės ir prizai.

Parodos dalyviai paskutinę parodos dieną varžėsi dėl 2 pagrindinių prizų – „Gintarinės taurės 2021“ ir „Supreme Bis“, dėl pastarosios taurės varžosi visų trijų parodų „patys pačiausi“ šunys.

Šiam konkursui teisėjavo Helen Tonkson iš Estijos.

Jos nuomone, „Supreme Bis“ taurės labiausiai vertas buvo kaunietės Laurynos Kudirkienės Lasos apsas TAI FANZA EAST TO WEST.

Ji yra šio šuns veisėja ir savininkė. Nepaprastai džiugu, kad pagrindinis visų trijų parodų trofėjus liko Lietuvoje, o juk šiam nugalėtojui dar tik 10 mėnesių!

„Best in Show" konkurso laimėtoju tapo Stafordšyro bulterjeras iš Estijos CH MOONCRAFT'S ITS ME (veisėja H. Tonkson, sav. Reili Rooden).

Antroji vieta atiteko borderkoliui iš Suomijos CH YONDER OAKS ROVER (veisėja T. Hollosi-Szabo, savininkai – Jasmine Rautapuro, Kirsi Ruotsalainen).

Trečiąją vietą laimėjo mopsas iš Švedijos ZUMA'S SWEDISH DYNAMITE (veisėja S. Andersson, savininkė E. Ribbenblad).

Iš parodoje dalyvavusių Lietuvos šunų pats gražiausias – Labradoro retriverių kalytė LABAS SU UOGA (veisėja E. Vilčiauskienė, savininkė L. Juodišienė).

Lietuvos kinologų draugijos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienio vakarą Palangos kempinge „Compensa“ baigėsi tris dienas trukusios tarptautinės šunų parodos – vasaros parodų sezonas „uždarytas“.


Rugsėjo 23 – 25 d. Palangoje vykusios tarptautinės šunų parodos buvo kitokios nei įprasta.


Sekmadienį, rugsėjį 26 d., Palangoje baigėsi Lietuvos kinologų draugijos organizuotos 3 tarptautinės šunų parodos – laimėtojams išdalintos taurės ir prizai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 04 | Rubrika: Miestas

Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos. Čia bus rengiamos jubiliejinės 25-osios V. ir V. Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei II-asis Eurazijos taurės turnyras.


Iš tarptautinės balandžių parodos sugrįžus

Reinoldas LIAUDANSKAS Klaipėdos aukštaskraidžių balandžių klubo pirmininkas, 2012 11 15 | Rubrika: Kultūra

Tarptautinėje balandžių parodoje, vykusioje lapkričio 10-11 d. Kaune, 82 balandžių mylėtojai iš Lietuvos balandžių augintojų klubų pristatė daugiau negu 1000 dekoratyvinių balandžių ir 83 balandžių veisles. Parodoje teisėjavo kviestiniai svečiai iš Lenkijos. Paroda stiprėja sulaukusi žymių balandininkų dėmesio iš užsienio šalių. Buvo atvykęs Rusijos balandžių...


Paliktos šunų „dovanėlės“ ant gatvių ar šaligatvių – nuolatinė problema, kuri kaip skaudulys gelia kiekvieną miestelėną. Nors visi šią bėdą mato, tačiau ne visi šunelių savininkai linkę palaikyti švarą mieste. O ir tam padaryti pats miestas nelabai suteikia galimybių, mat nėra tam skirtų dėžių, nei specialiai šunų vedžiojimui įrengtų aikštelių.


Jau beveik dvidešimtmetį kolekcionuojantis suvenyrinius šunis Vytautas Kusas pernai Palangoje įkūrė šunų muziejų. Tai vienintelis toks muziejus Pabaltijo šalyse. Šis muziejus anksčiau buvo V. Kuso dirbtuvės ir joje eksponuojami paveikslai bei miniatiūros, tačiau dalį studijos jis paaukojo įkurti šunų muziejui.


Asmens tapatybės kortelė yra pagrindinis Lietuvos Respublikos piliečio asmens dokumentas, patvirtinantis jo asmens tapatybę ir pilietybę bei skirtas naudoti Lietuvos Respublikoje. Su šiuo dokumentu mūsų šalies piliečiai  gali vykti į užsienio valstybes su kuriomis yra sudarytos atitinkamos tarptautinės sutartys ar susitarimai. 


Geriausiųjų šunų parodoje  1

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 03 | Rubrika: Kultūra

Spalio 8-11 dienomis Slovakijos sostinėje Bratislavoje vykusioje Pasaulinėje šunų parodoje savo šuns grožį ir gabumus demonstravo ir palangiškė Sandra Kanapickaitė. Trumpaplaukis vengrų vižlas turėjo galimybę konkuruoti su iš viso pasaulio atvykusiais šunimis. O tokios veislės šunų, kaip Palangoje gyvenančio Bumo, parodoje susirinko net 89.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius