Balandžio 8 d. – nuotolinis renginys „Darbas jaunimui Palangoje'22 Kaip ieškoti ir ko tikėtis?“

Palangos tiltas, 2022-03-24
Peržiūrėta
936
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Balandžio 8 d. – nuotolinis renginys „Darbas jaunimui Palangoje'22 Kaip ieškoti ir ko tikėtis?“

Balandžio 8 d., penktadienį, 15-17 val. jau antrą kartą vyks nuotolinis renginys internetu JAUNIMUI apie įsidarbinimą Palangoje.

Pranešimai skirti daugiausia 14-19 m. jauniems žmonėms, ieškantiems pirmojo ar sezoninio darbo, bet gali būti naudingi ir kitiems.

Temos:
- Kokia įsidarbinimo situacija Palangoje? Kur ir kaip galima ieškoti darbo Palangoje?

- Kada reikia CV (gyvenimo aprašymo) ir ką rašyti, jei tai tavo pirmas darbas?

- Kaip pasiruošti pirmam susitikimui su darbdaviu?

- Kaip pristatyti save būsimam darbdaviui, ko paklausti?

- Kokios mano, kaip darbuotojo, teisės (priklausomai nuo amžiaus), kokios atsakomybės?

- Ko tikėtis pradėjus dirbti? Pasidalinimai realia patirtimi ir praktiniais patarimais (darbdaviai ir darbuotojai).

- Kiti klausimai ir atsakymai.

Registracijos anketa: https://forms.gle/K5ncfAcA9BfES9Pz5

Registracija vyksta iki balandžio 7 d., renginio nuoroda, detali programa ir kita informacija bus atsiųsti vėliausiai balandžio 8 d. ryte.

Kilus klausimų galite drąsiai kreiptis el. paštu [email protected] ar tel. 868490741.

 

Organizatorius – Palangos atvira jaunimo erdvė „Be stogo“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Atostogų parkas“ balandžio 4 d. laukia visų nuo karo nukentėjusių ukrainiečių. 


Balandžio 8 d., penktadienį, 15-17 val. jau antrą kartą vyks nuotolinis renginys internetu JAUNIMUI apie įsidarbinimą Palangoje.


Pandemija, giežtas karantinas išvijo darbuotojus iš nuomojamų biurų į namus, kur jie dirbo nuotoliniu būdu. Vieni jau sugrįžo, kiti – dar ne, treti nebegrįš. Tad kyla klausimas – ar nuotolinis darbas ateityje nesunaikins biurų nuomos verslo? Šiuo metu jis dar nėra iki galo atsigavęs, nors didelio sukrėtimo ir nepatyrė, rašo Dalia Bikauskaitė, „Vakarų ekspresas" žurnalistė.


Palangos miestą (balandžio 19-25 d. savaitę pasiekė 666 vakcinos nuo COVID-19 ligos: 366 – Pfizer, 100 – Moderna, 200 – Vaxzevria (AstraZeneca). Anot Palangos mero Šarūno Vaitkaus, iki penktadienio (balandžio 23 d.) buvo panaudotos visos turėtos Pfizer vakcinos.


Dėl COVID-19 įvesto infekcijų plitimo ribojimo režimo dviem Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinėms klasėms – 2 A ir 1 emocijų ir raidos sutrikimų klasių mokiniams – lapkričio 3-13 d. bus taikomas nuotolinis mokymas (šių klasių mokiniai mokysis namuose).


Karantinas mus uždarė namuose tarp keturių sienų ir, net jam laisvėjant, labiau žvalgomės į namų pusę. Priverstinė saviizoliacija veikia kiekvieną: nerimaujame, keiksnojamės, o nusiraminimo neretai ieškome sočiau valgydami ar...mylėdamiesi. Ko Palangoje tikėtis metų pabaigoje: kūdikių ar psichikos ligonių bangos? „Palangos tiltas“ ieškojo atsakymų pas seksologą...


Kol Palangoje tikėtis metų pabaigoje: kūdikių bangos ar psichikos ligonių bangos? "Palangos tiltas" ieškojo atsakymų pas seksologus, psichinės sveikatos specialistus ir palangiškius.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Praėjusį mėnesį Verslo ir lyderystės akademijos „Invorpore“ organizuotoje dviejų dienų stovykloje „Visraktis“ susirinkę jaunieji pajūrio savanoriai dalijosi, ką jiems reiškia savanorystė, sėmėsi patirties iš kitų bei mokėsi pažinti save ir kitus. Savo įspūdžiais viešai sutiko pasidalinti Klaipėdos „Asmenybės ugdymo centro“ projektų...


Ką reiškia Kovo 11-oji šiuolaikiniams jaunuoliams? Ar ji žadina jaudulį, išaušęs rytas pabudina norą švęsti šį visos Lietuvos pasiekimą? Deja, kaip paaiškėjo, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena jaunimui jau baigia prarasti reikšmę. Po penkerių metų gimęs, 1995 metais kovo 11 dieną, palangiškis Erikas Kubilius teigia, jog ši diena jam visgi labiausiai asocijuojasi su gimtadieniu, ne...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius