Buvusio gimnazisto Andriaus Kleivos knygos pristatymas

Palangos tiltas, 2018-03-09
Peržiūrėta
2404
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Buvusio gimnazisto Andriaus Kleivos knygos pristatymas

Vasario 26 dieną Palangos senosios gimnazijos bendruomenė turėjo unikalią progą dalyvauti gimnazijos alumno Andriaus Kleivos debiutinės knygos ,,Kaip veikia Japonija" pristatyme, į kurį autorius atvyko iš Vilniuje vykusios knygų mugės, kur jo knyga sulaukė didelio dėmesio. Andrius Kleiva studijuoja Prancūzijoje, prestižiniame Paryžiaus politikos mokslų institute ,,Sciences Po", metus laiko studijavo Japonijoje, apie kurią įspūdžiais kurį laiką dalindavosi su ,,Facebook“ skaitytojais. Kaip teigė autorius, būtent tie įrašai ir sudomino leidyklą ,,Tyto alba". Taigi vienerių metų pažintis su Japonija transformavosi į knygą. Pristatydamas ją Andrius pažėrė įdomių faktų apie, atodytų, šviesmečiais nuo mūsų nutolusią Japoniją, nestokojo subtilaus humoro ir dovanų tiems, kurie atsakė į užduotus klausimus apie šią tekančios saulės šalį. Atgal autorius sulaukė gausių mokinių ir mokytojų klausimų. Daugelį pristatymo dalyvių nustebino tai, kad , atrodytų, dvi visiškai skirtingos šalys Lietuva ir Japonija turi ir panašumų. Andrius jų išskyrė kelis: pasirodo, japonams, kaip ir lietuviams, labai svarbu, ,,ką žmonės pasakys", šias dvi tautas sieja panašus senasis tikėjimas gamtos pasauliu. Savo rankose jau spėjusius palaikyti knygą ,,Kaip veikia Japonija" sudomino ne tik įdomūs tekstai, bet ir puikios paties autoriaus darytos nuotraukos. Susitikimą su Andriumi Kleiva organizavo gimnazijos bibliotekos vedėja Aurelija Jazbutienė.


Gabrielė Pilibaitytė, Palangos senosios gimnazijos IIIC mokinė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sausio 13 d. vyko Šventosios bibliotekos organizuotas renginys – latviškos knygos „Rucavos moterų pasakojimai“ pristatymas.


Gruodžio 11 d. 16.30 val. Palanghos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks Vaivos Milončiūtės poezijos knygos “Vasaros namai” pristatymas. 


Lapkričio 17 d. 16 val. Šventosios bibliotekoje vyksVaivos Milončiūtės poezijos knygos “Vasaros namai” pristatymas. Dalyvauja Palangos kultūros ir jaunimo centro vokalinis ansamblis „Eldija” .


Liepos 19 d. ( trečiadienį) 17 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje kviečiame į naujos knygos sutiktuves. 


Liepos 14 d. (penktadienį) 16 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks naujausios Gedimino Bytauto poezijos knygos-albumo pristatymas.


Gegužės 26 d. 17 val.  kviečiame į ciklo „Antika ir krikščionybė“ susitikimą Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje,  kur vyks profesoriaus, habilituoto mokslų daktaro, religijotyrininko Romualdo Dulskio knygos „Konfucijus ir Kristus“ pristatymas.


Kovo 24 d. (penktadieniį) 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje – naujos I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas. 


Šeštadienį, liepos 9 d., Palangoje, Antano Mončio namuose-muziejuje, įvyko šio žymaus menininko sūnaus Jean-Christophe Mončys knygos ,,Mano tėvas Antas. 100 prisiminimų apie Antaną Mončį” pristatymas. 


Lino Kojalos knygos pristatymas


Vasario 26 dieną Palangos senosios gimnazijos bendruomenė turėjo unikalią progą dalyvauti gimnazijos alumno Andriaus Kleivos debiutinės knygos ,,Kaip veikia Japonija" pristatyme, į kurį autorius atvyko iš Vilniuje vykusios knygų mugės, kur jo knyga sulaukė didelio dėmesio.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius