COVID-19 užsikrėtusiųjų keliai siekė ir Palangą

"Palangos tilto" informacija, 2020-08-26
Peržiūrėta
1696
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

COVID-19 užsikrėtusiųjų keliai siekė ir Palangą

Koronavirusas pasaulio , Lietuvos ir Palangos nepalieka. Stebint atsaką į koronaviruso infekciją, kartais susidaro įspūdis, kad medikai pamiršo elementarias užkrečiamųjų ligų taisykles, sako Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) direktorius Saulius Čaplinskas. Anot jo, kad šiandien atvejų, kai užsikrėtimo šaltinis nežinomas, registruojama vis daugiau, galėjo lemti dar infekcijos plitimo pradžioje padarytos klaidos. Sekite svarbiausias naujienas socialiniuose tinkluose! Volume 90% Praleisti „Kartais, stebint atsaką į šitą infekciją, susidaro įspūdis, kad mes biologijos nesimokėm, medikai pamiršo elementarias užkrečiamųjų ligų taisykles – reikia, kad patektų pakankama viruso dozė. Ir pagrindinė taisyklė – ne kaukė, o atstumas. Ir tada, kai negali jo išlaikyti, kai ilgiau būni šalia kito žmogaus, tada nėra kito kelio kaip dėvėti kaukę“, – laidoje „Delfi diena“ aiškina jis. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras paskelbė, kad naujų "kovidu" diagnozuotų ligonių keliai suko ir pro Palangą. Rugpjūčio 13-ąją koronavirusu sergantis ligonis vyko traukiniu Vilnius – Kretinga (12:00 išvykimas iš Vilniaus), jo vieta buvo 101 vieta, jis sėdėjo trečiame vagone. Tądien vakare jis Palangoje lankėsi „Rimi“, Malūno g. 10 parduotuvėje.

 

Jūsų komentaras:

Ignas 2020-08-28 14:09 (IP: 172.69.190.67)
Kas duoda Palangoje leidimus terasoms atidaryti..? Genys garden visiškas pijokynas.. Triukšmauja iki paryčių.. Policija bejėgė prieš jų savivalę.. Aplink gyvenantys Palangiškiai pakraupę.. Net tos aludės darbuotojai prisigeria, su klientais glebesčiojasi iki paryčių..

Taip pat skaitykite

LRT Tyrimų skyrius nustatė rusų tinklą, padedantį įsigyti orlaivius iš Europos Sąjungos (ES). Schemoje figūruoja bendrovės Turkijoje, Kirgizijoje, Italijoje ir Rusijoje.


Savaitgalį visi keliai ves į Palangą – po metų pertraukos sugrįžta viena laukiamiausių švenčių „Palangos stinta“. Vasario 11–13 dienomis kurorte bus galima ne tik pasimėgauti agurkais kvepiančiomis stintomis, bet ir dalyvauti gausybėje renginių.


Per mėnesį nedarbo lygis Palangoje sumažėjo 1 procentu. Rugsėjo 1 dieną nedarbas Palangoje siekė 9,1 procento, o visoje Lietuvoje – 12,2 procento.


Jeigu architektui, architektūros tyrinėtojui ir VGTU Architektūros fakulteto dekanui Liutaurui Nekrošiui reikėtų išskirti vieną iš 15 objektų, kuriuos rugsėjo 11-12 dienomis bus galima apžiūrėti atviros architektūros savaitgalio „Pastatai kalba. Palanga“ metu, jis patartų nueiti ten, iš kur turėjo matytis Mėnulio kalnai. 


Praėjusius metus galima laikyti nuotolinių būdu organizuojamų aukcionų ir varžytynių proveržio metais. Registrų centro administruojamame elektroninių varžytynių ir aukcionų portale, kuris leidžia gyventojams ir verslui varžytis dėl įvairaus parduodamo turto, praėjusiais metais augo tiek paskelbtų aukcionų bei varžytynių kiekiai, tiek juose dalyvavusių dalyvių skaičius, tiek ir bendra jų metu...


Vyriausybinė strateginius sandorius tikrinanti komisija pradėjo Lietuvos oro uostų paskelbtame aviacijos saugumo įrangos viešajame pirkime dalyvaujančios Kinijos įmonės „Nuctech“ patikrą. Pagal įstatymą, tarptautinius Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus valdanti Lietuvos įmonė yra pirmos kategorijos nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių sąraše. JAV...


COVID-19 užsikrėtusiųjų keliai siekė ir Palangą

"Palangos tilto" informacija, 2020 08 26 | Rubrika: Miestas

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras paskelbė, kad naujų "kovidu" diagnozuotų ligonių keliai suko ir pro Palangą. Rugpjūčio 13-ąją koronavirusu sergantis ligonis vyko traukiniu Vilnius – Kretinga (12:00 išvykimas iš Vilniaus), jo vieta buvo 101 vieta, jis sėdėjo trečiame vagone. Tądien vakare jis Palangoje lankėsi „Rimi“, Malūno g. 10 parduotuvėje.


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pirmadienį, kovo 30 d., paskelbė naujus duomenis apie naujai nustatytų asmenų, užsikrėtusių koronavirusu, maršrutus. Tarp naujai užsikrėtusių – Palangoje atostogavęs vyras ir iš Londono per Palangos oro uostą grįžęs asmuo, kuris buvo laikinai izoliuotas Palangos savivaldybės nustatytose patalpose.


Trečiojo Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) rato kovas „Palangos Kuršiai“ pasitiks atsisveikinę su aukščiausiu komandos žaidėju. Palangos miesto komandą palieka 210cm ūgio vidurio puolėjas Valerijus Anisimovas.


Trečiadienį Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos parodų salė sušvito visomis įmanomomis spalvomis. Jos švietė ir gausiai susirinkusių palangiškių, ir šventojiškių gėlių puokštėse, ir eksponuojamuose dviejų Šventosios kūrėjų – Teodoros Januitienės ir Birutės Paurienės – paveiksluose.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius