Dailininkas Bronius Uogintas pagerbė savo mamą

„Palangos tilto“ informacija, 2009-09-05
Peržiūrėta
346
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienį ryškiausiomis spalvomis pasidabino Palangos miesto viešosios bibliotekos skaitykla. Ten dailininkas Bronius Uogintas pristatė savo parodą, skirtą mamos Bronės Mingilaitės-Uogintienės, garsios Lietuvos tapytojos, gimimo 90-mečiui paminėti.

 

Gimęs Vilniuje dailininkas B.Uogintas neįsivaizduoja savęs be Palangos miesto, todėl nuoširdžiai apsidžiaugė ir susigraudino dėl jo pagerbti susirinkusių žmonių gausos. Nedrąsiai prasidėjęs parodos pristatymas pamažu įgavo pagreitį. Draugai, norintys pasidalinti prisiminimais apie šį žymų žmogų ir svečiai, sveikinantys gražios parodos proga liejo širdis ir reiškė nuoširdžiausius linkėjimus. Dailininkas visas gėles skyrė savo mamai ir jos sugulė po jos portretu. 

Dailininkas Bronius Uogintas maloniai pristatė savo tapybos kūrinius, kurie labiausiai traukė dėmesį savo spalvingumu. Tarp demonstruojamų paveikslų kabojo ir nutapyta Baltijos jūra bei palangiškio V.Litvaičio portretas.

Apsilankę šioje parodoje tapyba besidomintys svečiai turėjo progą susipažinti su pačiu dailininku ir jo darbais. O kiekvienas širdyje išsinešė tai, kas sužavėjo ir įsiminė labiausiai.   

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Knygomatas – nauja Palangos viešosios bibliotekos paslauga

"Palangos tilto" informacija, 2021 04 20 | Rubrika: Miestas

Nuo šiol jokio skubėjimo ir derinimosi prie bibliotekos darbo laiko! Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka pristato naują nemokamą paslaugą – knygomatą, kuriame galima iš anksto užsakytas knygas atsiimti bekontakčiu būdu, skaitytojams patogiu metu, 24 val. per parą.


Palanga dabinasi miesto vėliavomis ir lygiai po savaitės visus metus minėti ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – kovo 30 d. sukaks lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. Kurorto gyventojai taip pat kviečiami pažymėti šią visai šaliai svarbią sukaktį –...


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje įvyko 7 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos...


Trečiadienį į Palangos miesto savivaldybės viešąją biblioteką rinkosi tie, kuriems brangus praėjusiais metais netikėtai į Anapilį iškeliavusio dailininko Jono Algirdo Vaišės atminimas. Jo kūrybos gerbėjai turėjo progą išvysti dailininko darbų parodą, kuri buvo surengta jo žmonos Gražinos Vaišienės dėka.


Palangiškį menininką Vytautą Kusą drąsiai galima vadinti menininku iš didžiosios raidės. Jis profesionalus dailininkas, poetas, kolekcionierius, gurmanas. Patiems artimiausiems Vytautas dar ir gamtininkas. Dailininko galerijoje, be gausybės paveikslų, meno kūrinių iš kiaušinių, Šunų muziejaus, galima rasti ir paties pasodintų vyšninių pomidorų bei...


Trečiadienio popietę miesto valdžios vyrai ir Palangos bendruomenė paminėjo lietuvių tautos patriarcho, daktaro Jono Basanavičiaus 160-ąsias gimimo metines. Skambant miesto kultūros centro vyrų ansamblio „Naglis“ dainoms, miesto meras Šarūnas Vaitkus bei vicemeras Saulius Simė pagerbė patriarcho atminimą padėdami puokštę gėlių, miestelėnai uždegė žvakutės....


Riešinių mezgėjos pristatė savo parodą

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 25 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį dar vieną pavasario gūsį padovanojo palangiškės, tautinio paveldo sertifikatus gavusios riešinių mezgėjos Birutė Čepienė ir Milda Zubernienė. Jos savo riešinių parodą atidarė dailės salone „Mostas“, kur susirinko gausus būrys sveikintojų.


Šilko klubas pristatė naują parodą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Savaitei besibaigiant Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salę vėl papuošė nauja paroda. Ją, įgavusią paslaptingą pavadinimą „Balta balta...“, šįsyk demonstravo Šilko klubo moterys, kūrusios drauge su savo atžalomis.


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Dailininkas Bronius Uogintas pagerbė savo mamą

„Palangos tilto“ informacija, 2009 09 05 | Rubrika: Kultūra

Ketvirtadienį ryškiausiomis spalvomis pasidabino Palangos miesto viešosios bibliotekos skaitykla. Ten dailininkas Bronius Uogintas pristatė savo parodą, skirtą mamos Bronės Mingilaitės-Uogintienės, garsios Lietuvos tapytojos, gimimo 90-mečiui paminėti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius