Damoms padėti nusprendęs Palangos meras nustebino ne vieną: neįprastas vaizdas spėjo pritraukti grupelę smalsuolių

Palangos tiltas, 2021-11-16
Peržiūrėta
2241
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus keičia automobilio ratą
Meras Šarūnas Vaitkus keičia automobilio ratą

Bėdoje atsidūrusiems žmonėms neatsisakantis padėti Palangos meras Šarūnas Vaitkus nustebino net ir žinančius apie šią jo būdo savybę. Šį kartą kurorto vadovas vieno prekybos centro automobilių aikštelėje pasišovė pakeisti nepažįstamos moters automobilio ratą. 

Kaip „lrytui“ papasakojo palangiškė Gražina Bartkevičienė-Schuchmann, sekmadienį po pietų su drauge ji automobiliu atvyko į prekybos centrą. Susiruošus išvažiuoti, moterys pamatė, kad priekinio automobilio rato padanga yra prakiurusi. 

„Tokia nelaimė man atsitiko pirmą kartą, todėl nebeišmaniau, ką daryti“, – pasakojo palangiškė. Apsižvalgiusi ji pamatė netoli stoviniuojantį inteligentiškai atrodantį vyrą ir paklausė jo patarimo. Moters nuostabai, pamatęs subliuškusią padangą jis pats pasisiūlė pakeisti ratą. 

Negana to, draugė atpažino, kad tas vyriškis yra miesto meras. 

„Aš kurį laiką gyvenau Vokietijoje ir Palangos mero iš karto nepažinau, kitaip vargu ar būčiau išdrįsusi jį varginti su savo bėda. Tačiau nepaisydamas to, kad vilkėjo išeiginiais rūbais, jis priklaupęs ant kelio daugiau nei 10 minučių darbavosi veržliarakčiu. O juk galėjo nesivarginti ir geriausiu atveju pasakyti kokio nors serviso telefoną“, – savo susižavėjimo mero poelgiu neslėpė G.Bartkevičienė-Schuchmann. 

Prisiminęs šį atsitikimą Palangos meras Š.Vaitkus tik šyptelėjo: „Jei gali, negi sunku žmonėms padėti“. Miesto vadovas papasakojo kartu su žmona ir dukra atvažiavęs į prekybos centrą, tačiau jų pasiliko laukti automobilių aikštelėje, nes namuose buvo palikęs krauti savo telefoną su galimybių pasu ir negalėjo patekti į parduotuvę. 

„Kad tuščiai laiko negaišti nuėjau apžiūrėti šalia plento esančio dviračių tako dangos – kai pro šalį važiuoji mašina jos būklės net nepastebi. Staiga priėjo moteris ir pasiteiravo, ką jai galėčiau patarti, nes prakiuro jos automobilio padanga. Iš pradžių maniau, kad ją nuleido nedaug ir patariau nuvažiuoti iki netoli esančios degalinės, kur padangą galima prisipūsti. Tačiau priėjęs pamačiau, kad padanga visiškai tuščia. Gerai, sakau, duokite pakeisiu“, – pasakojo Š.Vaitkus.

Iš dėkingumo žado netekusios moterys atpažinusios merą dar labiau sutriko. Kol meras darbavosi, jos nerado sau vietos: talkininkui įbruko mašinoje aptikas kažkokias pirštines, o pakeistą subliuškusį ratą įdėjus į mašinos bagažinę, puolė dar valyti kiek išsitepusias mero kelnes. 

Nors užrūdiję rato varžtai pasidavė sunkiai, Š.Vaitkus ratui pakeisti užtruko apie 15 minučių. Per tą trumpą laiką neįprastas vaizdas spėjo pritraukti grupelę smalsuolių, tačiau iš jų taip ir neatsirado nė vieno, kuris būtų pasisiūlęs merui padėti.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Poilsiautojus pajūryje trečiadienio vakarą nustebino vaizdas, kokį išvysi retai. Virš paplūdimio greta Palangos įsikūrusiuose Kunigiškiuose kelias minutes skraidė lėktuvas, leisdamas mėlynos spalvos dūmus.


Palanga dažnai pasirodo antraštėse, kalbant apie maisto kainas, tačiau šį kartą didžiausias šalies kurortas „Delfi“ skaitytoją nustebino šunims siūlomu restorano meniu. 


„Matyt, vėl užsitrauksiu nemalonę, bet tylėti negaliu, nes tai susiję su didžiausio Lietuvos kurorto turizmo sektoriaus išgyvenimo klausimu. Negaliu ramiai reaguoti į pranešimus, jog mūsų kurorto turizmo sektorius – viešbučiai, restoranai, kavinės – jau visai netrukus galimai masiškai užsidarys, nes tiesiog nėra kitos išeities. Ar tai kam nors rūpi?“ – savo Facebook įrašą, paskelbtą...


Bėdoje atsidūrusiems žmonėms neatsisakantis padėti Palangos meras Šarūnas Vaitkus nustebino net ir žinančius apie šią jo būdo savybę. Šį kartą kurorto vadovas vieno prekybos centro automobilių aikštelėje pasišovė pakeisti nepažįstamos moters automobilio ratą. 


Kai nori, spėji visur!   Šeštadienį, birželio 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus „Facebook“ pasidalino jautria asmenine istorija, kuri įrodo būtent tai.


Šį savaitgalį važiuojančiuosius į Palangą ties įvažiavimo keliais į kurortą pasitiko policijos ekipažai. Be svarios priežasties važiuojantieji buvo priversti apsisukti ir grįžti. Pačiame mieste stebino ištuštėjusios gatvės. Tačiau didžiuosiuose prekybos centruose pirkėjų netrūko. Piko valandomis tekdavo net riboti pirkėjų srautus.


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina –...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su "Neatpažintas meras" filmavimo komandos narių paskolinta kalyte Sniege kurorte ieškojo šunų vedžiojimo aikštelės. „Dabar turiu dar vieną bėdą – turiu dukrai nupirkti šuniuką“, – juokėsi filmavimo komandos aplankytas meras.


Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyriaus ir Klaipėdos regiono savivaldybių asociacijos „Klaipėdos regionas“ iniciatyva, parengtas 14-os priemonių rinkodaros idėjų planas, padėsiantis pritraukti turistų srautus į pajūrio regioną. Plane siūlomos rinkodaros priemonės vasario 11 d. pristatytos Klaipėdos regiono savivaldybių merams.


Naujas meras išaugo per vieną dieną

Alvydas Ziabkus, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2011 04 25 | Rubrika: Miestas

Naujam Palangos merui Šarūnui Vaitkui jau antrą darbo dieną pavyko padaryti tai, ko nėra pavykę nė vienam iki šiol kurortui vadovavusiam merui – su oficialiu darbo vizitu į miestą atvilioti Lietuvos premjerą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius