Dažniausios remonto metu daromos klaidos

***, 2021-04-27
Peržiūrėta
2179
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dažniausios remonto metu daromos klaidos

Remontas yra puikus būdas namams suteikti naują, gražesnę išvaizdą. Kaip bebūtų, remonto darbai ne visuomet yra tokie lengvi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties labai svarbu prieš imantis jų gerai pasiruošti ir susipažinti su klaidomis, kurios dažniausiai kyla remonto metu. Visa tai padės išvengti nemalonių situacijų ir atlikti namų atnaujinimo darbus kuo sklandžiau.

Apsiimama per daug darbų vienu metu
Ši klaida ypač dažnai pasitaiko tarp ką tik naujus namus nusipirkusių žmonių, kurie nori galutinį rezultatą pasiekti labai greitai. Vienas darbas tampa dviem, du trimis ir taip toliau, kol žmonės nesusipranta, jog per tą laiką nė vienas darbas nebuvo pilnai užbaigtas, o jų namai tapo viena didžiule betvarke. Tuomet atsiranda didžiulis nusivylimas ir ima stigti motyvacijos, kadangi atrodo, jog tai niekada nesibaigs. Laimei, visa tai lengva išspręsti. Užuot bandžius atlikti kelias užduotis vienu metu, geriau susitelkti į vieną darbą ir tik jį išpildžius imtis kito. Tokiu būdu jausite žymiai mažiau įtampos ir streso bei galėsite labiau pasimėgauti namų įrengimo procesu.

Nėra taupomas laikas
Kita bėda, pasitaikanti remonto metu – žmonės netaupo savo laiko. Ką tai reiškia? Paaiškinimai gali būti keli. Pirmasis – žmonės, neturintys pakankamai patirties remonto sferoje, užsibrėžia patys atlikti visus remonto darbus. Ne tik tai kainuoja labai daug brangaus laiko, bet ir dažnai gautas rezultatas visiškai neatitinka lūkesčių dėl žinių trūkumo. Antrasis – žmonės nenaudoja tinkamų įrankių, kurie padėtų sutaupyti laiko. Vienas tokių yra elektrinis suktuvas, galintis ne tik įsukti sraigtus į sieną, bet ir pakeisti savo sukimo kryptį į atbulinę arba atvirkščiai, tvirčiau ir kokybiškiau užsukti varžtus. Visa tai, be jokios abejonės, itin palengvina remonto darbus ir padeda sutaupyti laiko. Tad, jei manote, jog toks prietaisas praverstų ir jums, apsilankykite www.varle.lt.

Perkamos pigios medžiagos
Kai renkatės medžiagas, reikalingas remontui, rekomenduojame prioritetu laikyti kokybę, o ne kainą. Žinoma, sutaupyti norisi visiems, tačiau, nepasidomėję plačiau, iš karto nesirinkite pigiausio varianto, ypač tiems baldams ar kambario detalėms, kurias naudosite dažnai. Pasirinkę kokybiškas medžiagas, galėsite jaustis visiškai ramūs, jog jos tarnaus žymiai ilgiau, bus atsparios įvairiems įbrėžimams ar drėgmei. Tad, gerų medžiagų išsirinkimas yra tikrų tikriausia investicija, leisianti atliktu remontu džiaugtis dar ne vienerius metus.

Pasirenkamas netinkamos galios prietaisas
Dar vienas svarbus aspektas, kurį reikia turėti omenyje atliekant remonto darbus – remontui pasirinkti tinkamos galios prietaisus. Jei esate numatę kapitalinį būsto remontą, jam pilnai atlikti greičiausiai nepakaks įprasto galingumo įrankių. Pavyzdžiui, esant itin dideliam varžtų skaičiui, kuriuos reikia įsukti, geriau būtų pasirinkti smūginį veržliasukį nei paprastą akumuliatorinį suktuvą. Smūginiai veržliasukiai yra tie prietaisai, kuriems praktiškai nereikia fizinės jėgos ir kurių pagalba galima įsukti didelį varžtų kiekį, dedant gipso plokštes, grindų dangą ar atliekant kitas sudėtingesnes užduotis. Turint šį prietaisą, statybų darbai iš tiesų palengvėja ir trunka trumpesnį laiką. Visa tai galioja ir su kitais prietaisais, tad prieš perkant bet kurį iš jų būtinai pasidomėkite, kokio galingumo prietaiso jums reikėtų.

Nesilaikoma nustatyto biudžeto
Daugelis žmonių, ypač kurie savarankiškai imasi remonto darbų, dažnai išleidžia žymiai daugiau nei tikėjosi iš pat pradžių. Visa tai lemia netinkamas planavimas arba savo norų ir galimybių neišsigryninimas. Nors remontuojant būstą nereiktų itin taupyti medžiagų sąskaita, visgi taip pat nesinori ir išleisti daugiau nei buvo numatyta biudžete. Šių bėdų galite išvengti, jei prie nusistatytos pradinės sąmatos dar pridėsite 10 – 20 procentų. Tokiu būdu būsite užtikrinti, jog net ir nutikus kažkam neplanuotam, turėsite pinigų rezervą, leidžiančiam padengti šias išlaidas, o jūsų namų remontas bus užbaigtas iki galo.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB "Palangos šilumos tinklai" informuoja, kad vykdant šilumos tiekimo tinklų atnaujinimo darbus balandžio15-16 dienomis bus drenuojamos šilumos tiekimo trasos.


UAB "Palangos šilumos tinklai" informuoja, kad vykdant šilumos tiekimo tinklų atnaujinimo darbus (gegužės 8-12 dienomis) bus drenuojamos šilumos tiekimo trasos.


Gegužės 2 d. pradedami Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių gatvės remonto darbai. Jie bus vykdomi etapais. 


Žuvėdrų gatvė Šventojoje tapo patogesnė bei saugesnė – baigti šios maždaug 860 metrų ilgio gatvės remonto darbai.


Įsigiję naują dviratį, tikimės su juo į smagias keliones leistis ne vienerius metus, tačiau kartais nutinka ir taip, jog pasivažinėjimai su naujuoju transportu nekelia tiek gerų emocijų, kiek būtume galėję tikėtis. Dažniausiai taip nutinka todėl, jog pasirinkdami dviratį padarėme kelias esmines klaidas, kurios dabar neleidžia mėgautis visapusišku komfortu. Sužinokite, kokios šių transporto...


Remontas yra puikus būdas namams suteikti naują, gražesnę išvaizdą. Kaip bebūtų, remonto darbai ne visuomet yra tokie lengvi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties labai svarbu prieš imantis jų gerai pasiruošti ir susipažinti su klaidomis, kurios dažniausiai kyla remonto metu. Visa tai padės išvengti nemalonių situacijų ir...


Važiuojant Kretingos gatve Palangoje pro Vlado Jurgučio progimnaziją, žvilgsnį traukte traukia visiškai atnaujintas mokyklos stadionas – baigtas jo kapitalinio remonto pirmasis etapas. Jo metu buvo įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, atnaujintos krepšinio bei tinklinio aikštelių...


Jau ne kartą žmonės pastebėjo, jog Kastyčio gatvė palijus lietui tarsi ima plaukti – abiejuose gatvės pusėse susidaro didžiulės balos. Palangiškiai jau net ėmė juokauti, jog betrūksta gatvę įžuvinti. Kai pastaruoju metu lietaus buvo pakankamai, tai ir gatvės trūkumas netruko pasimatyti. Šiuo metu vandens gatvėje nebėra, bet ar ilgam.


Itin populiariame dviračių bei pėsčiųjų take, nusidriekusiame nuo prekybos centro „Rimi“ iki miesto ligoninės, pluša darbininkai – prasidėjo maždaug dviejų kilometrų ilgio tako remonto parengiamieji darbai.


Baigti Virbališkės tako remonto darbai  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 19 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų itin pamėgtas Virbališkės takas pakeitė savo veidą – miesto komunalininkai baigė remontuoti šią pėsčiųjų alėją. Po remonto palangiškiai gali džiaugtis ne tik atnaujinta, bet ir gerokai pašviesėjusia gatve.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius