Domininkai ir Audrone, baikite verkšlenti visų šventojiškių vardu

Palangos tiltas, 2015-10-22
Peržiūrėta
2039
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Domininkai ir Audrone, baikite verkšlenti visų šventojiškių vardu

Mus, Šventosios gyventojus, stebina ir piktina keleto Šventosios bendruomenės vardu kalbančių žmonių (konkrečiai – Domininko Jurevičiaus ir Audronės Bukauskienės) nuolatinis nepasitenkinimas mūsų miestelyje vykstančiais teigiamais pokyčiais. Girdint nuolatinius jų priekaištus dėl neva netvarkomo, ne taip tvarkomo ar konkrečiai jų neatsiklausus tvarkomo miestelio, susidaro įspūdis, kad minėtiems asmenims kažkodėl nepatinka, jei Šventojoje vyksta infrastruktūros gerinimo darbai. Nors ir sunku suprasti tokį nepasitenkinimą, būtų galima užsikimšti ausis ir jo negirdėti, tačiau piktina, kad šie žmonės kalba visos Šventosios bendruomenės vardu. Pabrėžiame, kad nesutinkame su D. Jurevičiaus ir A. Bukauskienės paverkšlenimais, jog Šventoji yra labai apleista, netvarkoma, užmiršta.
Konkretūs niurnėjimo pavyzdžiai – prieš keletą metų Šventojoje buvo įrengta moderni ir saugi vaikų žaidimų aikštelė. Ar tuo buvo pasidžiaugta? Ne. Pasirodo, ją įrengti reikėjo ne toje, o kitoje gatvės pusėje. Kitas pavyzdys – šią savaitę merui socialiniame tinkle informavus visuomenę apie šiuo metu Šventojoje vykdomus infrastruktūros gerinimo darbus (rengiamas įvažiavimas į bažnyčią, rekonstruojama Jūros gatvė, tvarkomas Mokyklos g. šaligatvis) vėlgi sulaukta nepasitenkinimo – pasirodo, ne tų, o kitų darbų reikėjo imtis. Net ilgai laukta ir gerokai sparčiau nei planuota vykstanti Jūros gatvės rekonstrukcija jų nedžiugina – ir vėl kažkas padaryta ne taip... Tokių nuolatinio nepasitenkinimo pavyzdžių būtų galima pavardinti kur kas daugiau.
O gal tai iš tikrųjų nuoširdus rūpinimasis Šventosios infrastruktūros plėtra? Naivesnius galbūt tai įtikintų, tačiau kaip tuomet paaiškinti pasipriešinimą Savivaldybės tarybos sprendimui Palangoje ir Šventojoje įvesti automobilio įvažiavimo mokestį, kurį mokėtų ne vietos gyventojai, bet turistai, o surinktos lėšos būtų skiriamos kurorto infrastruktūrai gerinti? Šventosios bendruomenės vardu kažkodėl kalbantys aktyvistai jau planuoja prisijungti prie kretingiškių, rengiančių protesto žygį dėl minėto Savivaldybės tarybos sprendimo. Žinant tai, tampa akivaizdu, jog noras sulaukti daugiau lėšų miestelio infrastruktūrai gerinti jiems yra svetimas.
Sakytume, yra visokių žmonių – ne visiems reikia gražaus ir patogaus miesto. Galbūt tik lieka neaišku, kodėl tuomet nuolat verkiama, kad Šventojoje viskas yra blogai ir negražu.
Tiek šventojiškiai, tiek ir mūsų miestelio svečiai pastebi per pastaruosius keletą metų įvykusius teigiamus pokyčius Šventojoje: įrengta daug naujų gėlynų, remontuojamos bei rekonstruojamos gatvės (Jūros g., Šventosios g., įvažiavimas į Šventąją, įvažiavimas į bažnyčią), tvarkomi šaligatviai, prie Šventosios pagrindinės mokyklos įrengtos krepšinio, futbolo aikštelės, lauko treniruoklių parkas, taip pat – moderni vaikų žaidimų aikštelė, atnaujinti žaidimų įrenginiai daugiabučių kiemuose. Vietos gyventojų pageidavimu buvo įrengtos patogios autobusų stotelės, tvarkomos bendrojo naudojimo teritorijos, atlikta ir daugiau stambesnių ir smulkesnių darbų.
Mes, šventojiškiai, plojame rankomis ir dėl to, kad šiuo metu rengiamas Šventosios centrinės aikštės projektas, o jau kitąmet numatomi aikštės sutvarkymo darbai. Gaila, kad šių pokyčių nemato Šventosios bendruomenės vardu rėkiantys keli asmenys.
Suprantama, kad kiekvienas turi savų (atvirų ar užslėptų) motyvų džiaugtis ar piktintis Šventojoje vykstančiais pokyčiais, tačiau prašome – reikškite savo nuomonę, bet nekalbėkite visos Šventosios bendruomenės vardu. Nes mes nesutinkame su jūsų mintimis.

Šventojiškiai

Jūsų komentaras:

dar VISA KADENCIJA 2015-11-09 06:06 (/ / IP: 78.57.226.210)
TIEK PRIGALWOS, KAD 3 SEKANTYS MERAI REIKALU TURES

durneliams ir seimo nariams 2015-11-09 06:03 (, / IP: 78.57.226.210)
MERAS GALVOJA APIE SWIANTAJA

Taip pat skaitykite

Šventojiškė Janina Stirblienė mini garbų 102-ąjį gimtadienį. Ta proga sukaktuvininkę pasveikino ir gėlių puokštę visų palangiškių vardu įteikė Palangos miesto meras.


Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė ketvirtadienį atidaryta palangiškių ir šventojiškių darbų paroda „Palanga – mano miestas“. Tai – tradicinis renginių ciklo „Palangos dienos“ renginys, bendrai veiklai suburiantis ne profesionalius menininkus, o kūrybinių gabumų turinčius paprastus kurorto gyventojus.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinės narė, Europos vicečempionė palangiškė Justė Veronika Jocytė, lydima savo pirmosios trenerės Daivos Mažonienės bei tėvo Alvydo Jocio, penktadienį lankėsi Savivaldybėje bei susitiko su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi, mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu bei mero patarėju Pranu Žeimiu.


Vidmantas Gricius, buvęs ilgametis Šventosios parapijos klebonas, o šuo metu vadovaujantis Veiviržėnų parapijai, praėjusį sekmadienį pasveikintas visų palangiškių ir šventojiškių vardu – gimimo dienos proga dvasininką pasveikino Palangos meras Šarūnas Vaitkus, mero patarėjas Ramutis Šeštokas bei Pranas Žeimys.


Mus, Šventosios gyventojus, stebina ir piktina keleto Šventosios bendruomenės vardu kalbančių žmonių (konkrečiai – Domininko Jurevičiaus ir Audronės Bukauskienės) nuolatinis nepasitenkinimas mūsų miestelyje vykstančiais teigiamais pokyčiais. Girdint nuolatinius jų priekaištus dėl neva netvarkomo, ne taip tvarkomo ar konkrečiai jų neatsiklausus tvarkomo miestelio...


Penktadienį garbingą jubiliejų minintis Telšių vyskupas Jonas Boruta Klaipėdos regiono merus pakvietė į Telšių katedrą, kur aukotos atgailos ir padėkos šv. Mišios 70-ųjų vyskupo gimimo metinių proga.


Valstybės vardu Kultūros paveldo departamentas (KPD) apsisprendė Jackų šeimai priklausančią Palangos Kurhauzo dalį perimti į savo nuosavybę. KPD kreipėsi į teismą, kad būtų apribota Jackų šeimos teisė disponuoti savo pastato dalimi. Prieš tai departamentas pranešė Gediminui Jackai, vienam Kurhauzo bendrasavininkų, kad KPD neleis jam net pradėti atstatymo darbų...


Pirmą  kartą Palangoje vykstantys „Palangos jaunimo apdovanojimai“ sutraukė būrius smalsuolių.  Iš visų 72 dalyvių iš  8 įvairiausių sričių tokių kaip : „Kolektyvinės veiklos sritis“ arba „Dailės meno veiklos sritis“ ir daugybės kitų. Iš visų dalyvių, finale liks tik po vieną geriausią savo srities atstovą. Vienas iš šiame konkurse dalyvaujančių  kandidatų – Antanas...


Parodija televizijos vardu

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 05 | Rubrika: Miestas

Visuotinės diržų veržimo akcijos fone, kai net ledų kaušelis vafliniame indelyje ant suoliuko parke yra ganėtinai didelė prabanga, visi gūžiasi prie televizoriaus ekranų. Suleidžiame akis kaip alkani į nerealų realybės vaizdą mirguliuojančiame ekrane ir tikimės... gerų naujienų. Kažin, ar mus ištiks kada tokia neapsakoma laimė, kai vietoj žodžio „krizė“ visu garsu kas nors ekrane rėks...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius