Du pretendentai siekia tapti Koncertų salės operatoriumi

Palangos tiltas, 2015-11-02
Peržiūrėta
489
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Du pretendentai siekia tapti Koncertų salės operatoriumi

Prie Kurhauzo iškilusioje šiuolaikiškoje Palangos koncertų salėje organizuoti renginius norą kol kas pareiškė dvi Vilniaus bendrovės – praėjusį mėnesį įsteigta „Pajūrio infrastruktūra“ ir „Siemens“ areną sostinėje valdanti įmonė „Universali arena“.
Abu konkurso dalyviai, kurie atitiko išankstinės atrankos reikalavimus, išsamius pasiūlymus turi pateikti iki lapkričio 3 dienos, 16 valandos.
Kam bus patikėta teisė 7 metus šeimininkauti kurorto koncertų salėje, priklausys nuo to, kuri įmonė savivaldybei mokės didesnę nuomą už objektą. Palanga pageidauja, kad Koncertų salės operatorius per sutarties laikotarpį savivaldybei sumokėtų ne mažiau, nei į objekto statybą investavo paskolą iš banko paėmęs kurortas, – apie 4,5 mln. eurų.
Norėdamas įvykdyti šią sąlygą, būsimasis koncertų salės valdytojas 7 metus savivaldybei turės mokėti ne mažiau nei 21,5 tūkst. eurų per mėnesį.
Salės operatorius ne vasaros sezono metu privalo organizuoti 24 renginius per metus, o į salėje vykstančius renginius per 3 metus būtina pritraukti ne mažiau kaip 240 tūkst. žmonių.
Be to, per sutarties vykdymo laiką objekte turi būti sukurta 10 darbo vietų, iš jų pusė būtų skirta moterims.
Po 7 metų koncertų salės operatoriaus bus ieškoma iš naujo arba salės valdymas bus grąžintas savivaldybei.
Į salėje vykstančius renginius per 3 metus būtina pritraukti ne mažiau kaip 240 tūkst. žmonių.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos koncertų salei (PKS) blogesnis įvykis nei koronaviruso pandemija galėtų, ko gero, būti tik 5 tonų meteorito smūgis – 2020 metais Palangos koncertų salėje buvo suplanuoti 134 koncertiniai renginiai. Dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos joje įvyko tik 33 renginiai. „Bendrai vertinant, situacija yra labai bloga ir, tikėtina, bloga ji bus net ir panaikinus karantiną....


Palangos koncertų salei (PKS) blogesnis įvykis nei koronaviruso pandemija galėtų, ko gero, būti tik 5 tonų meteorito smūgis – 2020 metais Palangos koncertų salėje buvo suplanuoti 134 koncertiniai renginiai. Dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos joje įvyko tik 33 renginiai. (SKAITYKITE VISĄ STRAIPSNĮ PENKTADIENĮ "PALANGOS TILTE")


Sakoma, kad trečias kartas nemeluoja, tačiau uždara akcinė bendrovė „Pajūrio infrastruktūra“, kuri Palangos koncertų salės koncesijos (valdymo) konkurse dalyvavo ir anksčiau, rankas trina tik po ketvirtojo konkurso – „Švyturio“ arenos ir baseino Klaipėdoje bei Girstučio baseino Kaune valdytojai savo portfelį papildys ir Palangos koncertų salės valdymo...


Koncertų salės ateitis priklausys nuo žiūrovų gausos  2

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2016 02 04 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pagalba Palangos savivaldybė triuškina naujosios kurorto koncertų salės valdyti vis neateinančių koncesininkų argumentus. Tų pačių, kurie viešai aimanuoja dėl pernelyg didelio koncesininkams pritaikyto mokesčio ir kurorto valdžią kaltina lupikavimu.


Prie Kurhauzo iškilusioje šiuolaikiškoje Palangos koncertų salėje organizuoti renginius norą kol kas pareiškė dvi Vilniaus bendrovės – praėjusį mėnesį įsteigta „Pajūrio infrastruktūra“ ir „Siemens“ areną sostinėje valdanti įmonė „Universali arena“. Abu konkurso dalyviai, kurie atitiko išankstinės atrankos...


Šių metų pradžioje nuardytosios Vasaros estrados vietoje jau ryškėja būsimosios ne vien vasaros sezonu, o visus metus palangiškius ir miesto svečius koncertais ir kitais kultūros renginiais džiuginsiančios naujosios Koncertų salės, kurią kultūros ministras Šarūnas Birutis įvardijo pirmąja universalia koncertų sale visoje Lietuvoje, kontūrai. Rekonstrukciją...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje, kur su premjeru Algirdu Butkevičiumi bei kultūros ministru Šarūnu Biručiu aptarė Palangos koncertų salės rekonstrukcijos darbų finansavimo klausimus.


Palangoje intensyviai vyksta garsiosios vasaros estrados rekonstrukcija, neatpažįstamai pakeisianti esamą pastatą.


Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Palangos koncertų salės rekonstrukcijos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 17 | Rubrika: Miestas

Palangos koncertų salės rekonstrukcijai uždegta žalia šviesa – ketvirtadienį Savivaldybėje pasirašyta rangos darbų sutartis. Dokumentą pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir UAB „Conresta“ direktoriaus pavaduotojas komercijai vadovas Ernestas Šeženis.


Pradėti Palangos koncertų salės projektavimo darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei pasirašius sutartį su UAB „Uostamiesčio projektas“, praėjusią savaitę pradėti kurorto koncertų salės projektavimo darbai. Jau po keleto metų senosios Vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius