Gaivinamas gyvenamųjų namų kvartalas „Elija“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-11-21
Peržiūrėta
480
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje gyvenamųjų namų kvartalą „Elija“ statanti bendrovė „Baltijos pirkliai” iš SEB banko gavo dvylikos milijonų litų injekciją.

 

Gauta milijoninė paskola

Pasak bendrovės vadovo Vaido Šimaičio, su banku ieškota kompromiso ir sutarta, kad reikia užbaigti visus devynis namus. Už gautus 12 mln. litų planuojama iki kitų metų gegužės įrengti keturis gyvenamuosius namus. Prieš Naujuosius metus numatoma atlikti šių keturių namų tarpinį priėmimą, o iki kitų metų gegužės atiduoti raktus butus įsigijusiems pirkėjams. Bendrovės vadovas akcentavo, kad butai  namuose bus su visa apdaila. Pasak V.Šimaičio, iš viso nupirkta 60 butų, už kuriuos žmonės sumokėjo 30 proc. jų kainos.

 

Ateities planai

Kalbėdamas apie tolimesnius planus V.Šimaitis sakė, kad „Elijos“ kvartalas bus patrauklus – viename iš pastatų, vietoj planuoto viešbučio, numatoma įrengti SPA, septynių pirčių kompleksą, konferencijų sales, grožio saloną. Beje, didžiulis dėmesys bus kreipiamas į kainas, kurios bus orientuotos į vidutines pajamas gaunančius piliečius. Minėtiems planams įgyvendinti dar tikimasi gauti 5 mln. litų. Iš šios kredito linijos bus atliekamos didžiulės investicijos į aplinkos tvarkymą.

Anot bendrovės vadovo, prokurorams sustabdžius „Elijos“ miestelio statybas, negali daug metų stovėti vaiduokliai. Pasak V.Šimaičio, žmonės domisi ir ieško įsigyti turto, tad tikimasi, jog pralaužus ledus Šventoji taps patraukliu Lietuvos kurortu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad gegužės 5 d. nuo 9 val. iki 14 val. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų. Vandens tiekimas laikinai bus nurauktas šiems namas: Užkanavės g. 88, 89, 91, 90, 92, 93, 93a, 96, 95, 98, 97, 100, 97a, 104, 102, 99, 99a, 99b, 101, 103, 105, 105a, 105b, 107; Vingio g. 2, 3, 5, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 21...


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad hidraulinių bandymų metu gegužės 6 d. trūko magistralinis šilumos energijos tiekimo vamzdis. Avarija įvyko ties Gintaro g. 46 pastatu.


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ jau pradėjo bendrovės administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių dezinfekavimą. Darbų grafikas ir kita aktuali informaciją skelbiamas čia: http://www.palkom.eu/dezinfekcija.html


Lietuvos vyriausiais administracinis teismas neskundžiamu sprendimu konstatavo, kad Palangos miesto savivaldybė buvo teisi ginče su privataus sklypo savininku, atsisakydama keisti Klaipėdos pl. esančio sklypo žemės naudojimo paskirtį į daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritoriją.


Praėję metai Palangoje pasižymėjo itin sparčiu gyvenamųjų namų rinkos augimu, o susumavus visus per metus parduotus namus paaiškėjo, kad buvo pasiektos istoriškai rekordinės aukštumos, pastebi NT sandorių rinkos duomenis apibendrinęs Registrų centras.


UAB "Palangos vandenys" praneša, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.  


UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.    


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


Gaivinamas gyvenamųjų namų kvartalas „Elija“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 21 | Rubrika: Miestas

Šventojoje gyvenamųjų namų kvartalą „Elija“ statanti bendrovė „Baltijos pirkliai” iš SEB banko gavo dvylikos milijonų litų injekciją.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius