Gaivinamas gyvenamųjų namų kvartalas „Elija“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-11-20
Peržiūrėta
2129
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje gyvenamųjų namų kvartalą „Elija“ statanti bendrovė „Baltijos pirkliai” iš SEB banko gavo dvylikos milijonų litų injekciją.

 

Gauta milijoninė paskola

Pasak bendrovės vadovo Vaido Šimaičio, su banku ieškota kompromiso ir sutarta, kad reikia užbaigti visus devynis namus. Už gautus 12 mln. litų planuojama iki kitų metų gegužės įrengti keturis gyvenamuosius namus. Prieš Naujuosius metus numatoma atlikti šių keturių namų tarpinį priėmimą, o iki kitų metų gegužės atiduoti raktus butus įsigijusiems pirkėjams. Bendrovės vadovas akcentavo, kad butai  namuose bus su visa apdaila. Pasak V.Šimaičio, iš viso nupirkta 60 butų, už kuriuos žmonės sumokėjo 30 proc. jų kainos.

 

Ateities planai

Kalbėdamas apie tolimesnius planus V.Šimaitis sakė, kad „Elijos“ kvartalas bus patrauklus – viename iš pastatų, vietoj planuoto viešbučio, numatoma įrengti SPA, septynių pirčių kompleksą, konferencijų sales, grožio saloną. Beje, didžiulis dėmesys bus kreipiamas į kainas, kurios bus orientuotos į vidutines pajamas gaunančius piliečius. Minėtiems planams įgyvendinti dar tikimasi gauti 5 mln. litų. Iš šios kredito linijos bus atliekamos didžiulės investicijos į aplinkos tvarkymą.

Anot bendrovės vadovo, prokurorams sustabdžius „Elijos“ miestelio statybas, negali daug metų stovėti vaiduokliai. Pasak V.Šimaičio, žmonės domisi ir ieško įsigyti turto, tad tikimasi, jog pralaužus ledus Šventoji taps patraukliu Lietuvos kurortu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dalies Kretingos gatvės renovuotų daugiabučių gyventojai jau gali įvertinti gyvenamosios aplinkos pokyčius – baigti 33, 35, 37, 41 ir 43 namų kiemų tvarkymo darbai. Šie darbai pradėti dar praėjusiais metais.


Informuojame, kad iki š. m. liepos 1 d. priimami pasiūlymai gyventojų (fizinių ar juridinių asmenų), pageidaujančių skirti tikslinių lėšų Palangos miesto savivaldybės teritorijoje esančių daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūrai remontuoti, rekonstruoti, statyti, įskaitant ir projekto parengimą.


Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Kaip ir buvo žadėta, pasibaigus vasarai, mieste prasidėjo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų tvarkymo darbai.


Palangoje reikalinga daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių valytoja. Automobilis būtų privalumas. Telefonas pasiteiravimui : 8-616-00330


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ jau pradėjo bendrovės administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių dezinfekavimą. Darbų grafikas ir kita aktuali informaciją skelbiamas čia: http://www.palkom.eu/dezinfekcija.html


Praėję metai Palangoje pasižymėjo itin sparčiu gyvenamųjų namų rinkos augimu, o susumavus visus per metus parduotus namus paaiškėjo, kad buvo pasiektos istoriškai rekordinės aukštumos, pastebi NT sandorių rinkos duomenis apibendrinęs Registrų centras.


UAB "Palangos vandenys" praneša, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.  


UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.    


Gaivinamas gyvenamųjų namų kvartalas „Elija“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 20 | Rubrika: Miestas

Šventojoje gyvenamųjų namų kvartalą „Elija“ statanti bendrovė „Baltijos pirkliai” iš SEB banko gavo dvylikos milijonų litų injekciją.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius