Gegužės 21 d. Palangos sporto centro arenoje vyko Žemaitijos taurės 3-ojo etapo varžybos

Palangos tiltas, 2022-05-23
Peržiūrėta
1765
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jurgitos Jablonskienės nuotr.
Jurgitos Jablonskienės nuotr.

Čia susirinko net 102 dalyviai iš Palangos, Kretingos, Klaipėdos, Tauragės, Kelmės, Raseinių ir Liepojos. Vaikai varžėsi U13 ir U17 amžiaus grupėse.

Palangos sporto centro auklėtinė Gustė Butkutė iškovojo mergaičių dvejeto auksą U13 grupėje. Kartu su vilniete Ūla Budryte palangiškė Guste žaidžia jau nebe pirmas varžybas, kur skina pergales. Ne išimtis ir šis turnyras, iš 11 turnyre dalyvavusių mergaičių dvejetų porų, Gustė ir Ūla pasiekė 3 pergales ir iškovojo auksą.

Nors kitiems Palangos sporto centro auklėtiniams tiek U13, tiek U17 amžiaus grupėse nepavyko pasiekti nugalėtojų pakylos, tačiau buvo laimėtas ne vienas susitikimas, pasiekta ne viena džiuginanti pergalė, vaikai turėjo galimybę pasivaržyti su stipriausiais Žemaitijos regiono badmintoninkais.

Palangos sporto centre vaikus badmintono moko trenerė Vaida Slušnienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. 


Ekstremalaus sporto varžybos Karramba okupuoja Palangos paplūdimyje esančią mini rampą ant kurios jėgas surems geriausi BMX ir SKATE atletai!


Gruodžio 21 dieną, trečiadienį, 18:30 val. Palangos sporto centre vyks LKL varžybos Gargždų „Gargždai“ - Kauno „Žalgiris“, rungtynių pertraukos metu LKF prezidentas Vydas Gedvilas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir treneris Regimantas Juška tars sveikinimo žodžius visai krepšinio bendruomenei. 


Mažeikiuose prasidėjo Žemaitijos krepšinio taurė, kurioje varžosi keturi „7bet-NKL“ klubai.


Čia susirinko net 102 dalyviai iš Palangos, Kretingos, Klaipėdos, Tauragės, Kelmės, Raseinių ir Liepojos. Vaikai varžėsi U13 ir U17 amžiaus grupėse.


Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 04 | Rubrika: Miestas

Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos. Čia bus rengiamos jubiliejinės 25-osios V. ir V. Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei II-asis Eurazijos taurės turnyras.


Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“. Į Palangos sporto areną, Sporto g. 3, iš Lietuvos ir Latvijos suplūs per 100 prekės ženklų, pirmuosius lankytojus pasitiks tūkstantis ledų – dovanų. O atėjusiems su vaikams neteks liūdėti: jų lauks nemokami atrakcionai ir cukraus vata.


Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius