Geriausias jaunasis NKL krepšininkas – „Palangos“ gynėjas Erikas Kubilius

Palangos tiltas, 2015-04-02
Peržiūrėta
461
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Geriausiu jaunuoju NKL krepšininku buvo išrinktas Palangos sporto centro auklėtinis, klubo „Palanga“ gynėjas Erikas Kubilius.
Geriausiu jaunuoju NKL krepšininku buvo išrinktas Palangos sporto centro auklėtinis, klubo „Palanga“ gynėjas Erikas Kubilius.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL), kurioje sėkmingai rungtyniauja „Palanga“, treneriai išrinko 2014–2015 metų sezono geriausius. Geriausiu jaunuoju NKL krepšininku buvo išrinktas Palangos sporto centro auklėtinis, klubo „Palanga“ gynėjas Erikas Kubilius. Reguliariajame sezone trenerio Regimanto Juškos auklėtinis E. Kubilius pelnė vidutiniškai po 12 taškų, atkovojo po 5,2 ir perėmė po 1,5 kamuolio, atliko po 2,8 rezultatyvius perdavimus ir aikštę palikdavo su 12,8 naudingumo balu. 20-metis 187 cm ūgio krepšininkas šiuose rinkimuose aplenkė Kauno „Žalgirio“ dublerius Paulių Valinską, Martyną Varną ir Martyną Echodą.
„Manijos Lietuvos moksleivių krepšinio lyga“ (toliau – MKL) ir NIKE tęsia tradiciją kiekvieną mėnesį rinkti penkis vaikinų ir merginų čempionatų dalyvius bei paskelbti du labiausiai vertus mėnesio žaidėjo apdovanojimo. NIKE mėnesio žaidėjo prizas yra skirtas skatinti jaunuosius Moksleivių krepšinio lygos dalyvius. Jis skiriamas už išskirtinius jaunųjų krepšininku pasiekimus. Moksleivių lygos ir NIKE sprendimu krepšininkas ar krepšininkė per sezoną gali būti skatinami 2 kartus. Puikius rezultatus viso sezono metu demonstravę sportininkai bus apdovanoti 2014–2015 metų sezono uždarymo šventėje.
Kovo mėnesį trijuose merginų čempionatuose labiausiai paskatinimo verta buvo Palangos sporto centro krepšininkė Dovilė Štrimaitytė. NIKE rinkimuose, kovo mėnesį, Jaunių merginų (gim. 1997/1998 m.) krepšinio čempionate ji per 2 rungtynes rinko po 46 naudingumo balus. Ji su komanda dalyvavo „Manijos moksleivių krepšinio lygos“ II divizione ir tai pirmas kartas, kai apdovanojimo sulaukė žaidėja, kuri sezoną pradėjusi ne aukščiausiame divizione. Šešiolikmetei Palangos SC krepšininkei geriausiai susiklostė mačas su Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ II komanda. Krepšininkė per 39 minutes pelnė 26 taškus (10/19 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 28 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 54 naudingumo balus.
„Dovilė galėtų būti pavyzdys visiems šešiolikmečiams, – sakė krepšininkės trenerė Daiva Mažionienė. – Ji yra vienuoliktokė, šiuo metu dalyvauja specialiame krepšinio projekte Jungtinėse Amerikos Valstijose ir mums jos labai pritrūko MKL trečiose atkrintamosiose kovose. Ji labai stropi, atsakinga ir pareiginga mergina. Tai labai jai kartais ir pakiša koją. Krepšininkė tikrai mūsų komandos lyderė, tačiau už aikštės yra kukli ir tyli panelė. Palangos sporto centro jaunesnės auklėtinės lygiuojasi į ją. Ji galėtų būti profesionali krepšininkė, tačiau savo kelią pasirinks pati. Mergina daug dėmesio skiria mokslams, žada rinktis rimtą specialybę. Dovilės pavyzdys visiems parodo, kad puikiai galima suderinti mokslą ir sportą“.

Daiva MAŽIONIENĖ
Palangos sporto centro direktoriaus pavaduotoja
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos Kuršių“ vedliui prasibrauti į geriausių žaidėjų penketuką padėjo rezultatyviausios ir naudingiausios karjeros VIKINGLOTTO-NKL rungtynės su „Jonava“.  


Palangos gyventojai galės Palangos koncertų salėje prieš didžiąsias metų šventes galės išvysti ir palangiškį, akordeono virtuozą Mantą Leonardą Lizzi.


  Palangos krepšinio sirgaliai tokio viesulo krepšinio aikštelėje kaip kurorto reprezentacinio krepšinio klubo „Palangos kuršiai“ legionierius Jalen Ross Riley dar nematė. Per dešimt žaistų rungtynių Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ketveriose jis pelnė daugiau kaip 30 taškų. Net dukart per mėnesį jis tapo...


Aktyvus poilsis – geriausias atostogų planas

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 08 04 | Rubrika: Sportas

„Žmonės sportuoja“ – šis pavadinimas Palangoje skamba jau ne vienerius metus, tiksliau, ketverius. Ir žmonės jau žino, atpažįsta šią veiklą, kaip sakė šios idėjos iniciatorė Vilija Gečaitė, jau ir nebėra nedrąsu žmonėms užsiimti aktyvia veikla būryje viešose vietose. O taip būdavo pirmais metais. Vadinasi, žmonės, galima sakyti, prisijaukino...


Perspektyvus jaunasis krepšininkas Vitalijus Kozys – kol kas dar kuklus, nors jau žinantis, koks pergalės skonis. Pasiryžęs tobulėti 18-metis vaikinas krepšinio neketina apleisti ir ateityje, tačiau prisipažįsta, jog stabilumo gyvenime suteiks ir įgyta specialybė, tad Palangos senosios gimnazijos mokinys jau mąsto, kokius egzaminus kitąmet teksią laikyti.


Kol Palanga laukia žvaigždžių atlikėjų iš užsienio naujojoje Koncertų salėje, geriausios koncertų salės atsiveria vienam talentingiausių kurorto atlikėjų – jaunajam akordeono virtuozui Algirdui Benečiui. Jo mikliai po klaviatūrą bėgiojantys pirštai širdį priverčia plakti atliekamo kūrinio ritmu. Moksleivio talentą yra pripažinę ir žinovai – ne viename...


Nacionalinės krepšinio lygos (NKL), kurioje sėkmingai rungtyniauja „Palanga“, treneriai išrinko 2014–2015 metų sezono geriausius. Geriausiu jaunuoju NKL krepšininku buvo išrinktas Palangos sporto centro auklėtinis, klubo


„Mano darželis – geriausias“  1

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 20 | Rubrika: Miestas

Vaikų darželis – antrieji vaikų namai, kuriuose mažylis praleidžia didžiąją dalį dienos. O auklėtojos – antrosios mamos. Todėl neretai tėvams darželio paieška sukelia nemanką galvos skausmą, juk savo atžalą norisi patikėti tik į pačias geriausias rankas.


Tradiciniuose žurnalo „Veidas“ geriausių šalies merų rinkimuose Palangos meras Šarūnas Vaitkus užėmė 19-ąją vietą. Tai yra aukščiausias Palangos miesto vadovo įvertinimas iki šiol surengtuose žurnalo geriausio mero rinkimuose. Sveikiname!   Palangos meras – 19-as tarp geriausiųjų „Turint omenyje, kad Š. Vaitkus realiai...


Kai būdamas vaikas su tėvais vasaromis atvažiuodavau į Palangą, visuomet užsukdavome į tuomet dar fiziškai tvirtą buvusią vasaros estradą. Prisimenu sovietmečiu, su džiaugsmu būdamas pyplys klausydavau Juozo Zavaliausko humoro, kuris dažnai, Ezopo kalba pasakojamas, tuomet turėjo gilių poteksčių. Juk neveltui sakoma, jog intelektualiausia tauta yra ta, kuri geba iš savęs...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius